0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Kilot bez Kulanan varmi bebegine 1 Yas kizim var Tivalet egitimi yok Normal bezmi kilot bezmi Misafirlikteyiz Bezimiz bitti Kocam da kiziyor Kilot beze Gecelim diye Bende  nasil olur bilemedim ya lutfen tecrubeli olam Varsa yazsin 

9 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Külot bez büyüklükle alakalı değil ki

Ben sevmiyorum külot bezi takarken alttan hersyei çıkarmak gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
 Daha demin birinin postuna yazdim 4 5 aylıkken baslafik 2 yaşına geliyor  hala kullanıyoruz  cok memnunum ben ama.kilosuna dikkat edin.
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Yaz olduğu için rahat olur gün içinde ama gece yatarken kesinlikle ciltli bez
(42 puan) tarafından
bilemedim valla
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kilot bez kullanırsan sürekli elbiseleri çıkarmak zorundasın 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben oğlum aşırı hareketli olduğu ve yanlarını açıp bez durdurmadı için 1 yaşından beri kullanıyorum ama kullanımının normal bezden hiçbir farkı yok ki aynı saati gelince doluyor değişiyor yani bir farkı yok
0 oy
tarafından
Onu bir bedeb buyuk alman lazim mantikli aslinda ama ben sevmiyorum etine oturuyor cocugun 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Kulot bez diye bu yikanabilen bezler oluyor ondan mi kast ediyor esin canimm. Yoksa ikisinin hic farkı yokki
(42 puan) tarafından
Yok ya Bildigin Kilot bez yaz cikar internetten Tek kullanimlik Yikanabilir degil yani
(7,410 puan) tarafından
Kiz biliyom bende kullandim yani esinin artik ona gecek demesinde ki amaci ne? fiyati icin mi. 1 yasina geldi artik kilot beze gecelim demisya orasini anlamadim ne dusunup onu alalim diyor yani.
Kilot bez kullandim rahatti ama karin bölgesi biraz iz yapti kizim toplu oldugu icin bende devam etmedim kullanmaya
(42 puan) tarafından
Benim kizda Toplu Esim Onu istiyor Daha kullanislidir diyor Bende Misafirlikteyiz zaten Alsak bosuna gider belki diyorum
(7,410 puan) tarafından
1 paket alsin madem ama kullandigibiz numaradan  1 numara buyuk olsun. Belki senin kiza iz yapmaz bacim. Adaminda gönlü olsun. Hem aklinizda kalmaz.
0 oy
(454 puan) tarafından
külot bez kullanıyoz canım biz 2 3 ay oluyır memnunum yani güzel
0 oy
tarafından
Bazıları bağlamalı bez kullanınca herseyi çıkarmadan degistirebildiklerini söylüyor helal olsun vallahi benim oglum o kadar hareketli ki ben kirlenmesin diye çoraplarını bile çıkarıyorum. Külot bez büyük rahatlık bizim için aylardır kullaniyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
7 cevap 281 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde zeynos1234 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bal oglum (737 puan) tarafından soruldu

379,452 soru