0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kiyafetlerimizin surekli yumusatici kokmasini istiyorum. Kokusu geçen her seyi makineye atiyorum. Yumusatici kokusu gecmesin diye de balkona bile sermiyorum. Misafir odama camasir teli koydum oraya seriyorum. 

Mesela bi kiyafeti 2 3 saat bile giysem yumusatici kokusu gectigi an uzerimi parcalayasim geliyor. Kiyafetlerim eskidi artik yikanmaktan. Esime de bana da yük olmaya basladi bu takıntı. 4 aylik oglumun kiyafetleri de ayni sekilde. Tertemiz yikayip koyuyorum. Giydirecek oldugumda yumusatici kokmuyorsa hic giyilmemis bile olsa makineye atiyorum. Her gun kendimi camasir makinesinin önünde buluyorum. Oglumu bile gunde 2 defa yikadigim oluyor.

Tek çözümü piskolojik destek mi? 

Kendimi nasil frenlerim onerisi olan var mi? 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,240 puan) tarafından
Psikolojik destek alın normal değil bu davranış 
tarafından
Korkutma kız beni.
Ama haklisin. Oglumu bile bazen gunde 2 defa yikadigim oluyor guzel koksun diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebegini düşün canim kimsayasal sonucta bebegin icin vazgeç 
tarafından
Biliyorum. Icim de rahat degil ama durduramiyorum kendimi. Sıkıldım artik. Esim de vazgecerim belki diye nerde pahali yumusatici deterjan falan varsa aliyor. Ama yok olmuyor.
tarafından
Nete yaz canjm yumusaticinin zararlarını belki vazgecersin
tarafından
Insallah ya
0 oy
tarafından
Mesela benim de var böyle takıntılarım her şey yumuşatıcı kokacak dolabı açtığımda dolap kokusu kokacak Sırf onun için kokulu sabunlar aldım Kıyafetlerin arasına koyuyorum ama memnunum Halimden Tabii senin oğlan için biraz sıkıntılı
tarafından
Bir zaman sonra gercekten rahatsiz edici bir durum olmaya başlıyor.
Kokulu sabunun adi markasi fiyati ne canim
tarafından
Oriflame in kokulu sabunları var tabii Onlar el yüz için ama ben çamaşırların arasına koyuyorum Oriflame bitkisel olduğu için içim rahat oğlumu kıyafetlerin arasında da vardır yani fiyatına bilmiyorum ama ya arkadaşa söylüyorum getiriyor
tarafından
Fiyatlari ne kuzum
tarafından
Çok pahalı değil En fazla beş lira falan
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Kız, ona obsesif kompülsif bozukluğu deniyo genelde vıyyy 

tarafından
Deme kız. Korkuyorum artik kendimi de makineye atacagim az kaldi. Evimdeki her şey yumusatici kokmak zorundaymis gbi hissediyorum
tarafından
Tamam işde takıntı hastalığın başlamış buna dur demen, lazım doktora gitmen lazım senin
tarafından
Piskolok sart yani. Omen tonrem dedim
tarafından
Malesef dokturrr şart :))
tarafından
Off tesekkur ederim :(
0 oy
(625 puan) tarafından
Canim benim kokulu sabunlar al çamaşır karın arasına köy koku gitmiyor çekmecelerde dolaplara dolap kokusu da var alabilin
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
(664 puan) tarafından
Kendine parfüm evine de oda kokusu sıkabilirsin ama bebek için zararlı canım 
tarafından
Onlari da kullaniyorum canim.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 226 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ballbadem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 232 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

381,770 soru

11,429,363 cevap

34,989 kullanıcı

...