0 oy
1,017 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 3 yıllık evliyim 2 bebeğimiz var eşimlede birbirimizi seviyoruz şükğr bi sıkıntımız yok. Ama eşimin bi arkadaşı var hanımıyla birlikte sık sık geliyolar bize kızın adı ayşe ve çok açık giyiyo. Aslında ben eşime güvendiğim için çok sıkıntı yapmadım bunu ama geçen gün yine bizdelerdi ve eve giderken ayakkabısını giymek için eğildi kapıda heryeri meydandaydı eşimde yanımdaydı özellikle eşime bakmak için 1 adım geriye çıktım ve eşim resmen baktı kadının göğüslerine. Bir anlık refleks midir dedim ama yok gözlerini bi kaçırıp bidaha baktı defalarca Kendimi çok değersiz çok aşğılanmış hissettim. Günlerdir aklımdan çıkmıyo an yüzüme baktığı an veya ben onu gördüğüm an direk o anı hatırlıyorum  nasıl sindiricem bilmiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum o yok öyle bişey diye güblerdir mesaj atıyo konuşuyo ama ben gözümle gördüm diye ikna olmuyorum

38 Cevaplar

+6 oy
(1,699 puan) tarafından

Açılan memeye tövbe estağfurullah ama ben de anlık bakıyorum canım :D bence eşin o niyetle bakmamıştır. Bi anda refleks gibi bakmıştır. Güzel kalbini bunlarla karartma kıskançlık hiç iyi bi şey değil.. eşine güven ve bu olayı arkanda bırak derim ben

(57 puan) tarafından
Ya konuyu kapatınca bu durumu normalleştirirse naparım o zaman. Refleks değildi valla gayet döne döne baktı benim ve kadının kocasının varlığını unuttu resmen
(1 puan) tarafından
Canım valla ben eşimle geçen arabada gidiyorduk ben oğlumla arka koltuktaym.
Bir kız vardı kenarda dar paça pantolon giymis beline kadar çekmiş.
Zile basıyordu caddede bir evin baktım aynadan eşimde baktı.
Delirdim . Insan böyle farklı psikolojiye giriyor.
Seni düşünüyorm çok hak veriyorum.. aynı şeyleri bende yaşadım çok ama çok kötü durum o da benimki bir defalikti.
Senin sürekli evine giren çıkan biriymiş.
Valla canım benim eşim bana çok farklı . Annesini önüne alır benim için.
O derece aşık.
Dedim zen nasıl bakarsın biz birbimize girdik ben küstüm konuşmadım.
Bakmadım dedi dedi durdu dedim kendi gözümle gördüm insan o an şunu düşünüyor..  demek her halti yiyor yapmadım diyor .
Güvensizlik yaşadım sonra zaman geçince unutmaya çalıştım barıştım.
Sende canım tartış gerekirse.
Kavga et istemiyorum gelip gitmelerini de

Istediği kadar yakın arkadaş kan kardes su bu olsun.
Arkadaşı mi eşi mi .
Bu seçimi yapsın.  Canım. Valla sen üzülme geri kalan üzülsün.
Eşine söyle gelmesinler eve de istemiyorum de. Istersen büyük kavga et esin sseviyorsa  seni seçecektir cnn bnm
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma canim:ermm:. Adamin yerinde kim olsa bakar öyle dikkatsiz egiliyorsa. Ama sen uzatirsan başka yöne gider deyim cnm

(57 puan) tarafından
Bi yandan uzatmayayım diyorum bi yandanda hiç bişey yokmuş gibi davranıp bu durumu onun gözünde basitleştirmek istemiyorum
+1 oy
(122 puan) tarafından
Valla canım ben kız halimle bile bakarım inan ki yani ole kıskançlık olur onu beynine yer etme hiç yere huzurunu bozma
+1 oy
tarafından
Kadın olarak biz bile bakıyoruz bazen bence abartma ben olsam o anda dirseğimle çaktırmadan vururdum annem hep der kedi suç üstündeyken dövülür diye adamı o anda uyaran gerekir başka zaman onu unutur bile o yüzden bence abartma araıa soğukluk sokma 
(57 puan) tarafından
O hali gitmiyo bi türlü gözümün önünden. Çok saçma belki ama 3 gündür tek kelime bile konuşmuyorum onunla içimden gelmiyo
tarafından
Eşini kendinden uzaklaştırmış oluyosun bence
+1 oy
(15,517 puan) tarafından
Suç esinde değil derece dışarıya çıkan goguslerde insan az biraz dikkat eder sonuçta erkektir biz bayan olarak.bile alışık değilsek görünce kayar gözümüz 
0 oy
(13,891 puan) tarafından
bi defa kuşku düşmüş içine canm ama belki eşin o an şeytana uymuştur o kadından hoşlanmıyorsan o zaman arana mesafe koy
0 oy
tarafından

Ben olsam bende bakarım :D

0 oy
tarafından
Ben bile bakardım yani öyle bişey de eşinde refleks le bakmıştır kötü niyet arama canım vesvese verme kendine 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben arkadasligimi keserdim eger hasas isem boyle konularda
0 oy
tarafından
Kapıyı kapatır kapatmaz konuşmalıydın. Ama anlık da bakmış olabilir. Niyeti kötü değilse cok da üstüne gitme. 
(57 puan) tarafından
Sadece ters ters baktım ne oldu dedi sen ne için böyle baktığımı gayet iyi biliyosun dedim bembeyaz oldu zaten anlamamazlıktan geldi ama ben konuyu açmadım sabah öğrendi. Niyeti kötü müdür bilmiyorum ama anlık bakmadı gayet döne döne baktı valla. Bu konuyu kpatırsam onun gözünde bu suruöu normalleştirmekten korkuyorum
tarafından
Anladm canım o zaman tepkini koy
0 oy
tarafından
Kız kim olursa olsun bakar emin ol sonuçta onları uğurlarken gözünüz onlarda oluyo kadının bi anda göğüsü açılınca ister istemez bakmıştır. Sende bakmışsın sonuçta aynı anda görmüşsünüz ve direk sana bakmış hemen gözünü kaçırmış işte napsın daha adam 
(57 puan) tarafından
Ne bana bakması ya başka yere kaçırdı sonra tekrar baktı kadının kocasıda ordaydı bizimki ortalık yoklar gibi bi kaçırdı gözünü sonra yine baktı benle kadının kocasının varlığını unuttu resmen valla ya
tarafından
Hmm yüzüme baktığı an diyince sana bakmış direk sandım ben. Erkek milletine %100 güven olmaz ki zaten bişey yapmasalar bile göz ile bakarlar. Ama boşver anlık bişey başka bi açığı olmadıysa şimdiye kadar unut gitsin çokta uzamasın bu sefer zorla o tarafa itmiş olursun
0 oy
tarafından
Canım o evinize gelen misafirmis eeee sokak da çarşıda markette pazarda da dolu ...insan boş bulunur bakar biz bile bakıyoruz  görünce dert etme bence 
0 oy
tarafından
Ben olsam o tarz giyinen bir bayanı esim evdeyken asla eve kabul etmezdim kendi öz kardeşim olsa bile. Ve bazen bizim bile gözümüz kayıyor o tarz yorum yapan arkadaşlara da katılıyorum ve son olarak ben kadının frikik verdiğini farketseydim eşimin arkasına değil önüne geçerdim
0 oy
(670 puan) tarafından
En iyisi öyle ortamlarda bulunma canm arana mesafe koy 
(57 puan) tarafından
Haklısın bi daha kabul etmiycem görüşmeyi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kız biz de olsak bakarız erkek napsin... Evine alma öyle giyimine oturma kalmasına dikkat etmeyen insanları... 
0 oy
(605 puan) tarafından
Ne kadar qüversen qüven bi erkeğe bu zamanda kalmadı kuzucanım malesef edebinden allah korkusundan  kafasını çeviren bi erkek hepsi aynıdır inanki aldatmasın mutlu mesut olsunlar istersen ama birini qördüler mi nefis yani ister istemez bakıyosun 
0 oy
tarafından
Asla çift olarak görüşmem gereksiz. Esim arkadaşıyla görüşsn ama öyle eve davet etmelr vesaire nedir.. 
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Bende esimde oyel ev gorusmesinden pek hoslanmiyoz yaa
0 oy
tarafından
Bi anlik reflekle bi kere bakar iki kere degil  ya cok cirkn bi durum 
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Belki kötü nyetle bakmamştr gözu falan çarpmştır çok kafana takma oyle açık saçık gyınenler düşünsün sen oyle yaprsan eşinden soğursun bak

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,821 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Ozglernn (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 248 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 413 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hemdemm (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.