0 oy
2,428 göst.
Diğer kategorisinde (329 puan) tarafından
Hani kapıyı actıgında makyaj filan yada ne bilim üstünüz basınız düzgünmü karsılıyosunuz yoksa ev haliylemi karsılıyorsunuz

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim sabah 8 9 gibi eve geliyo ben uyanıyom direkt kapıyı acıyorum zaten makyaj filan yapamam o saatte
(329 puan) tarafından
O saate kmse ypmz bnce :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Cennet mahallesinde ki pembe gibi kırmızı eteğimi yukarı çekip kapının arasından bacağımı uzatıyorum pembe çiçekli paçalı donumu gösteriyorum :D:Dayağımı sallıyorum sağa sola :))))))))) 

(329 puan) tarafından
Hiç gülesim yoktu kız Allah iyiliğini versin ;)
tarafından
Şaka Bi yana hergün makyajımı yaparım süslenirim evde de genel de tayt askılı yada şort giyerim bazen elbise giyerim eşim için değil sadece kendimi de mutlu hissediyorum bakımlı olunca
0 oy
(230 puan) tarafından
Çocuklardan makyaja falan fırsat kalmıyor ki canım makyaj nadiren yaparım eşim neden yaptın der :)))
(329 puan) tarafından
Kız bnmki de öyle bunlar niye byle diyorlar anlami degilim :)
(230 puan) tarafından
Aynen valla cnm makyaj yaptığım zaman hep der ben senin doğal halini daha çok beğeniyorum diye :)
0 oy
(2,091 puan) tarafından

Tepeden bir topuz bir tayt bir tsort klasik bir ev hali bazen  eyeliner çekiyorum hafif rujla kapıyı bazen ben açıyorum genelde oğlum açıyor ama hoşgeldin diyorum sonra sofra hazırlıyorum hep aynı :D

(329 puan) tarafından
Kız daha ne olsn :)
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Makyaj her zaman olmaz ama ev kıyafetlerim vardir hem rahat hem yakışan öyle karşılarım. Terliklerini veririm mekanın sahibi geldi derim kıyafet çok da önemli degil bence daha çok güler yüz beklediğini düşünüyorum. 
(329 puan) tarafından
Güler yüz ve güzel cümleler cnm en etkilisi budur bnce huzur verir
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hiç kendimi suslemem  eşim beni dogal halimi sevio kapıyi acarım  hoşgeldin kocacim derim   operimm  <3

(329 puan) tarafından
Arada yapmak degişiklik ii olur dye düşünüyorhm
(2,067 puan) tarafından
Eşim bemim makyajı yapmama karsi  amaa bzen  dekolteli birşeyler giyipte acarim kapıyı  esime  cnm
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Tamamen ruh halime bağlı bazen elbise giyer bi kilo makyaj yaparım bazen anahtarınla gir diye mesaj atarım :D hamileliğin ve ikizler burcunun etkileri :Dd
0 oy
tarafından
Anahtarin sesini duyduğum an kapıya koşuyorum altımda pijama üstümde onun tişörtleri nden biri malum bizim göğüsler tavan benimkiler olmuyo artık bana tepede bı umutsuz ev kadını topuzu öyle karşılıyorum ama hep güler yüzle kavga da etsek kuste olsak eve girerken güler yüz gösteriyorum salona geçince yine asıyorum suratımı eşini bakımlı karşılayan kadınlara da hayret ediyorum ben çocukla bırak bakımı makyajı süsü pusu büyük tuvaletimi zor yapıyorum 
(990 puan) tarafından
Ayy aynı beni anlattın kardeşim. Benim iki çocuk
0 oy
(701 puan) tarafından
Ev hali ile açarım 
0 oy
tarafından

Kim demiş karşıladığımı kendi kapısını kendi açar :Dsebebi ise kızım :D

0 oy
(1,001 puan) tarafından

• :DGigim sicak ya bidehamilelikk sort tshrt giyiyom ama makyaj onun icin degilde skldigim icin cok az yaparm hem severim sacimda bazen dagnk topuzlaaa sicakkk anammm sicakkk 
0 oy
tarafından
Bazen  10 aylık bebeğim ile açıyoruz bazende oğlumla ilgilenirken anahtariyla açıyor. :D
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Uyumsuz bisey giymeyi sevmiyorum ben zaten evde de olsam uyumlu giyerim uzun pijama eşofman hiç sevmem yaz kış şort giyerim:D eşim geleceği zaman saçımı başımı düzeltirim parfüm sıkarım eyeliner rimel sürerim genelde :) hep böyle olduğum için rutin haline geldi o yüzden çocukta etkilemedi 
0 oy
tarafından
Bazen makyaj yaparım saçımı duzlestirir kızımla güzelce giyinir kızımı kucağıma alır karşılarım bazen de ev hali olur pijama tarzı 
0 oy
(6,926 puan) tarafından

Anahtarı var Kendi açar kapıyı öyle düşünceli ki kalkıp yorulmayayim ister :D

0 oy
(274 puan) tarafından
Valla saç baş dağınık bitkin halde ya mutfakta oluyorum ya da bebeğimin yanında kapıyı kendisi açıyor hoşgeldin hacı diyorum o kadar.... Çocuktan önce ev haliyle karşılardım ama geldiğinde öperdim şu an kılımı bilem kıpırdatmam zaten corona var direkt banyoya yolluyorum 
0 oy
(57 puan) tarafından
Akşama kadar paspal paspal geziyorum kocisimin gelmesine 1 saat kala süslenip püsleniyorum  makyaj yapıyorum beğendiği zamanda ben sana bi daha makyaj yapma demedim mi diyor öküzzźz
0 oy
(622 puan) tarafından

Gülerek öperek sarılarak güzel sözlerle karşılarım (korona yüzünden eller yikaninca sarılıyoruz tabi:ermm:)  Makyaj yapmıyorum zaten normaldede, eşim de sevmiyor. Ama saçıma üstüme dikkat ederim, parfüm sıkarım, krem sürerim falan.

Eşimi kapıda görünce aşırı mutlu oluyorum, hatta dış kapı sesi gelince acaba geldi mi diye heycanlaniyorum.  2 yıllık evliyiz cicim aylarında değiliz heralde artık,inşallah böyle devam eder<3

0 oy
tarafından
Saçımı başımı toplar parfümümu sıkar kapıyı açar hoşgeldin bidenem derim öperim 6yillik evliyim hep böle karşılarım :)
0 oy
tarafından

Makyaj seven bi insan değilim esim de sevmez pek zaten. Hoşgeldin kolay gelsin derim öperim o kadar çok da aman aman yaptığım bir şey yok :D

(329 puan) tarafından
:))))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 394 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (956 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
24 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 233 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (650 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,137 cevap

35,176 kullanıcı

...