0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Kızlar banyosunu ne zaman tek yaptırmaya başladınız ben şuan eşimle birlikte yıkıyorum kızımı.. 4 aylık olmasına 1 hafta var.. bu arada. 

63 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Bence tek yıkayabilirsin 2 aylıkken ben tek yıkamıştim korktuğum gibi olmadı 
(2,165 puan) tarafından
Benim ilk bebeğim canim ilk ay zaten annemle yıkadık 40 ı çıktı sonra eşimle yikamaya başladık , ben de tek yıkamaktan yanayım ama henüz küçük diye cesaret edemedim
(320 puan) tarafından
eşin her zaman yanında olaibiliyormu canım zor olur yani senin yıkaman inan tek başına daha kolay iki kişi eli ayagına dolaşır
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
eve geldiğim gün annemle kız kardeşim heveslenip yıkadı 40 ımızı kaynanam çıkardı o yıkadı kızımı onun dışında hep ben yıkadım kızımı banyoda ikimiz birlikte küveti gereksiz buluyorum yani ben yıkıyabiliyorum tek 
(2,165 puan) tarafından
Ben banyo küveti almışım canm hâlâ içinde yıkıyorum filesi de var düşmesin diye ama cesaret edemedim eşimle yıkıyorum şuan
(62 puan) tarafından
annelik biz kadınların içinde var zamanla alışırsın aonra küvetle bile uğraşmazsın ikiniz girer çıkarsınız
0 oy
tarafından
Dogdugundan beri kendkm yıkıyorum 
(2,165 puan) tarafından
Hım. İlk çocuğunuz muydu canm benim ilk olduğu için pek cesaret edemedim kendim tek yıkamaya o yüzden henüz eşimle yıkıyorum işte tek yikamak da istiyorum biyandan
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglum yazın doğan bi bebekti bebekliginden beri banyoda kucagimda tek yıkadım kışa kadar büyüdü zaten ama kızım kışa denk geldi banyo biraz soğuk o yüzden odada eşimle beraber yıkıyoruz yazın tek yıkamaya başlarım 
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm sizin ki kaç aylık
(9,626 puan) tarafından
9 gün sonra kızım 4 aylik olucak canim oglumda 19 aylik ben kızıma hamile kaldıgimdan beri babası yıkıyo,banyoya aşık bi çocuk çünkü bebekliginden beri hergun ve gün aşırı yıkadım nerde su görse bayılır banyo yapacağı zaman da ucarak gider banyoya :)) kızımı da ben yıkıyorum eşim su döküyo sadece kızımı da suya alıştırıcam oda sevsin banyoyu
(2,165 puan) tarafından
Bizde de ben yıkıyorum aslında canm ama eşim tutar ben liflerim başını vücudunu falan eşim sadece tutma görevini yapar :) işte bizimki henüz tam alismamis suya falan sevmiyor açıkçasi
0 oy
(891 puan) tarafından
3 haftalikken tek yikamaya basladim
(2,165 puan) tarafından
Zorlanmadiniz mi canm hani Cok küçük ya ben Korktum açıkçası elimden kayar düşer diye
0 oy
tarafından
Kırkı çıktıktan sonra hep tek başıma yıkadım ilk kırk gün boyunca bende eşimle yıkadım alıştım artık tek başıma yıkamaya başladım canm 
(2,165 puan) tarafından
Ben ilk 40 çıkana kadar annemle yikadim canm şuan da eşim de yardım ediyor tek başima henüz yikamadim hiç
tarafından
Canım dene bir defa korkma yavaş yavaş yıka koy filesinin üstüne korkma bende çok korkuyordum ama  bir gün dedim eşimi nerde bulacam bismillah diyip yıkamaya başlamıştım :-)) alıştım artık
(2,165 puan) tarafından
Yaa ne güzel canm inşallah bende başlayacam artık tek yıkamaya
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Doğdugunda  beri  tek yikiyorum canim

(2,165 puan) tarafından
Maşallah valla ben tek yikayamazdim galiba düşer elimden kayar diye zorlanırdim.  Tek elle tutup gövdesini biyandan suyunu nasıl döktünuz :)
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri tek yıkıyorum.
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm ne güzel
tarafından
Kendine güven sende yıkarsın. Annelik güçlü bir duygu niye yapamayasin
(2,165 puan) tarafından
Kız yıkarım tabiki normal doğum yapmış biriyim onu mu yapamayacam sadece çok küçük ya ne bileyim işte düşer bir şey olur biyerine diye korkuyorum :) ama mecbur bir şekilde tek yıkayacam zaten
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Hep kendim yikadim doğduğundan beri...  

