0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün gece aklıma babam geldi bilmeyenler için tekrarlayım. Babam öleli 16 yıl oldu:'(

Uzun uzun anlatmayacağım çok yorgunum halsizim..

Bi vurdum duymazım bugün..

İnsanın babasının ölmesi ;

Herkes babanın öldüğünü sanır yetim der sana ama senin için de halen yaşar..<3 gülüşü , bakışı, oturuşu, gözleri, sesi, elleri... 

Özledim babam seni :'(

Bir türlü kendimi iyileştiremiyorum. . Merhemi yok bu acının tarifide :'(

Ben küçükken babam bu fotoğraf makinasını almış benim resinlerimi cekmek için bir sürü resmim var ani biriktirmiş. Teşekkür ederim babacım :'(

Şimdi dede olacaksın inşallah bir yerlerden görüyorsundur. Senin aldığım bu fotoğraf makinasıyla bebeğimin resmini çekicem. İlerde bende çocuğuma seni anlatarak ona vericem bu makinayı.. Seni herkese güzel anlatcam babam :'( yürüyüşüne hayran olduğum adam .. tanıdığım ve sevdiğim ilk adam ..

Mekânın cennet olsun babacım..

Seni seviyorum. Kalbimdesin aklımdasın . <3

Küçük kızını merak etme iyiyim ben çok iyiyimm :'( ( sabaha kadar ağladım hıçkıra hıçkıra  ) 

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından

6 sene oldu bende babami kaybedeli :(

tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
(3,921 puan) tarafından
Sagol canim
(6,814 puan) tarafından
Allah'ım  rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım.
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Çok zor yıllarca babasizligi bilen biri olarak seni çok iyi anlıyorum benimki ölmedi ama var yok gibi
0 oy
(119,626 puan) tarafından
Kafam dagitmak icin yaziyorum profil fotonla hic alakan yok tirnaklar guzelmis
tarafından
Sabaha kadr ağladım profil fotomla hiç alakam olmaz tabii
(119,626 puan) tarafından
Kiz senin hormonlar degisime baslamis ahaamda annelik hormonlari gebelikde hep boyle olcan hayatim
tarafından
Başka sebepten aglasaydim evet hormonlar derdim ama babam için surekli ağlıyordumm önceleri de ..
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok duygulandim ya bir gun babamin olcegini bilmekk cok uzuyor beni kucuken hep Allah'im babamdan ve annemden once oleyim diye dua ederdim. Mekani cennet olsun insallah.
tarafından
Amin kuzum ❤️
0 oy
(13,890 puan) tarafından

mekanı cennet olsun babalar kızlarının ilk aşkıdır:'(

tarafından
Aminn canım evet aynen öyle ❤️
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canim el fatiha aminn.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah mekanı cennet olsun 
0 oy
(6,814 puan) tarafından

:'( Valla atlattın beni 4 yıl olacak seni gerçekten çok iyi anliyom sanki bi yerlerden  çıkıp gelecek hissi :'( 

MEKÂNLARI CENNET OLSUN CANIM BENİM. <3

tarafından
Bütün ölenlerin mekanı Cennet olsun kuzumm ❤️
(6,814 puan) tarafından
Âmin inşallah canım.
0 oy
(673 puan) tarafından
Eh be kuzum ağşattın beni bir insanin acısını en iyi aynı acıyı yaşayan insan anlar bende 4 buçuk sene oldu babamı kaybedeli çok çok özledim gerçekten öyle o benim içimde hep yaşıyo hep herşeyi aklımda biz onları hiç bi zaman unutamayız onlar bizim kalbimizde halen yaşıyolar
tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
(673 puan) tarafından
Amin canm cümlemizin geçmişini
0 oy
(1,793 puan) tarafından

Temmuz 5 de 9. Yılımız olcak babasız... Herseyine hasretim , kokusuna yürüyüşüne gülüşüne gamzelerine sesine .. öyle bir özlem varki içimde görsem canını acıtacak kadar sıkı sıkı sarılırım :'( gölgesini görsem ona bile koşar sarılırım.. Hep derim ki kıymet bilin çünkü bianda hayatımızdan sonsuz gidebiliyorlar Allah'ım kimseye yaşatmasın Babasız bir kız çocuğu olmak çok ama çok ağır birşey..! 

0 oy
(4,237 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin babayi kaybetmenin derin yarasini bende cok iyi bilirim aglattin beni:pouty:

0 oy
(11,505 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım ben de babamı kaybedeli 35 gün oldu bugün. Zor bir acı Allahım cennetinde kavuştursun inşallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 512 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Figenbzts (219 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 287 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (495 puan) tarafından soruldu

381,924 soru

11,433,537 cevap

34,999 kullanıcı

...