0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Hepsi size mı kalıyor yoksa iş bölümü var mı aranızda 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla ben cok sukur yasamiyorum da evinde 2 gun kalsam afedersin tuvalete bile onun yerine beni gondericek, Allah yasayanlarin yardimcisi olsun
(423 puan) tarafından
Zor valla canım gidip kalirmisiniz hep
tarafından
Ay cok sukur tayinciyiz biz senede 2 3 kere anca gidiyoruz. Evime gelince de aynidir asla yardim etmez, hep ayagina bekler. Bir de 50 yasinda yasli olsa zaten ondan beklemem. Ama kaynanalik yapmak icin yapiyor o beni deli ediyor
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
valla canım 4 senedir beraberiz yemekler ondan hiç yemek yapmadım ben o varken yokken bazen kızlarına gidiyor kalıyor o zaman yapıyorum ben bebeğime bakıyorum silip süpürüyorum çamaşır asar temiz bulaşıkları yerleştirir ütü yapar bazen sağolsun
(423 puan) tarafından
Ne güzel canım anlaşmak gibisi yok tabi
(398 puan) tarafından
ama kendisini sevmem çok laf sokarım bazen tartışıyoruz tabi kendimi tutamam hiç ben oda bazen tersler beni ama ben üstün gelirim :D gelin kaynana nolursa olsun iyi geçinemez yaa yapıyor ediyor ama üstün olan benim eşim beni ezdirmez ondan yoksa eşim ezdirse beni vay halime :D
(423 puan) tarafından
Evet canım eşin in davranışı da çok önemli ezdirmemesi lazmm
0 oy
tarafından

Is mı bölümü :) kiz birlikteyken onunla kızı otururdu ben çalışırdım. Erkekler gelince kalkar çalışırlardı çok yoruldum bugün falan derlerdi halbuki hepsini ben yapıyodum :D

tarafından
Ahaha kız aynısı valla benimkiler de öyle. Benim de eşim görüyordu allahtan yoksa desen inanmazlar. Bi de görümce var bende allah düşmana vermesin artı bi de kaynata ☺ bermuda şeytan üçgeni ☺
tarafından
Rabbime sukurler olsun tek cocuk benimki. Bir de gorumce olsa varya ben hic dusunemiyorum. Evi benzinle yakardim heralde. Allah sana kolaylik versin :)
tarafından
Ahah kız yat kalk şükret yok iste ☺ amin kuzum allah yardım etsin bana ayriyim da kurtulamadim
tarafından
En guzeli tayinci olcaksin bizim gibi, gel desen 12 saat gelemez, ama kendi anam babamda gelemiyor :(
tarafından
Öyle de çok zor kuzum ya aileden uzak olmak sıkıntı ama onlardan uzak olmak iyi işte
0 oy
(242 puan) tarafından

Biz 5 ay kadar falan beraber kaldık o zamanlar herşeyi ben yapıyordum ona yaptırmıyordum sonra kayınbabam benim yemeklerimi begenmedi kendisinin damak tadı biraz farklı yumurtayı falan çiğ sever tabi ben pişirince sevmiyor :)) hatta bi kere kavurma makarna yapmıştım niye bu makarna yandı dedi :D sonra kaynanam yemek yaptı gerisini hep  ben yaptım 

(423 puan) tarafından
Çiğ yumurtayı nasıl yiyor kizz
(242 puan) tarafından
Tavaya kırıyor altını kapatıyor yogurtla karıştırıp yiyor sonra .s çok çirkin birşey sarısıda çiğ beyazı da
0 oy
(288 puan) tarafından
Kendi evimide kaynanamın evinide ben yapym yemek olsun herseğiyle ben ilgileniyorum 
(423 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm
(288 puan) tarafından
Amin cümlemizin insALLAH ALLAH razı olsun cnm
0 oy
(55 puan) tarafından
Berabwrr yaşamıyoruz ama oraya gittiğimde filan hayatta kalkıp Bna şunu yap demez sabah kalkar her yeri siler süpürür  camları siler sürekli  haftada 1 bilemedin 2 kez yapar camları  kahvaltıyı hazırlayalım diye sadece bize seslenir ondada çayı filan yapmış olur bize sadece yataklarımizi düzeltmek  odamizi süpürmek kalır geri kalanı maşallah nazar değmesin çok enerjik kendisi eder herseyini  bana çok bir şey demez  bn kendim derim ne yapayım filan diye onda bile yormaz bni şimdi hamileyim hiç yormuyor  geçen geldi baya oldu midem bulanıyor Du Bya  geldi evimi temizledi camlarimi sildi bnde yardım ettim etrafa tabi midem bulanıyor diye bni mutfağa sokmadı dedi sen otur bn hazırlayayım öyle içeri gel miden bulamasın kızım dedi Allah herkese böyle kaynana nasip etsin inşallah 
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Annemle birlikte kalmıyoruz  ama iki günlüğüne gelsem kalmaya nedense bana hiç bisey yaptırmıyorlar temizlik çay yemek hiç sessizce gidip yapıyorlar ama yeni eltiye buyuruyor onu farkettim :D

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Beraber kalmıyoruz ama yanına gittiğimizde yemeği falan o yapar. Ben mutfağı toplarim. Temizliğine karışmam hic. 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Birlikte kalmıyoruz ama ben çalıştığım için haftada 4 gün yatılı gelip kalıyor bizde. Hem çocuğuma bakıp hem temizlik yemek yapıyor. Allah razı olsun ondan o olmasa gerçekten çalışan anne olmanın altından kalkamazdım.
0 oy
tarafından
Ben süpürürüm o siler tuvalet banyo bana ait yemekler ona ait arada ben yaparım 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
2 yil beraber yasadik koydeydik o sabah kalkar ahira inerdi ben kahvalti hazirlardim gelirdi yerdik bulasiga girerdim o kendi odasini toplardi evin isi hep bndeydi sonra tarlaya inerdik gelirdik ben yemek yapardim o yine ahira inerdi ayyy cok cektim cok şükür simdi kendi evimdeyim rahatim rabbim her isteyene nasip etsin kurtarsn
0 oy
tarafından
Beraber yaşamıyoruz ama aramızda 5 dk yol var sürekli beraberiz işimiz gereği kızımı kucağına alır ( doğru düzgünde bakmaz) benden bekler işi kızım ağlar durur bakamayınca dursun diye kışın felan balkona aşağıya götürür giderdi soğuk desem laf anlamazdı.  Ondan yani öyle iş bölümü felan yok:) kendisi çok düzensiz bende artık ona gore davranıyorum duzeltsem  gine aynısı oluyor ev mutfak bende duzeltmiyorum supurursem bi supururum bazende tuvaleti lavaboyu yıkarım o kadar başkada bisey yapmam :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 318 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...