0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Kaynanam kayinbabam görümcem kaynım hepsi sanki kızım benim değilmiş gibi davranıyorlar görümcem bekar sanki on çocuk bakmış gibi bana emzir altını değiştir yatır üstüne bak bilmem ne sürekli bı yorum ellerinden gelse alıp vermeyecekler uyarıyorum ama nafile

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kuzum benim bunlar prensesinin senin olduğunu degistirmez sen sinir olduğunu belli edersen inadına yaparlar bir iki saat uyucam siz bakın de bir iki kere bak o zaman nasıl kaçacak yer ariyolar
(233 puan) tarafından
Valla sende azıcık numara yap inan kimseye zarar gelmez başımın ağrısından ölüyorum karnım ağrıyor azıcık abart uyursam belki geçer falan de çocugufa tutuştur ellerine  bak bir daha yapıyorlar mı
tarafından
Efenin annesi çok sağol kuzum katılıyorum rol yap canım kuri kuru sevmekle olmuyor
(256 puan) tarafından
Denedim yok canım gece bakmiyoalr
(6,053 puan) tarafından
1 tane + hakkim war
(233 puan) tarafından
İnsanlar o kadar bencil ki inan bana karşımızdaki ne hisseder ne düşünür demeden yaşıyorlar en önemlisi ölüm yokmuş gibi yaşıyorlar ama ne yazıkki ölümde cennet de cehennem de hak ve yaşasın zalimler için cehennem rabbim yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(119,341 puan) tarafından
Birlik yasiyosan isin zor
(256 puan) tarafından
Evim ayrı kırkım çıkana kadar kaliyorum
0 oy
tarafından

Ver eline değiştirsin bezini çok biliyosa :angry:

(256 puan) tarafından
Verdim bı kaç kere al dedim beni çağırıyor geri  koş koş diye
0 oy
tarafından

Al oğlunun b okunu görümcen in yüzüne fırlat :angry:

(256 puan) tarafından
Kızım var :-)
(233 puan) tarafından
Ay çok güldüm
tarafından
Kızının kine kıyamam :D
(256 puan) tarafından
Çok tatlısın:-)
0 oy
tarafından
Umursama uyarınca sunu bunu yal deyince kahkaha at ve deki ayy kiz sen tam koca karilar gibi olmussun haa nereden biliyon bubkoca kari laflarını

yüzündeki kahkaha belli olsun ama kendiji yasli teyze gibi hissetsin yeter bu ona
(256 puan) tarafından
Canım çok iyiler ama bu konuda nefret eder oldum bunlardan demem öyle ama
tarafından
E iyilerse bosver o zaman varsın konussunlar
(256 puan) tarafından
Canım zoruma gidiyor aglattinmi senden iyi bakarız falan lafalrini duyunca deliriyorum
tarafından
O zmaan gul gec o zamanlarda belki vazgeçerler
(256 puan) tarafından
Sürat asıyorum nasıl güleyim dün tak etti kayinbabamaa bağırdım çağırdım zoruna gitti evden gitti ama sabrım kalmadı dedim eşime herşeye karışmasın karşılamak yer var dedim
0 oy
(788 puan) tarafından
Kısa ve öz sanane benim çocuğum 
(788 puan) tarafından
Allah belanızı versin de Allah'ım oturduğum yerde çıldırmak istiyorum şuan ya nefret ediyorum
(256 puan) tarafından
Bebeğimi aldım assagiya eşimin babanesinin halasının yanına geldim sıkıldım evde alt katta oturuyolar ona bile laf arkamdan geldi
(256 puan) tarafından
Bebeğimi aldım assagiya eşimin babanesinin halasının yanına geldim sıkıldım evde alt katta oturuyolar ona bile laf arkamdan geldi manyak
(788 puan) tarafından
Onların bence psikolojik sorunları var ayrı evde misiniz yoksa beraber mi
(256 puan) tarafından
Ev ayrı kırkım çıkana kadar kalıyorum vallahi bozuk zaten imana hepsinin kafası kırık hareketlerine akıl sır ermez
0 oy
tarafından
Çok haklisn cnm bunlar kendini annelri saniyo çocuğun. Benim de görümcem biz senden daha iyi bakarız dedi . Onlara kalsa bı tek onlar anliyo çocuk bakmaktan
(256 puan) tarafından
Kaynanam senden daha iyi bakarım ağlatmak diyor bellemis agladimi aglattinmi deli oluyom
(233 puan) tarafından
Al o zamana bak diyeydin ya sende:)))) ne biçimler ya Allah akıl versin
tarafından
Allah yardımcın olsun haklısın valla
0 oy
(366 puan) tarafından
Korkarim benim eşimin aileside seninkiler gibi olsun şimdiden konusuyorlar bugunlerde dogumum olck bu şekilde davrancaklarindn adım gibi eminim bnde cildrcm tabi.. 
(256 puan) tarafından
En basta tepki ver ben vermedim şuan boyleyiz
(366 puan) tarafından
Vercm taniyorm çünkü yoksa boş boş konusurlar biliyorum
0 oy
(2,035 puan) tarafından

