0 oy
1,038 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar aranızda kocasina vefk yada muska yapan varmı yada oldu mu

28 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Çaresizliğini anlıyorum ama çözümü şeytanda ve onun pis işlerinde aramaya yönelmek seni doğrudan daha çok uzaklaştırır 

Bize yakışan güzel bir sabırdır. 

Inşallah eşinle mutlu güzel günler görürsünüz ama Allah'ın rızası dahilinde olur inşallah bunlar

Dua et sabret
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Off inanmayın yapmayın düşünmeyin bile şöyle şeyleri ya şirk koşuyorsun resmen
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allah korusun kiz dusunme bile boyle seyler bu arada vefk ne ya hayatimda ilk kez duyuyorum Rabbim nasip etmesin sasirtmasin insallah
(119,481 puan) tarafından
Ooo merna baci nabersin
(1,250 puan) tarafından
Iyiyim sevda baci sen nasilsin
(119,481 puan) tarafından
Bende iyim uyku basti yatcam az snr sana iyi geceler
(1,250 puan) tarafından
Sanada canim bende yatcam sabah erken kalkmam gerek hadi iyi uykular
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ne için olursa olsun yaptırma günah olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde :) elini aç Rabbime dua et hakkımızda doğru olanı o bilir
0 oy
(583 puan) tarafından
Hic yapmayi düşünmedim çok korkarım öyle şeylerden birde büyüyle muskayla yanımda kalsa ne olur kendi kendimi kandirmis olurum ayrıca çokta günah bunlar şeytan işi... Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Vefk nedir ? 
(2,891 puan) tarafından
Altta anlattım cnm vefkin daha hiç kötü niyetli yapıldığını duymamıştım bağlama büyüsü gibi lanse edilmiş genelde havas ilmi bilenler tarafından  korku yaşayan kişilere yapılır hani böyle 3 harfli korkusu yaşayanlar falan Kabus görenler gibi psikolojik rahatsızlık yaşayanlar için yapılır rahat uyuyabilsin vesaire gibi
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Vefk ne onu anlamadım. 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım ben evlenene kadar hiç bilmezdim, baba tarafımda ypk pek, evlendim gorumcem eşiyle hiç anlaşamazdı, ablası sürekli yıdlznameye bakan muska yzan kişilere götürdü, sonuc ilk gün neyse hala aynı değişen birşey yok olan verdiği paralara oluyor onlara verdiği parayı 17 yılda toplaaaydı 3 4 daire alırdı, kısaca boş işler 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 393 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Buğlemsinem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 519 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu