0 oy
1,228 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

eşimin nerdeyse 4 5 tane corabinin teki kayip yk olmus sepettende cikmadi resmen tekleri kayip acaba makinami calyo bu coraplari sizdede oluyomu ya :) :D

26 Cevaplar

+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Çıkartıp biyerlere atiyolar  bence biz her çamaşır yıkamada yaşıyoruz bunu :D
tarafından
kz yk esim hic ortaliga atmzki atamaz daha dorusu :)  drek sepete atar isten glnce :)
(2,423 puan) tarafından
Ben yerlerden topluyorum:D
(3,458 puan) tarafından
Dışarı asiyorsaniz ucuyordur rüzgarda belki :)
tarafından
eve asyom bn hep kisin:)
(3,458 puan) tarafından
Doğrudur canim ben bakarken balkona asardim babamın çoraplarını düşürürdüm usenirdimde almaya inip öyle kaybolmuşlardı:)
-Reklam-
+1 oy
(319 puan) tarafından
Aynen canım 2 çorabın telini kaç aydır arıyorum yok olmuş =)) 
tarafından
cok komik yaaa hic te aklima gelmedi makinanin caldigi yeni caktim kofteyi :)
+1 oy
(3,149 puan) tarafından

Bizde de oluyor da ipe aşıyorum bazen düşüyor bahçeye temizlik yapan kadın hemen alıp atıyor :angry:

tarafından
ozmn sen biliyon nerde gttigini bn kisin eve askiliga asyrm ama gene de kayp her yikada bi corap esi yok oluyo ya :)
(3,149 puan) tarafından
Yatagin altına bak canım yatak odasında çıkarıyorsanız kaçabilir
tarafından
yk kz esim isten gelir gelmez sepete atar :) yatak odami daha dun temzledm yatak cektm evde yk kz :)
(3,149 puan) tarafından
Allaha allaha tuhaf dogrusu
+1 oy
tarafından
suan bunu esime okuduokudum nasil guluyor :) bizdede aynisi oluyor :) 
tarafından
saka gbi yaaa napcaz biz bole corap daynmaz vallahi sudyen topuna koyyom ondan da ckyolar :)
tarafından
her hafta aliyoruz :) cekmeceye koyuyorum esi çıkar diye gidiyo corap almaya tekini arıyor arıyor yok soyleniyor nerde diye :)
tarafından
bizdede ayni ay ck komik yaaa coraplarla kac gundr cile cekiyrm sinirim bozuldu :)
tarafından
hatta bi tanesi tek kaldi diye bir sene durdu attim cikmicak bunun esi dedim kisliklari cikarinca esofmanin cebinden cikti orsya nasil girdiyse onuda attim :)
tarafından
:)) kirize grdm yaaa yk bizde oel bise de olmams yk yani  yk bitane olsa anlicam en az 4 tane yk esleri :)
+1 oy
tarafından
Evet nedense de bi tek esimin coraplarina oluyo
tarafından
inanmicaksn bnmde ayni bnmkiler  cift ckyo esimin kac tane corap esi kayp :)))
tarafından
Eve badana yaptik 1 2 ay önce giysi dolaplarin arkasindan cikti hepsi :D oraya nasil girdiler bilinmiyo ama
tarafından
:))) bnde suan saskinim
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ay aklıma eşim ilk evlendigimiz zamanlar çorapları sağa sola saklıyordu neymiş dikkatlimiymisim kontrol ediyormuş hala ondan şüpheleniyorum çoraplar tek tek kaybolur :)
tarafından
binsor eger hala saklamiyosa makina caloyo dmkki esim de bana kzyodu bu coraplarn esi nerde :) bnde bazen sepet dolu olunca tekini bulamiyom galba oburude snra yikanr dyrm arkadas yk sebep bosalyo coraplar yk :)
0 oy
tarafından

Yatağın altına falan bak canım:D:D

tarafından
daha dun yatak odasini dip kose yaptm  mumkun dgll bitane olsa nyse her yikamada birikti nerdeyse 4 tane corap esi yk hicte ole olmazdi  yaa bnce makina yutuyo :)
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Aynen canım makine yutuyor bence ☺☺
tarafından
baska olasilik yk yani esimde saskin:))
(6,717 puan) tarafından
Hepte en güzel çorapların tekleri kayboluyor ☺☺
0 oy
(758 puan) tarafından

Kiz Allah seni valla Allahtan olabilecek  bi ihtimali düşünmüşsün bi an sirf bu yuzdn esim bni aldatiyomuki diye okicam sandim korktum :D

tarafından
cus konuyo oraya nasil bagladin yaaa :)))
(758 puan) tarafından
Bu uygulamadaki kadinlar bnim psikolojimi bozdu vlla k.b
tarafından
bnmdeeeee :((
0 oy
tarafından

Bu artık doğanın kanunu gibi bieşy oldu o çorabın teki mutlaka kayboluyor :D

tarafından
:))) yanlz olmadigima ck sevindim kac gndr sinirim bozuk :)
0 oy
tarafından

Bizimki kaybolmuyorda yırtılıyor anlamış değilim :D

tarafından
onun gene mantkli aciklamasi olur blki kaybolmasi snr bozucu :)
tarafından
Yok bizimki gelir çorabını nere olursa olsun orda çıkarır ben almasam o çorap orda kalır. O yüzden pek kaybolmuyor
tarafından
bizimki hep isten gelr gelmez sepete atar istesede eve atamaz yani baska nnerde bu coraplar anlmdm bnde inan :)
tarafından
Yıkanınca da küçücük kalıyorlar :Dddd
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kiz bizde hem esimin hem benim kayboluyor esim de coraplari hep ic ice koyar neredeyse her gun heryeri dip kose temizliyorum ama yok ortada
tarafından
bnde inan yatak altini dahaa dun cektim orda biel yk ztn esim heo gelr gelmez sepete atar yani :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Bizimki de hep parmak uçları deliyor akşam yeni çorabı giyor sabah geliyor ucu delinmiş :D

tarafından
hehehe oda gzl :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Olmaz olur mu makina yıkama yaparken takip edicem bakalım.ne yapıyor çorapları:))
tarafından
annemlere falan soruyrm inanmiyolar anlatamiyrm kndimi bi turlu :)
0 oy
tarafından
Makina yiyor resmen :)) benim de en büyük sorunum eşimin çoraplarını sürekli yırtması allahım adama çorap dayandiramiyorum satın alıyorum kah diyor alerji yaptı kah diyor sağlam çıkmadı sabah giyip gidiyor akşam geliyo ki delinmiş çorap:)) elimde ordum sağlamca olsun giysin diye iki sefer giydi üçüncüye yırtıldı el örgüsü çorap:))) şimdi gelip gidip sırnaşıyor bana bir çorap daha orsene diye:D
tarafından
ay ck guldumm cokkk :)))) allahm yaaa esin  corap  yiyen dmkki :)
tarafından
Aynen öyle valla ya :)) diyorum ayakların kemiriyor çorabı galiba :)
tarafından
ay allahm yaaa :))
0 oy
tarafından

Ayyy hemde nasıl . Ama ben çözümü buldum kirli çorap sepeti yaptım. Üzerine de buraya at yazdım iç içe koy kaybolmasın diye de ekledim :) eşimin çorapları ortaya çıktı :) 

Makinanın suçu yok yani:P

tarafından
kz bnm ki hic ortaliga koymaz kii istesede koyamaz yaniii :) drek  sepete atar yaaa 2 yillik evliyim su son bikac haftadr oluyo bole anlam veremiyrm :)))
tarafından
Ciftlesin de atsın tek tek atınca kaybolur
tarafından
vallahi anlmdm bide ole yaplm birlestrp astsn sepete :))
tarafından
Benim kocam da öyle yapar iç içe koyar atar asla ortalığa atmaz hep sepete atar kaybolmaz çorapları biz öyle sorun yaşamıyoruz çok şükür :)
tarafından
bizmde olmazdi hic ole ama su bikac haftadr yk yani birikti tek li halde makinadan supelendm evden de ckmiyo okdr tmzliyrm :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ayyy hic sorma cekmece tek eşli çorapla dolu :) ariyorm yok temizlik yapiyorm cikmiyo kim bilir nereye atti bulamıyorum :)
tarafından
vallahi bnde yaaaa yk anam hc biyerden ckmiyo esim bide isten gelir gelmez sepete atar ayaklarini yikar :)) sanrm makina yutuyo bnlari :)
(2,931 puan) tarafından
Ooo benimkinin nerden cikacagi hic belli olmuyo camasir atarken koltuk yatak altlari banyo lavabo alti klozet üstü aklina gelmiycek nere varsa kontrol ediyorum nerden cikcagi hiiic belli olmuyo :)
tarafından
aboooo :))))
0 oy
(112 puan) tarafından

Al bendende okadar canim esleri yok coraplarin atiyorum makinaya ordan asiyorum sonra yerlestirirken yok corap esleri :D

tarafından
aynn ole tek olmadigima svdn ama bu isin pesibi brakmicam bu makina ne hakla cslar ;)
(112 puan) tarafından
Esimde farkinda oda bana soruyor ama aynisini diyorum bende :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bi dünya teksiz çorap var.. nereye gidiyo o tekleri  ne oluyo anlamış değilim hee.. bebislerin çorapları hele bi kere giyiyorlar sonrasin da biri  var diğer çorap kayipp
tarafından
gerckten bnce makinalar yutuyo :)
(9,651 puan) tarafından
Şuan çok pis şüphelendim..  hain makinaaa.. aldıklarını ver çabuk diyip tekme tokat girişesim  geldi :)
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Bu konuda yalnız olmadigima sevindim:))valla tekli çoraplar her geçen gün artiyo:)
tarafından
bnde artk mutluyum kndime kzmya basldm artk ck sukur tek dglmsm ;)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 458 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cansell (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 610 göst.