0 oy
615 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından

Kızlar iyi akşamlar arkadaşlar yarın kan sonucum çıkıcak ama ben dayanamayıp test yaptım bunlar ovulasyon testi soldaki 4 gün öncesine ait sağdaki ise şimdi yaptım görselde silik duruyor ama birbirine çok yakın çizgiler bu arada 3 gün oldu gecikmem var sizce durum nedir? 

image

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buyuk ihtimal.hamilesin canim hayirli haberler al insallahh
(148 puan) tarafından
Insallah canım 3 yıldır bunun hayalini kuruyorum dua edin hayallerin hevesim yarıda kalmasın..
tarafından
Allahım hayirli evlat versin insallah canım.dua ederken hep hayirli evlat olmasını iste..
(148 puan) tarafından
Tabiiki orası öyle canım Rabbim bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin dualarım hep böyledir zaten nasibimde varsa da olur inşallah çok şükür bu halimize ..
tarafından
Aminn canım Insallah..
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Cocuk istiyo musun cnm
(329 puan) tarafından
Yani cnm yüksek ihtimalle hamilesin inş rabbim gönlüne göre versin bu gece yatarken dua ederm sana kuzum içimden kız gecti onuda söylemeden edemiycem :)
(148 puan) tarafından
Canım benim Allah bin kere razı olsun bizleri de dualarınıza kattığınız için şuan öyle duygusalım ki ağlıyorum çok farklı hissediyorum inşallah Rabbim hayırlı bir evlat nasip etmiştir ..
(329 puan) tarafından
Oy kurban olurum ya seni anlıyorum kuzum sevin gözyaslarn olsun inş rabbim saglık la kucagına almayı nasip etsin inşALLAH :)
(148 puan) tarafından
Inşallah canım 15 güne yakındır çok kasik agrım vardı hatta dün gece hiç uyuyamadım kesin adet olcam dedim ama yok bugün bekledim olurum diye yine yok Allahım isteyen herkese inşallah bu duyguları tattırır çok zor birşey.. tabi ben yine herşeye hazırladım kendimi ama inşallah vardır ..
(329 puan) tarafından
İçimdeki his var diyo cnm yaramaz bş kızın olacak bak gör :) 15 gündür kasık agrısı filan onun belirtisi benmde hep öyle mstı adetim 3 gün gecti test yaptım pozitifti
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hamilesin kuzum baya baya belli bu arada idrar testinde ilk 5 dk onemli 5 dakikadan sonrasi gecersizdir ilk 5 dk icinde mi boyle cikti 
(148 puan) tarafından
Canım bu ovulasyon testi hamilelik testi değil elimde bunlar vardı yarın kan sonucu çıkacak ama içimden bir his yap dedi yaptım. Canım aynı anda belirdi ikiside inşallah vardır dua edin ..
(7,098 puan) tarafından
Ayni anda belirmisse vardir cnm
(148 puan) tarafından
Aynı anda cıktı canım t belirtirirken oda anında belirdi
(7,098 puan) tarafından
Hamilesindir o zaman hadi gozun aydin kiz
0 oy
tarafından
Büyük ihtimal var canım çift çizgi çıkmış yani var inşallah hayırlısı olsun hakkında 
(148 puan) tarafından
Allah razı olsun güzel dileğin ve duan için tek istediğim hayırlı sağlıklı bir evlada sahip olmak bu kez inşallah olmuştur..
tarafından
İnşallah canım allahım kucağını boş bırakmasın
(148 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah isteyen herkese nasip olsun ..
0 oy
tarafından
Kuzum ovulasyon testi demissin. Bununla gebelik sonucu ne kadar doğru bilemedim. Sonuçta yumurtlama var mı yok mu onu gösteriyor. Sen gebelik testi al daha garanti. Gerçi yarın kan vericem demissin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın 
(148 puan) tarafından
Canım cuma günü kan verdim ama araya hafta sonu girdi e nabız a da düşmemiş. Düşük ihtimalle de olsa öğrenildiğini duydum içime bir his geldi yaptım 3 yıldır bu ani bekliyorum dua ile.. bugün 3.gun gecikmem canım
tarafından
Inşallah hamilesindir kuzum benim rabbim sana da anne olmayı nasip etsin.
(148 puan) tarafından
Inşallah çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için
0 oy
(10 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun kuzum hadi diyelimki birisi bozuk ötekiside pozitif çıkmış ve her ikiside çok baariz belli kesin hamilesin bende sen gibi inanmayıp 2 tane yapmıştım ikiside pozitifti ilk dakikadan belirdi hemen :)) 
(148 puan) tarafından
Canım soldaki adetime 4 gün varken yaptım sağdakını şimdi yaptım arada 4 gün var bugün gecikmenin 3.gunu dua edin inşallah vardır 3 yıldır bu haberi bekliyorum ..
(10 puan) tarafından
Dualarımız senle canım benim :))
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Var bence canım. Hayırlısı olsun 
(148 puan) tarafından
Inşallah vardır dua edin 3 yıldır bekliyorum :,(
(11,505 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hamilesin inşaallah gözün aydun
(148 puan) tarafından
Inşallah vardır dua edin sizlerde bizlere hevesim yarıda kalmaz inşallah ..
0 oy
(2,709 puan) tarafından

