0 oy
1,036 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar aranızda kocasina vefk yada muska yapan varmı yada oldu mu

28 Cevaplar

+12 oy
(12,777 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu dunya için hele erkek milleti için öbür dünyanızı yakmayın 
(12,777 puan) tarafından
Öyle bulduğun an büyü bozdurursun koruma duası taşırsın ama muska büyü başka Bi şey yapan yatacak yeri yok
tarafından
Haklisin . Bu büyü  yasaklanmis  ama bu ters ilmi bilenler hala var ve bu nesilden nesile aktarılmış iki kurus  dünya malı için sözde  haciyim  hocayim  diyerek insanların  duygualriyla oynuyorlar :(
(12,777 puan) tarafından
Aynen doğru ve bunlara inanıp hala yuva yıkanlar var Rabbım ıslah etsin
tarafından
Amin inşaallah
tarafından
+++++++++ aynen öyle
-Reklam-
+3 oy
(22,070 puan) tarafından
Boş işler ya 
+3 oy
tarafından

Eve bağlamak içinse hiç uğraşma ahiretini de yakma sal gitsin ipini 

+2 oy
(2,891 puan) tarafından
Deminden beri sadece yorumları okuyorum ve gördüklerime inanamadım vefk nedir daha onu bile bilen yok sanki soruda sihir ve büyü yapan varmı denmiş gibi Bi algı ve linç üstüne linç maşallah!!!

VEFK BELİRLİ TESİRLİ AYETLERİN VE İSİMLERİN BELİRLİ ORANLARDA YAZILMASI YAHUT OKUNMASIDIR!!

Ayet ve yalnız Allahın isimlerinden yapılır havas ilmine bağlı kalarak hazırlanması gerekir ve bu ilme hakim olmayanlar tarafından YAZILMASI kullanılması önerilmez

Yalnızca manası ve mahiyeti bilinmeyen vefki kullanmak caiz değildir

İslamiyette muskanında yeri vardır keskin şartları vardır şifa ve iyilik niyetli anlamı bilinen doğru yazılan muska ve vefki taşımak caizdir 

İYİ ve saf niyet taşıyan, şifa verenin yalnız Allah olduğuna inanılacak yazılan sure ve ayetlerden anlamı bilinecek yazılan muska ve vefk caizdir

Lakin sen bu devirde bu şartlara uygun muskayı yazabilecek birini bulabilirmisin çok düşük bir ihtimal

Hele de dinin ticareti olmaz para isteyenin inançla Bi işi yoktur 
tarafından
Aradığım yorum ya allah razi olsun senden arkadasa cok üzüldüm inanki caresizce buraya yazmis niabet yaoan mi dersin dalga gecen mi dersin ne ararsan var cok yazik çok:/
(2,891 puan) tarafından
Bnde şok geçirdim okuduklarıma büyü yaptıran var mı demiş gibi yorumlar kız başka çaresi olsa bunu düşünmez ki ne yaşıyo kimbilir
Sorduğu yanlış bişey değil muska kelimesi hemen neden ters anlaşılıyor hem zaten vefki kimse bilmiyormuş ama muska ya tepki yağmış Cevşenül kebir taşıyanlarda Bi nevi muska takıyorlar zaten kavram karmaşası hep yarım bilgilerden
+1 oy
(582 puan) tarafından

Cinciler sarmış burayi:D

+1 oy
(119,280 puan) tarafından
Büyu islerine girme valla carpilma riski var
tarafından
Allah seni sevdaaa ... ama haklisin kiz vallaha :)
0 oy
(3,446 puan) tarafından

What is this ,?

