0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Sizce bir erkek için kadının vücudu ne kadar önemlidir? Yani illa güzel vücutlumu olmak mı lazm beni istemesi için ya da ben kendimi beğenmediğim için bana mı öyle geliyor karantinada 3 ay işe gitmedi evde kaldk sadece bir kere bana yaknlaştı oda mecbur kaldığı için.  Baska türlü bi sorunumuz yok ama bu konu artk beni çok üzmeye başladı hiç yaknlaşmıyor gün içinde sariliyouz falan ama beni çekici bulmuyor sanırım:( bisey demeyede cekiniyorum sizce ne yapmaliyim neden benim vücut hatlarım hiç kadınsı değil neden ozaman erkek olsaydm keşke :((*

14 Cevaplar

+1 oy
(1,449 puan) tarafından
Erkek bu yaaa yeri geliyo hayvancazlara bile şey ediyorlar bence öyle düşünme 
tarafından
Benim vucudum erkeksi ise başta evlenmeseymis arkadaş kadınsı olanla evlenseymis ...kadınlar olarak kendimizi önce kendimiz eziyoz böyle şeyler düşünerek kurban olsun benim vücuduma ya
tarafından
Kadın zaten kendini kötü hissediyor oda kötüde olsan sorun yok hayvanlara bile yapıyorlar hani sanada yapara getirmiş. Güzelce okursanız kizlar. Anlamı kötü yazmis
(1,449 puan) tarafından
Kotu niyetle yazmadım...
(1,001 puan) tarafından
Anlaminda kotulukde bulamadim ben arkadas gayette dogru yazmis eger cok canlari isterse bu serefsizlerin yani hayvanlada yaparlar bedende kusur musur bahane yani
(7,410 puan) tarafından
Kotu niyetli yazmadi muhtemelen ama hikamefa nin dedigi gibi anlami okuyunca oyle anlaşılıyor. Bende okudugumda ilk oyle anladim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence vucutla alakasi yok kendini nasil hissettiginle alakali
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Neden kadinsi degilsin kiz 
(1,001 puan) tarafından
Kiz sevda sen ne zaman 20,399 oldun lann
(119,275 puan) tarafından
Aşkim 20. 401 diycektin heral ☺️
(1,001 puan) tarafından
Kiz 408 olxun len gghjyyrsvb
0 oy
(13,887 puan) tarafından
öyle deme Rabbimin yarattığı herşey güzeldir

ama sende güzel şeyler giy evde eşine şık ol ona hitab ed çirkin kadın değil bakımsız kadın vardır
0 oy
(605 puan) tarafından
Sen yanaşsan biledemi qelmiyor 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Senin kendi hakkinda dusuncen olumsuz oyle dusunme her kadin guzeldir canim 
0 oy
(251 puan) tarafından
Erke olsaydim diyorsun isyan ediyorsun herkes beğenmek zorunda değil sen kendini beğen illa eşinin beğenmesi lazım değil herkesin eşi guzelmi sanıyorsun tabikide hayır aferdersin ama sen kendini beğenmezsen eşin seni hiç beğenmez kendini değerli hisettir önce kendin güzel olduguna inan sonra beğenip beğenmemek eşine kalmış evlilikte ilişkiyi canlı tutmak cilveden gelir bir kadının en iyi kozu budur sende sabah kalktığında makyaj bile yapiyorsan önce kendin için yap  ilişkin içinde cilve anldin mi canm
0 oy
tarafından
Birisi seni gerçekten istese gerçekten sevme vücuda falan bakmaz hepsi yalan bir insan sevdi mi her haliyle sever
0 oy
(68 puan) tarafından
En guzel geceligi giy makyac yap yanina otur bakalim ne yapiyor 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bende ara ara çok düşünüyorum böyle ya psikolojik sanırım
0 oy
tarafından
kadinsi degilim derken cokmu zayifsin yani
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canım çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır bunu unutma ve kendine çok iyi bak süslen puslen boya yap saçlarına umursamaz takıl ona bak nasıl paşa paşa geliyor sana
0 oy
(2,891 puan) tarafından

image

kimse kusursuz değildir
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sizinle ne alakası var seven sevdiğini hep güzel görür ... Valla eşim de bende birbirimize süslemeye gerek yok seven hep güzel yakışıklı görüyor paspal da olsa ...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 354 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 796 göst.
2 Kasım 2018 Aile kategorisinde sevgi444 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 312 göst.