Bencede var gibi  yarini sabirsizlikla bekliyorum diger tarafada yorum yapmistim sabahtan biliyorum seniii :Dbende heycanla bekliyorum valla ozellikle sayfani takip ediyorum :ninja:

(148 puan) tarafından
Canım dünkü posta o kadar yorum geldi ki cevaplayamadım hakkını helal et. Içimi rahatlatmak için biraz Kur-an okudum rabbim yaniltmaz inşallah 3 yıldan sonra mucize olucak bizim için. Inşallah vardır da güzel haberlerimi sizler ile paylaşmak nasip olur..
(2,709 puan) tarafından
Hadi insallah canım Rabbim herseyin en guzelini bilendir
(148 puan) tarafından
Inşallah canım sende bana dua et lütfen bu ay hayallerim hevesim yarıda kalmasın ..
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Yarin haber et buyuk ihtimalle var bebis
(148 puan) tarafından
Insallah guzel haberler alirsam burada sizlerle paylaşmayı sizleride sevincime ortak etmeyi çok istiyorum .. Rabbim yaniltmaz inşallah canım..
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Gebesin canim hayirli olsun
(148 puan) tarafından
Gebesin  diyen ağzın bal yesin inşallah.. Rabbim yanıltmasın hiç birimizi canım mutlaka güzel haber verirsem buradan paylaşacağım..
(1,250 puan) tarafından
Aminn sagool canimm darisi tez zamanda bssima hayirli gebelik dogum evlat olsunlar Insallah
0 oy
(149 puan) tarafından
Ovulasyonda çizgiler aynı anda çıktıysa hayırlı olsun inşallah canım benim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :)
(148 puan) tarafından
Canım t cıktı arkasından c cıktı görselde silik görünüyor ama neredeyse çok yakın ikiside inşallah Rabbim bana ve isteyen herkese nasip eder ..
(149 puan) tarafından
O zaman büyük ihtimal hamilesin kuzum şimdiden hayırlı olsun
0 oy
(658 puan) tarafından
Inşallah rabbim içinden geçeni duyar canım güzel haberlerini bekliyorum 
(251 puan) tarafından
Ahaha hiç usanmadan hergun yaz buraya belki görürse insafa gelir merakimizi giderir tamam mı hahahhs
(2,709 puan) tarafından
Sevinmemis demekki sevinseydi buraya yazardı  umudunuzu kesin benim bebisim olcak ona sevinin
(251 puan) tarafından
Kız. Yok bence ya uygulamayı sildi ya telefon bozuldu yada intenreti biti bu 3 senecek ten biri
(2,709 puan) tarafından
Iyide neden silsin belki bi terslik çıkmıştır  yada olmamış  üzülmüştür
(251 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Hayirlisi olsun hkkinda
0 oy
tarafından
Gebelik var gibi gözüküyor, allah gönlünüze göre versin inşallah ;)
0 oy
(329 puan) tarafından
Sonuc belli oldumu canm merak ettm
0 oy
(10,500 puan) tarafından
Kız belli.oldu.mu sonuç 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 261 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 725 göst.
0 oy
8 cevap 188 göst.
+1 oy
7 cevap 103 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (714 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...