0 oy
371 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 1 hafta sonra 2 aylık olacak bezi şu şekilde kullandım bir numara  2 paket aldım sonra 2 numara 3 paket kullandım ve 3 numarayida 3.veya 4.sefer alisimiz olacak ama ben bu paket bitince 4 numaraya geçmeyi düşünüyorum çünkü 3 numara şimdi iyi oluyor aslında çok kilolu değil bir aylık asisinda 4600 kg di ama burda bakıyorum bebekler kaç aylık olmuş daha 2-3 numara kullanıyorlar bezi benmi çok büyük kullanıyorum bende mi anormallik var 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bencede çok büyük alıyorsun bacak arası rahatsız olur bebeğin benim kızım 8 aylık 4 numara kullanıyorum sleepy 2 aylıkta 2 numara kullandım 2 aylık bebeğe 4 numara bez rahatsız edici olur bence 
tarafından
Ki zaten üstünde yazıyor kilosuna göre almalısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence biraz  büyük kullanıyorsun. Benim kızım 4 aylık 6 buçuk kilo ben 3 numara kullanıyorum tam geliyor 4 büyük olur. Gerçi markadan markaya değişir mi ölçüleri bilmiyorum ama 
tarafından
Evy baby kullaniyorum kalıbı biraz küçük diğerlerine göre ama 2 falan şu anda imkansız olmaz bize ya 3 tam oluyor bı paket daha kullansam 4 e geçerim kesin
tarafından
Anladım canım sen daha iyi bilirsin tabi
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Bende 3 kullaniyorm bayadir kizim 2 bucuk aylk
(2,110 puan) tarafından
Molfix ben 1 aya kalmaz 4 e geceblrm ☺️☺️
tarafından
Valla bende geçmeyi düşünüyorum yani ama bilemedim de olmazsa az daha duralım bari
(2,110 puan) tarafından
Senindemi molfix bacaklarni skio ya ben rahatsz oluorm aslinda skmio gbi ama iz oluo bi 15 20 gun sonra 4 alrm heralde zaten elmdeki bez anca biter
tarafından
Yok evy baby benimki de aynen lastik iz yapıyor azıcık daralinca ondan hemen hemen geçtim ben
(2,110 puan) tarafından
Bende o yuzden gectmm
0 oy
tarafından
Benim bebişim 3 aylık 7 400 ben 3 numara kullanıyorum
tarafından
Ya bacaklarımı sıkıyor bebeğimin büyükde gelmiyor bize 3 numara
0 oy
(422 puan) tarafından
Bizde 2 gün sonra 2 aylik olacak hala 2 numaradayiz yeni aldim 2 numara aldim 
tarafından
2 numara bize olmuyor ya kiloluda değil aslında
0 oy
tarafından
4 çok büyük olur oğlum 20 aylık 4 numara bağlıyorum yani zaten bezin üstünde kiloları yazıyor bence kilosuna göre al
tarafından
Biraz daha 3 devam ederim 2 çok sıkıyor çünkü
0 oy
(13,900 puan) tarafından
kilosuna göre kullan canm 
tarafından
Tamam anladım
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık 3 numara gayet rahat oluyor 
tarafından
Biz daha yeni 2 aylık olcaz 3 kullanıyorum da bizede gayet iyi şu anda
0 oy
tarafından
Knka ben oğlana 3 aydır 4 numara kullanıyorum poposu mu büyük diye düşünmedim değil 5 e gecesim var sıkıyor
tarafından
Yok kız ben 5e gececem
tarafından
Tam oluyor işte biz normaliz :D
tarafından
Bişey diycem nazike
tarafından
Muhammet nişanlanmis len
tarafından
Hadi len ordan kimle nisanlanmis
0 oy
tarafından
Kilosuna gore almalisn bebegim 6 aylik 4 numara kullniyorm bazen  baska markalrda gectgimde 3  numarda oliyor beze ve kilosna gore sayisi degisr canim
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Oğlum 21 aylık 4 numara takiyo bence çok büyük bezi yaa
tarafından
Büyük olmuyor ki tam oturuyor
tarafından
Nasıl tam oluyo 11 18 kilo aradı bebek 4 numara benim bez senin oğlun 4 aylık 11 kilomu en az
tarafından
Benim kızım 3 aylik hemen hemen 3 numara beş kullaniyorum ve tam iyi oluyor
0 oy
tarafından
Benm kız 2 buck aylık 3 numara kullanıyorm
tarafından
Bende öyle 3 kullaniyorum işte şu anda
0 oy
tarafından
Kızım 4 aylıkken 5800 dü 4 ayı bitmek üzere sleepy natural 3 numara kullanıyorum 
tarafından
Biz biraz önden gitmisiz size göre kilo konusunda
tarafından
İlk 3 ay düzgün kilo alamadı benim kızım göğsümde apse oldu Bi süre mama vermedim sütüm azmış doymamış ve kilo almamış sonra mamaya başladık ondan sonra kilo almaya başladı 3310 doğdu şu an kaç oldu bilmiyorum 4 aylıkken 5800 dü 4 ayı bitmek üzere.
tarafından
Erkek bebekler kız bebeklere göre 1 kilo önden gidiyorlar. Kızlarada bazı mamalar çok kilo aldırıyor ben öyle mamadan şişmesin diye bir mamada kaldım hem emzirdim hem mama verdim
tarafından
Hmm anladım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 347 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hg99 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kumsal1 (3,458 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı