0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Kızım 8 aylık ve yatak odasında kendi park yatağında yatıyor. Biz yatakta dönerken bile sesten hemen uykusunda kıpırdanmaya başlıyor. O yüzden artık kendi odasına yatırmayı düşünüyorum. Odalar yanyana ve telsizi de var. Uyansa hemen duyarım. Onunda uykusunu bölmemek ve bizde rahat rahat dönüp yatalım diye ayırmak istiyorum. Sizce ayırmalı mıyım? 

12 Cevaplar

+1 oy
(583 puan) tarafından
18 aylık çok ayırmak istiyorum ama bir iki denedim yatmadı korktu bende üzüldüm birde şimdi ayirsam bile ev doğal gazlı değil kışın yine odaya alcam birde hamileyim mecbur bende sıcak odada yatcam bu gidişle babasını ayircam :)
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
9 aylikken ayrdım odasını 
(1,390 puan) tarafından
Gece beslenmesini kestin mi peki canım? Benim kızım 8 gibi uyuyor gece 1de genelde ağlar acıkır. Ben genelde o uyanmadan biberonu veriyorum uykusunda içiyo kalkmıyor. Sonra sabaha karşı 5 6 gibi acıkır ağlar. Normal dimi 2 kere kalkması. Kimi yerde gece beslenmesini kesin 8den sonra diyor da
(4,289 puan) tarafından
Yok hayır kuzum salona bağlı bi oda vardı eski evimde onu oraya yatırdım kendim eşim ile salonda yerde yattik 3 ay sesini duyamama korkum vardı sonra geceleri hep emzirdim . Şuan 16 aylık salonda yatıyor gece 2 kere kalkıyor yanına gidiyorum hep
0 oy
tarafından
Benim gönlüm el vermiyo ayırmaya :( 1 yaşında 
0 oy
tarafından

Benim gönlüm el vermiyo ayırmaya :( 1 yaşında kendisi

(1,390 puan) tarafından
Ben kendisi için  de istiyorum aslında sesten uyanmasın diye
0 oy
(2,479 puan) tarafından
2.5 aylikti ayirdim kendi odasi ve besiginde yatıyor zaten bizim odayla dipdibe açıyorum kapiyi telsize bile gerek kalmiyor gik dese duyuyorum şükür.  uyandığı saatler zaten belli ayir bence emin ol cok daha rahat ediyor
(1,390 puan) tarafından
Şevklendirdin öyle yapıcam bende artık
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şimdi ayırmazsan yaşından sonra aklı erer ayrılmaz korkma. Ben daha doğurmadım ama 7 yaşına kadar kendim annemle yattım ayrılamadım. İnşallah doğunca 6 aylık gibi bahar olacak hava ayıracağım odasını
0 oy
(418 puan) tarafından

5 yaşında hala ortamızda yatıyor. Hic ayırasım da gelmiyor :D Odası da var oysa. ama kardeş geliyor yakinda bakalim ne yapıcaz

(283 puan) tarafından
Zor bir dönem olacak:) yavaştan ayır cnm
0 oy
(236 puan) tarafından
ilk 40 gun sora 8 ayıiktan 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Oglan 5.5 yasinda zamanında ayırmadk şimdi korkuo biz yatiriox o gece korkup yanımıza gelio 

Kizim 2.5 aydan beri ayri odada yatio 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
5.ayına girdiği gün ayırdim canım.
0 oy
(707 puan) tarafından
5 yasina girecek ayni odada yatiyoruz korkuyor tek yatmaya bende kiyamadim bakalim ne zamana kadar boyle surecek.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S.Evrenn (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 759 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 302 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,118 cevap

34,839 kullanıcı