0 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaç aylik bir sorun oluyormu aynı yatakta yatan varmi 

42 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
10 aylik beşikte yatmaz eşimle benim ortamizda yatiyo
-Reklam-
+1 oy
(13,709 puan) tarafından
Ahhhhsakin alıştırma sakinnnn

7 aydır yer yatağında hep birlikte yatıyoruz.

Kesinlikle beşikte yatmiyo
(1,134 puan) tarafından
Bizim gibi bizde yer yatağında yatıyoruz beşiğinde yatmiyo hoş bende yatakta yatmayı sevmiyorum rahat edemiyorum yer yatağı daha rahat oluyo
0 oy
tarafından
27 günlük doğduğu günden beri beraber yatiyoz 
tarafından
Bi sorun olmuyor demi
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Kişiye bağlı.canim.uykun.agirsa ezersin çocuğu Allah muhafaza
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kucukken hic durmuyodu mecburiyetten bazen aliyodum yanima emzirmek icin felan ama sonra uyuyunca yerine koyuyodum ben hic onermiyorum beraber yatmayi insanlik hali valla ne olur ne olmaz korkuyorum acikcasi simdi buyudu 2 yasinda rahatina duskun hanfendi hayatta benle yatmaz kendi besiginde yaticak illa :D 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canm bn yatmiyom surekli bni ister diye ama annelik ic gudusu ile ne kadr deli yatiyo olsn bile ezmezsn
0 oy
tarafından
Iki tane bebegim var ikislede aybi yatakta yatiyorum birisi uc yasinda birisi 8 aylik canim..
0 oy
(588 puan) tarafından
1 hafta sonra 13 aylik olcak hala ayni yatakta yatariz
0 oy
tarafından
Bence olur aynı yatağa alıştırma bu hiç doğru değil sürekli senin ve eşinin yanında olmak ister bence pişman olursun
0 oy
(2,840 puan) tarafından
dogdugundam beri beraber yatiyoz 1yasina gircek bu ay suan besikde ama denemelerdeyim durmuyo sabah uyandiginda gecen bazanin ucunda yakaladim uyanmasam duscektii
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki 13 aylık odasında yatıyor gece uyanıyor emzirmek için aldığım da bende uyuyakalıyorum sabaha kadar bizle yatıyor uykum ağır değil ama uyansa hareket etse hemen kalkarım 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
48 aylık halen aynı yatakta yatıyoruz

Ha birde 18 aylık kardeşi de geldi tabi
(7,206 puan) tarafından
Yaşa geçmiş çocuklar artık maşallah :)
0 oy
tarafından
Kizim bir yasinda devamli olmasa da ara ara birlikte yattigimiz olmustur . 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla canım 5. Ayından bu yana birlikte yatıyoruz yatağında yatmadı. Şuan 12 aylık. Ama şimdi odasına alistiriyorum bakalim
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Ben alıştırma taraftarı değilim. Bi ara iyi sarmıştı yanımızda yatmaya ama inat ettim uyansada beşiğine aldım. 

Bizim sıpa çok hareketli kaç kere düştü. 15 aylık ama yine yatsak beraber yine düşer. Babasının üstünden atlayıp düşmüşlüğü var çünkü 
0 oy
tarafından
Ilk 6 ay ayağımda salladım aynı yatakta yatmış olduk sonra sallamayı bırakıp yanında yatırdım şuan 21 aylik hâlâ yanımda yatıyor bir iki aya kadar montessori yatak alıp ayırmayı düşünüyorum bakalim
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ayy hiç alıştırma bensiz yatmiyo geceleri çok zor oluyo en iyisi herkes kendi yataginda yatsin
0 oy
(657 puan) tarafından
8 aylık olacak beşiğinde yatıyor emmek için yanıma alıp emziriyorum bazen uyuya kalır çok sık kalktığı için tekrar yerine yatırırım gece saat başı kalkıyor bazen saati bile bulmuyor yanıma aldım belki yanımda uyur diye malesef yanımda da kalkıyor sabaha kadar beşik yanım yatıyoruz 
0 oy
tarafından
Ben karşıyım beraber yatmaya ya dalarsan ezersen çocuğu Allah korusun. Bence çocuk aynı odada farklı yatakta olmalı ki uzmanlar da böyle söylüyor. 6 aylık oğlum var şimdiye kadar hiç gece yanımda yatırmadım sabah erken kalkarsa yanıma aldım sadece eşim işe gittikten sonra o kadar. Bence eşlerin arasında da sıkıntı olur bu durum eşin ezevilir çocuğu ya da eşinle ayrı yatakta yatmak durumu olabilir ki bu da iyi değil bence 
0 oy
tarafından
7 aylik hiç bizle uyumaz beşiğini istiyor ağlar bizle öyle alıştı bebegini yatağına alıştır canim

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...