Çocuğu onlara bırak. Evini filan temizle. Üstüne banyonu yap. Bir de uyu. Ohh.. 8-) Pozitif yöne çevir bu durumu. :D

(256 puan) tarafından
Yok kuzum arkamdan bagiriryolar çocuk ağladığı zaman ne uyumasi
(2,035 puan) tarafından
Allah sabır versin canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
kırkın çıkana kadar sabret evine geçince rahatlarsınn
0 oy
(377 puan) tarafından
Ayni bzmkilerde oyleydi en sonnda koye gttiler kurtuldm

Herkes cok bilyo. Bikere yikyodm cocugu gorumcende lifle yika istersen ddi insatta calsmadi bu cocuk ddm ne lifi. Kendi cocugun oldmu oyle yikarsn bnm isime karsmayn ddm. Bozuldu hemen 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
En nefret ettigim gorumce bekar bi boktan anlamaz herseyi bildini zanneder hersey cok bilmis cok akilli sanki bi biz gerizekaliyiz ewlen dogur kendin bak o kadar biliyorsan de
(366 puan) tarafından
Allah sabır versin bizlere
(6,053 puan) tarafından
Aminnn ben pek gorusmuyorum iki haftaya bir kafa rahat
(366 puan) tarafından
Benimkiler tam karsida oturuyor birde 7/24 evimi gozetlerler gidene gelene niye geldi derler sürekli camdan bni izliyorlar neler neler anam konusuncada kötü oluyoz napm bnde icime atyorm. Yani anlicagin afedersin her bokun içinde olmalari şart herşeyi bilmeleri lazm konuşmaları lazm.
(6,053 puan) tarafından
Rabbin ewini yolunu ayirsin kuzumm ne diyim Allah yardimcin olsun
(366 puan) tarafından
Amin cumlemzn
0 oy
tarafından
Ay kuzum bizimkiler de ayni. Oglum 4 aylik. Biraz mizmizlandigi zamab hemen kucagima veriyorlar. Gece uykusuz kaldigim zamanlar oldu. Hic yemek yiyemedigim zamanlar oldu. Oglum aglarken biri de kalkip ben bakarim ogluna sen karnini doyur yat dinlen demediler. Demezler. Aglatip kucagima veriyorlar
(256 puan) tarafından
Bendede öyle canim
0 oy
tarafından
*t ürür kervan yürür bacı takma. Bebek kokundan biliyor seni. Rabbim ayırmasın yeterki sizi kimse ayıramaz❤️
(256 puan) tarafından
Sağol canım benim öylede üzülüyor insan yinede
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kız kaç kere dogurdun nereden biliyosun diye dalga geçin dalgaya alın onlar diyince yapmayın 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 644 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 581 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...