Ki ilk çocuğum ilk anneligim. 
(2,165 puan) tarafından
Maşallah canm kimseniz yokmuydu anneniz falan yardım edebilecek birileri yoksa siz kendiniz mi tek yikamak istediniz
(7,791 puan) tarafından
Kimse yoktu yikayamam desem annem geç giderdi ama hep ben yaparim dedim yani. Kimseye ihtiyac duymadım :) çok şükür esim evdeyse de suyu fln o doker(yani pis suyu ) yada hazirlardi(temiz suyu) ama ben tek yikardin hep cnm hala da oyle yani 1 yaşında
0 oy
tarafından
İlk aydan beri tek başıma yıkıyorm kızım 11 aylık şuan
(2,165 puan) tarafından
Maşallah canm
0 oy
(1,297 puan) tarafından
15 gunluktu tek yikamaya basladim
(2,165 puan) tarafından
Küvettemi yikadiniz
(1,297 puan) tarafından
Evet canim
(2,165 puan) tarafından
Fileli küvet yine güzel kolay en azından tutma problem değil sadece durularken nasıl yapmam gerekiyor onu tam bilemiyorum işte birde çok ağlıyor benide panik ediyor
(1,297 puan) tarafından
Benimki ses etmezdi bamyoda
0 oy
tarafından
İlk banyosunu annem yaptırdı 40 çıktıktan sonra hep kendim yıkadım 
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel valla herkes tek yıkamış ben kendimi şuan aşırı yetersiz hissettim :)
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Göbek bağıdüştüğünden beri kendim yıkıyorum 5 aylığız
(2,165 puan) tarafından
Maşallah canm
0 oy
tarafından
Doğduğu günden beri hep tek yıkadım 2 kızımı da 
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
tarafından
Dogdugu gunden beri tek yikiyorum :)
(2,165 puan) tarafından
Ay ne güzel valla ben bir türlü tek cesaret edemedim ya
tarafından
Hicbiseycik olmaz korkutma kendini annesisin sen halledersin evelallah
(2,165 puan) tarafından
İnşallah canm mecbur yani başka çare yok:)
0 oy
tarafından
1 aylıkken tek başıma yıkamıştım bebegimde zayıftı 2 buçuk kiloydu fileli küvet sayesine yıkıyordum 
(2,165 puan) tarafından
Bende de fileli küvet var canm ama ben başını yukarı kaldıryo ağzına su kacmasin diye tek yikayamouorum eşim tutyor ben vücudunu yıkıyorum durulamada fazla kendini çırpınıyor çünkü
0 oy
tarafından
40 çıktıktan sonra tek yıkamaya başladık. 
(2,165 puan) tarafından
Eşiniz yardımcı olmadı mı hiç
tarafından
Eşim Tır Şoförü Şehir dışında çalışıyor iki ay oldu gideli o varken hep o banyo yaptırir oğlumu ☺️ 6,5 aylık şuan
0 oy
(154 puan) tarafından
Doğdu ben yıkadım canım 
(2,165 puan) tarafından
Kimse yokmuydu yardıma gelebilecek canm
0 oy
(683 puan) tarafından
40ı çıktıktan sonra hep tek yıkadm ikizlerimi Bi kere yıkayınca cesaretlenip alışıosun canm 
(2,165 puan) tarafından
İnşallah o cesaret banada gelir kii zaten mecbur artık.buyuyor babasıyla olmaz kendim tek yikamam gerek
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benimkide 3.5 aylik gecen hafta tek yikadim kolum koptu. Biriyle tutup digeriyle yikamak cok zor yoksa korkmuyorum. Bugun esime geö tut yikim dedim oyle yikadik. Ama genelde dogdugundan beri tek yikiyorum.
(2,165 puan) tarafından
Gerçekten zor oluyor canm haklısın valla bende tek tutup öyle suyu nasıl dokcem diye yapamadım işte o yüzden eşim tutar ben yıkarım
(11,217 puan) tarafından
Aynn canim birinin oturana kadar tutmasi gerek. Yada akan suda yikican. Ilkini oyle yikardim.muslugun altinda
(2,165 puan) tarafından
Oda zor canm ya musluk altinda
(11,217 puan) tarafından
Bana cok kolay geliyordu :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 331 göst.
0 oy
10 cevap 343 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.