+1 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ya 20 gunluguz boyle surekli kıpkırmizi kesiliyor tuvaletini yapar gibi dunde cok ugrasti en sonunda yapti kakasi hep sari sulu duzenli yapiyor ama dunden beri boylenkipkirmizi kesiliyor simdide mesela ama yapamiyor sanki :/benimlemi.alakali bu ya 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gazi ola bilir mi canım?
tarafından
Yani bilmem ki ama mesela kakasini yapicaginda kipkirmizi oluyor dun mesela oyleydi yapunca rahatladi gazi  olsa aglar birde cikartiyoruz gazini ama
tarafından
Gaz ola bilir canım
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Anne sutu alan bebegn 10 gun kaka yapamamasi normal bagirsaklari buyuyo 

Gazida olablir

Karnina masaj yap ayaklarni sicak tut bisiklet surer gbi yap aminede o gunlerden gecti korkma 10 15 gune duzene gircek Allahin izniyle poposunu zeytinyagiyla uyar zeytinyagi ben amineye icirdim ama bi etki etmedi bosuna icirip midesini bulandirma arkadasimda icirdi bi etki etmedi poposunu uyarablrsn 4 5 gun yapamazsa karni cok sert olursa doktora git fitil yazsin cok sukur biz fitil kullanmadik sen bol bol rezene ve kimyon cayi ic senin gazin bebege gecmesin gaz damlasini kullanmayi ihmal etme gececek bu gunlerr rabbim sabir versin
(2,104 puan) tarafından
Gercekten ben buna cok inaniyorum ben kabizken aminede kabiz oluyodu ilac iciyodum ben rahatlaynca oda rahatliyodu evde DUPHALAC surup varmi?
tarafından
Malasef yoook
(2,104 puan) tarafından
Onu al kendin kullan sana da cok fayda edecek bebegnede bizde cok etkili oldu bende yarm saatte rahatlama oldu amineye sutten gecti galiba 2 3 saat sonra o rahatladi arkadasimada onerdm oda bana dua etti bebegnede gecms rahatlatmis onuda burda boyle postlar gordkce yaziyorum
Hamileler ve emzirenler kullanablio doktor yazinca 11 lira recetesiz alinca 45 lira fiyati ben kivraniyodum resmen esim yasak oldgu gun gtti nobetci eczaneden aldi aminede bende rahatladik insallah faydam olmustur canm
tarafından
Cok sagol ya sorucam doktoruna
(2,104 puan) tarafından
Sor canimmm cok gecmis olsunnn
0 oy
(129 puan) tarafından
Canım gaz sancısı vardr kaka yapıyorsa kabız değildir Benim oğlumun da gaz sancısı çok vardı mosmor oluyordu sürekli gazdan yani 
tarafından
Belkide ne yapiyim :(
(129 puan) tarafından
Cabim bı ilaç var daha doğrusu bitkisel ilaç çok iyi geliyor gaz sancısına doktora sor bı sorun olmaz derse eczabeden al derim ben çok iyi bı ilaç yengem de ondan kullaniyor nurse harveys internetten bak çok iyi geliyor tavsiye ederim
tarafından
Coooooooook sagggoool
0 oy
(256 puan) tarafından
Benim kızım aynis Ian ve zor yapıyor masja yaptım biraz yaptı kakasını rahatladı ama sürekli kasılıyor 
tarafından
Nâsil masajjj
(256 puan) tarafından
Karnına bebe yağıyla masaj yap bastırmadan ovala avuç icinle bacaklarını karnına ittir çek canını acitmadan
tarafından
Cok sagoluun
0 oy
tarafından
O günlerde bizde oyleydik gaz ve kabızlık olabilir sürekli karnına masaj yapın bacağını bisiklet şeklinde hareket ettirin ben poposuna azcik zeytinyağı sürüyodum daha rahat yapıyordu
tarafından
Coooook sagoool
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Eğer sarı suluysa gazi vardır bi gaz damlasi denesene belki rahatlar 
tarafından
Evet sari sulu gaz damlam yokki
tarafından
Doktora gitmedende kullanmayiz yani esimde izin vermez doktora gitmeden kullanmaya :/
0 oy
(200 puan) tarafından
Benim oglumda oyleydi kipkirmizi olurdu tuvaletini yaparken birdegazi oldugunda oyle olurlar 
tarafından
Ama kakasinida yapmadi gece :/
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Gazı vardır bebeğin annesi masaj yao sırtını sovazla emzirdikten sonra mutlaka çıkart gazını 
tarafından
Tamam cook sagol
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sulu ve sarı ise kabız değildir gazı olabilir karnına ve totosuna has zeytinyağı sür cnm
tarafından
Sulu ve sari evet ama mesela gece kakasiniyapmadi yaaprdi coook sagooool
(6,825 puan) tarafından
İlla çok fazla yapacak die bşey yk ki kuzum mesela bir gün 2kez kaka yapar 2.gün hiç yapmaz minik daha herşey değişir sn çişli bezlerine bak onlar da dolu oluyorsa ztn doyuyordur da. Gece gündüz o belli olmaz kuzu yanı
tarafından
Degisiyo4 sanirim evet yok cisini yapmisti :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
0 oy
7 cevap 84 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy