0 oy
699 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Kızlar size bisey sormak istiyorum bebegim 4 aylik olmak uzere ve kimseyi bebek gormeye kabul etmedim akrabalrm dahil komsular tutturmus gelcez diye bina yoneticimiz karantinada galiba virus varmş ben disari ckmyorum.ama bunlar fellik fellik geziyo ic içe oturuyolar  bende malesef kabul edemiycegimi yumusak bi dille anlattm arasinda samimi komsularim var ama tavir yapıyolar cocuk gibi kusuyolar resmen bende çocugumu düsunüyorum allah korusun ya hastalik blaşsa bana bisey olsa kim.bakcak yavruma 

HAKSIZMIYIM SİZ OLSANIZ NAPARDINIZ?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Cevaplar icin sagolun<3

-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Küsen küser kimse çocuğundan önemli olamaz.
tarafından
Bende oyle düsunuyorum cnm sagol
0 oy
(975 puan) tarafından
Haklısın tabi, onların düşünmesi gerekirdi. Cahillik diyorum başka bir şey demiyorum 
tarafından
Hepside benden 7 8 yas büyük ama benim gibi düsunemiyolar yada sanki keyfimden kabul etmemisim gibi davranyolar
(975 puan) tarafından
Önemsemiyorlar demek ki bu virüsü. İnsanoğlu böyle işte. Virüsten ağızları yanarsa hassaslaşırlar. Ama onlara gelene kadar bana dokunmayan yılan bin yaşasın derler
tarafından
Bilmiyorum niye boyleler anlayamyorum ben korkuyorum dogrusu cocugumu dusunuyorum 6 sene sonra kavustum ona bide bu virus ckti
(975 puan) tarafından
Takma kafana canım. Hastalık bitsin bol bol görüşürüz de
tarafından
Artik eskisi gibi olamayiz dediler iyi mi :)))
0 oy
(10,189 puan) tarafından
Küsen küssün memlekete geldim 1 günlük yoldan 4 aylık kuzum var balkonda uzaktan anca gördüler kimseyi kabul etmıyoruz dedim ki hepsi akrabam
tarafından
Akrabalarm allah var hepsi cok anlayşli ama bunlar burnumdan getiriyolar ya keyfimden kabul etmemisim gibi davrandlar soyledigimde
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Kuserse kussunler canim. Keske demeyelimde. Halbuki toplumca anlayisli olmak varken suna bak yani:@
tarafından
Anlayış bekledim ama tam tersi tavir gorüyorum bende sastım
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Iyi yapmisin canim cok haklisin
tarafından
Sagol cnm dedim acaba ben mi yanlş düsunuyorumda bu taviri yapyolar
0 oy
(788 puan) tarafından
Amannnnnnnn çokta tınn çokta tınnnn deseydin tabi ki haklısın isterlerse bida konuşmasınlar ama bu zamanda kabul etme nasıl anlayışsız insanlar ya
tarafından
Uzüldüm dogrusu ya beklemiyodum bu tavırı bide samimi olcaklar
(788 puan) tarafından
Üzülme bebeğinle hayatın tadını çıkarın boşver
0 oy
(324 puan) tarafından
Kuserlerse kussunler lütfen kabul etme, bizde 3 aylığız dışarı çıkmıyoruz annem bile gelmiyor öyle dikkat ediyoruz. Eşim iş kazası geçirdi ciddi. Kapı çaldı yakın arkadaşımız iki çocuğuyla eşiyle beraber karşımda şok oldum geri çekildim. İçeri girdiler geçmiş olsuna gelmişler yazarken yine sinirlendim bak :) ben çocuğu indiremedim hiç kucağımdan almasınlar diye, arkadaism istedi uygun bı dille geri çevirdim. Aman biz dikkat ediyoruz diye aldı çocuğu elimden şoka girdim bişey yapamadım o an şaka ile karışık geri aldım. Sonra eşime dedim meyve yıkar misin cocuklar yesin. Elim alçıda nasıl yikiyim dedi beni çağırdı bebeğimi beşiğe koydum gittim hızlıca  yıkayıp getirdim. Arkadaşın kızı kucağına almış bebeğimi yanak yanagalar başımdan kaynar sular döküldü aldım elinden. Daha neler oldu da uzatmiyim şimdi yani bana büyük bı ders oldu bugün 14. Gün nasıl geçti bilemezsin çok şükür bişey olmadı şafak saydım resmen 14 gün. Yaşadıklarimi yaşamanı istemem lütfen dikkat et.
tarafından
Sagol cnm yazın için bende ondan korkuyorum bu virusun kimden gelecegi belli degil rabnim kimseye vermesin ama bu kadar anlayssiz olcaklarni tahmin etmezdim direk araya sogukluk koydular içimden dedim keyfiniz bilir napym cnm demi
(324 puan) tarafından
Gerçekten çok anlayışsızlar hiç kafana takma ne derlerse desinler
tarafından
Bide derdim hediyeymis gibi hediyeni kapindan veririz diyolar ya desim benim derdim hediye degil istemem
(324 puan) tarafından
Kafayı yemişler ne desen boş bunlara
tarafından
Aynen oyle saka gibiler gercekten
0 oy
tarafından
Eşim hergün işe gitti oglum dogdugundan beri.Sehirdisi nakliyecilerle cok muhatap oluyor muhasebeci kendisi.Bende işe baslayali 15 gun oldu muhasebeciyim.Heryerden fatura gelio ofistekiler vergi dairesi ssk heryere gidio ofise gelen giden malum.Kac ay boyunca ewe kimseyi kabul etmedim.Yengem geldi kucagina aldi bende şok oldum aldim elinden ama bikere temas ettiler.Oglum 1 hafta sonra 90 gunlu olacak.Yeni yeni gormeye geliyorlar o da teyzem falan.Kafama takılan şu?Etrafimdaki herkesin mi bagisikliligi var?Bizimde mi var?Bu koronada bir iş var ama ben çozemedim???
tarafından
Onu bende çozemedim herkes diyo bagışıklık kazanıldı ama ortada bi gercek yok o yüzden hala korkuyoru
0 oy
tarafından
Ya ne kadar düşüncesiz insanlar var ya. Kendileri çıktıkları yetmediği gibi çıkmayana da saygı göstermiyorlar. Kabul etme boşver. Haklısın 
tarafından
Etmedim cnm kimse cocugumdan onemli degil bide 5 dkka gelelim uzakdan görelim demezler çaya çorbaya gelcekler saatlerce oturcaklar bebeyi kucaklarına alcaklar önüne gecemem yani
tarafından
Millet gezmeye yer arıyor
tarafından
Oyle valla tamda gezilecek zamanya tövbe tövbee
0 oy
tarafından
Benim bebek 15 günlük komsunun biri gelecem dedi o an bisey demedim kaynanama soyledi ordan ama dedim gelirse kapiyi acmam kaynanamda ddi acmayiz bisry diyemedim dedi

Zaten kadin gelmedi esi izin vermemis Allahtan.
tarafından
Benim kaynanam komsular yaninda konusurken gelsinlee diye ses etmiyo benim yanima gelip de gelmeyin diyceksin ev sahibi sensin diyo kendini iyi gösgerip beni kötı gosteriyo anlycagın ben durumu anlattm ama anlayışsız olun karşindaki insanlar ne yapsam olmuyo iyide davransam huzelkiklede soylesem yok
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Bırak ya küserlerse küssünler.  Insan azcik dizini kırıp oturmayı öğrenmeli hic kimse sagliginizdan önemli değil 
tarafından
Bugun iyice laflandı küstü zaten canm kendisi bilir ya bunalttı artik hic mi anlayş olmaz anlamyorum
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Çok haklısın bizm ninadakilerde sorumsuz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 469 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
117 cevap 1,961 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 552 göst.