Yani yapan yoktur inşallah ta yapan olmuşsa bile burda kendini ifşa eder mi :D

(12,777 puan) tarafından
Bekle bende  geliyorum
(3,446 puan) tarafından
Ben sana iş bulurum English bilen başka program :D
(12,777 puan) tarafından
Admin lik den aşağı görev kabul etmem bak
(3,446 puan) tarafından
Merak etme ben dalaverede iyiyim sana bı cv yazarım bu ben miyim diye kendini tanimazsn :D
tarafından
This ise book
0 oy
(554 puan) tarafından
Günay ya gerçi inanamiinana ben 
0 oy
tarafından
Vefk ne demek ki 
(3 puan) tarafından
Bende tam blmiorm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Vefk ne ki canim ilk defa duydum 
(3 puan) tarafından
Bende tam blmiorm cnm
(4,237 puan) tarafından
Muskayla gelen hic gelmesin daha iyi dualar var Rabbim in kurani kerimi var muska olaylari sacmalik bence
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Yapılır ama helal dairesinde ve şartları var 
(3 puan) tarafından
Nasıl yani
(4,957 puan) tarafından
Haramdan kurtulması için
Iyi  ahlak sahibi olması için
Yuvasına bağlı eşini seven biri olması icin yapılabilir ama büyüye girmemesi icin belirli şartları var
(3 puan) tarafından
Büyü değilde eşimin bana bağlı olması için yapmak istyrm gözü dışarda olmasn die
0 oy
(10,500 puan) tarafından
O ne demek ki hiç duymadım 
0 oy
tarafından
Büyünün yeni adı vekf ve muska olmuş, inanmayın böyle şeylere yapmayın. Sonra 500tlm boşuna gitti diye ağlarsınız. Ellerini açıp dua et canım daha iyisi olamaz
(3,446 puan) tarafından
Hacı 500 TL olduğuni nerden biliyon :D
tarafından
Instagram sayfaları böyle hacı hocayla dolu, bir muska 300 bir dua 200 :D 500le kurtarsa iyi.he tabi muska ve vekf için istediği malzemelerin parasını da kitler, yok efendim mavi mürekkep, ceylan derisi, üç mezardan toprak:)) arada bakıyorum ama hep engelliyorlar kötü yorum yapnca
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Töbe bismillah tü tü tü evlerden uzak.
0 oy
(656 puan) tarafından
Yapmama gerek yok zaten carpilmis benim koca :Dddd en guzeli allahin rizasina birakmak canim
0 oy
(657 puan) tarafından
Yapmam öyle şeyler yapanında yaptıranın yeri yok öbür tarafta
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ne vefki ne muskasi 

Fayda edermiki insan insan olmadıktan sonra

0 oy
tarafından
Dusunmen bile hata muska yaparak bagladıgın adam sana ıyı davransa hıc demıcen mı ıcınden gelerek degil ki muskanın etkisi diye kendini aldatmaca bu bence kendini sacma bırseye baglama olur bile bile canım
0 oy
(200 puan) tarafından
Oyle birsey yaptirmana gerek yok canim surekli bakara suresini dinle eger biliyorsan oku seytan bile giremez araniza 
(3 puan) tarafından
Gözü dışarda eşimin bana bağlı olması ni istyrm sadece bende öle şeyler blmiyrm cesaret de edemem sadece sordm yapan oldumu die ama dalga geçen geçene  çaresizim buraya yazdım yardım edin die dalga geçin die değil madem onlar yanls güzel bı şekilde soyleyn başka önerilerde bulunun insanların canını yakmayn obur dünyayi dusunuyosnz madem bunu da ii düşünün
(200 puan) tarafından
Sen bakara suresini oku biliyorsan bilmiyorsanda surekli dinle evinde esin evine bagli olur bol bol dua et canim duzelir ins
(200 puan) tarafından
Canim ben senle dalga gecmedimki neden oyle dedin simdi senle  kimsede dalga gecmedi gunahi var dedi sen dua et
(3 puan) tarafından
Sana demedm cnm cinciler sarmış diyenlere diğerlerine iste
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Yer gök dua üzerine eğer kocanla bir sorunun varsa Kevser suresini sürekli yüzüne oku evine her girip ciktiginda Ayetel Kürsi oku bakara suresini aç evinde dinle emin ol aranizda ne varsa Allah'ın izni ile duzelecektir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
0 oy
4 cevap 130 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 389 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Buğlemsinem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 517 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu