0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Ay gerçekten cıldıracagımm artık hamileyken kahrını çekmediğim kalmadı lohusayım hala benden bişeyler bekliyor.. kızlar kaynanamın kolu kırıldı ameliyat oldu tamam yazıktır kadına bende Allah rızası için elimden geleni yaptım ben hamile halimle son haftalarımda onun evine inip cıkıp işini gücünü yemeğini herşeyini yaptım ayaklarım artık halsizlikten dinlenememekteb balon gibi şişiyordu ağrılarımda cabası neyse doğum yapalı 16 gün oldu dikişlerim yeni yeni iğleşiyor iyiyim çok şükür ama ben anca bebeğimle ilgilenebiliyorum küçücük daha hiç bişeyimz düzene girmedi bi algıyo bi yatıyo kendime yemek bile yapamıyorum eşim lokantacı ondan yemek istiyorum en azından herşey düzene sokabilene kadar böyle şimdilik her neyse kaynanam aradı kalkmış bana gel aşagıya işte kaynatan için yemek yap onun yemeğini ver cık dıyor yahu daha lohusayım ya kendime yararım yok sana size nasıl olsun anca oğlumla ilgilenebiliyorum yapabilsem onun demesine kalmadan yaparım hamileyken yaptığım gibi onun da kimsesi yok ama komşusuna yaptırdı yeri gelince e bugünde kardeşi gelmiş o yokmu dedim o yapsın falan e o gidecek evine dedi gitmeden yapsın dedim yok dedi sen gel yap bide emri vaki yapıyor bebegi daha nasıl indirim durmaz daha kırkım cıkmamış ben bakarım diyor kırkı boşver diyor hastaneye gidiyorsunuz diyor bende mecburiyetten gidiyoruz dedim neyse eşime söyledim çok kızdı annesine aramış söylemiş bide eşimin amcası da var yanımızda oturuyor ona da diyebilir bize de yemek yap diye ona söylemişler zaten şimdi eşim aradı sen rahat ol takılma ben babama da dicem annem nasıl bu kadar düşüncesiz olur dedi bende artık söylesin dedim banane ya bu kadar da olmaz yani ! 

7 Cevaplar

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Çok şükür uzakta oturuyorum kaynanamlardan ve böyle sorunlarm yok çookk şükür
(253 puan) tarafından
Ennnnnn iyisi canım aklı olan kaynanasından uzakta otursun dibinde değil öyle olunca herşeyi yapmanı istiyorlar herşeyi senden beklerler . Benimki gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynananın başka çocuğu yokmu ne kendi işini kendi yapamıyormu
(253 puan) tarafından
2 oğlu var tek kaynım uzakta oturuyor eltim alışıldık etmiş tabi burda aynı binada oturmamakta gerçi oda geldi hafta sonu temizliğini herşeyini yaptı kaynanamın kolu kırık ya tek kolluyla herşeyi yapamıyor ama şimdi bende bu durumda herşeyi yapamam
tarafından
Hmmm canım ozaman sadeca yemeği yap yalnız kadınmış sevab olur anlıyorum sanda zor ama ne bilim koluk kirik insan için daha zor
0 oy
(454 puan) tarafından
Vallahi pes yani bu kadarda olmaz lohusa kadına iş yaptıracak bu kaynanaler neden böyle acımasız anlamıyom vala 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Firinda biseyler yaptirsin bu kadar is goremiyorsa o neymis oyle yada evdeki forinda biseyler atsin o niyw sana yapmiyo hey Allah8m yaa 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Valla ne kadar düşüncesizmis ... Benimde son haftalarim artık doğru düzgün hareket edemiyorum kaynanamda ariyo geliyoruz yemek var mı eli ayağı tutuyo senden benden sağlam ..! Çok düşüncesiz insanlar var yaa deli olacam 
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Insan bu kadarda dusuncesiz olamaz bee
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kusura bakma biz canimizla ugrasiyorke  eli ayagi tutanda bi zahmet kalksin yemegini yapsin yemek yoksada Allah ne verdiyse onu yesin de o evine gidecwk olanda yarim saat gec gidiversin cok acilse yemek olayi yapiversin takma kocands sana destek salla gitsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 223 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 662 göst.