0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,126 puan) tarafından
16 aylık oğlum kelime söylemiyor bundan önce açılınca mama derdi biberon isterdi baba derdi ağlarken anne derdi. Dede derdi. Son 15 gündür onları da demiyor ve çok hircinlasti yani mesela bi anda sinirleniyor kafasını yere vuruyor titriyor  kıpkırmızı hirsindan. Boyle bi bebek değildi bi anda değişti ne yspscsgim bilmiyorum normal mi böyle olmasi korkuyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım geçiş dönemindedir sen hep ona gülen yüzünü göster zamanla geçicek inşallah 
(1,126 puan) tarafından
Geçiş donemi ilk defa duydum nasıl birşey ki
tarafından
Canım 1 buçuk 2 yaş arası oluyo büyüdükleri için geçiş dönemi geçiriyorlar o dönemde çok huysuz çok sinirli çekilmez oluyorlar. İstersen interntten bi araştır bende çok okumuştum bi aralar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Havale falan geçirdimi oğlunuz son zamanlarda?
(1,126 puan) tarafından
Yok hayır aksine sağlığı iyi ama istahsiz
tarafından
Doktora gösterin bence. Daha evvel konuşup birden değişti diyorsunuz. Birşeyden korkmuş olabilir belki
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Benim oğlumda  konuşmuyor sadece baba  eda der  16 aylık 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Canım ben daha anne olamadım ama araştırıp okuduğum kadarıyla bebeklerin atak dönemleri oluyo bi araştır istersen atak döneminde olabilir internette hangi aylarda neler gözlemlendigi yazıyor 
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama benimkide oyle fazla kinusmuyo hircinligi vs yok
(1,126 puan) tarafından
çizgi film izliyor mu
tarafından
Evet canim ama cok sık izletmiyom ben arada genelde oyun oynuyoz evimiz bahceli bahcelerde oluyoz
(1,126 puan) tarafından
Benimki çok izliyor yemeği anca çizgi filmle yiyor ve çok yavaş yiyor bi öğünü 45 dkda yiyor yani ortalama 3 saat izliyor gunde
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim kızım da 17 ayını bitirecek konuşmasında bi sorun yok ama hal hareketleri değişti istedği olmayınca ağlıyo bağırarak ama ne bağırmak emerkende beni tokatliyo çok fena tırnaklarını yemeye başladı ne stres yaşıyorsa inan çıldıracam git gide huyları çok değişiyo 
(1,126 puan) tarafından
Çizgi film izliyor mu
(1,499 puan) tarafından
Yok kız televizyona hiç bakmıyo belli dönemlerde atak geçiriyorlarmış bizimki de öyle herhalde
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Benimkide 17 aylik olacak insaallah geçiş dönemi oluyor normal yani
(1,126 puan) tarafından
İnşallah öyledir evde tikili kaldık yemek yemedikce xiGi film izleyerek yediriyorum onun etkisi mi diye korkuyorum
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kızım 17 aylık sorduğunda kelimeler sayılar vs söylüyor günlük TV de açıktır izler ondan da öğrenir bende bol bol konuşurum her bebek bir değildir çok takma kafana 
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Daha once konusup simdi degistiyse bisiden korkmus olabilir bi dr goster

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 470 göst.
3 Ocak 2020 Aile kategorisinde Nisanrt (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 286 göst.
0 oy
7 cevap 196 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu

381,099 soru

11,409,107 cevap

34,946 kullanıcı

...