0 oy
4,325 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba arkadaşlar hergün her gün kaynanasına giden var mı ya bizim evimizle arasında 2 dakika var çok yakın. Her akşam yemeğinde beraber oluyoruz yardıma gidiyorum bazen. Hergün içli dışlıyız eşimde böyle seviniyor. Çok iyiler ama ben biraz rahat yetiştim onlar çok çalışkan sürekli çalışıyorlar bazen köye götürüyorlar yardım etmem için. Ben çok sıkılıyorum bu durumdan ama sanırım ya biter evlilik yada kabul edecem başka çağrem yok böyle hergün kaynanasına gidip mutlu olan var mı bana akıl verin ne yapacağım

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hergün giderim çok da mutluyum esen yele boşanıyosunuz  sizde
tarafından
Hayret ilk defa biri mutlu. Sizede sürekli iş veriyorlarmı
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Bizde iki aileye uzak oturuyoruz. Çok şükür eşim bu konuda beni sıkmaz yaz tatillerinde 2 hafta onun ailesinde 2 ay kendi ailemle kalırım. Benim abimler annemlerle altlı üstlü otururur hep birlikte yerler içerler otururlar şahsen ben sıkılıyorum bu durumdan, bizim gelin bunu nasıl çekiyor derim. İnsan kocasıyla çocuğuyla başbaşa olmayı özlemez mi derim. Hergün annemle konuşurlar annemi günde 2 defa arar yarım saat sohbet ederler. Kendimi asla öyle içli dışlı düşünemiyorum kaynanayla. Gerçi aramıyorum diye beni kocama şikayet ediyor da sallamıyorum 
0 oy
tarafından
Sırf bu yüzden kaynanamla aynı mahalleden ev almadım. Hatayı en başta orda yapmışsınız. Kızıyla aynı yerden aldılar o her gün orda benim sonumda oyle olurdu heralde. Valla kynanayı gectim kendi annemle bile her gün görüşmek istemem açıkçası 
tarafından
En iyisini yapmşsınız
0 oy
(476 puan) tarafından

Beni anlatmis resmen :)

0 oy
(503 puan) tarafından
Ben anamla ayirdiydim evimi.hergun olmasada  kendi oz annemi bir sokak ara var haftada bir ya iki gorsem yetiyordu.simdi yalnızım. Uzagim.ama ben hic sevmiyirum gorumce kaynana işlerini. Rabbimde nasip etmedi hic .bi ara beraber yakin olur gibi olduk gorumceyle tartıştık ki dedim sabir.simdi aramizda cok mesafe var yoksa yapamazdım. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Kiz kim kaynanayla mutlu olur
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Biz alt ust otryorz ve 4 yil boyunca hergun saat 10 sabah gider aksam gelrdim cok kavga ederdk simdi 3 cocugum oldu artik gitmyorummmm
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Bu bosanma sebebi mi seni  icin gercekten esinle oturup konusabilirsin bunu kirmadan yanlis algilatmadan bugunde evde oturmak istiyorum diye
tarafından
Kaç kez dedim gidiyoruz geliyoruz ne var diyor
(4,247 puan) tarafından
Bazi erkekler ailesine duskun olur benim esimde cok duskundur 2 ay calismadi kendi evimde sadece 15 gun.kaldim.geri kalani esimin ailesinde ama benimkiler iyidir ben sadece bebegimi cok opuyorlar diye kiziyorum iste yapiyorum tabi gidince ama gocunmam bundan oda ailem artk
0 oy
(7,073 puan) tarafından

Kız dua et canım :ermm: Ilk seneden sonra açılıyor k analar. Yanı 2.sene yüzünü inceden göstermeye başlıyorlar. 3 sene sırt sırta evde oturduk ben.:pouty:

0 oy
tarafından
Her gun gel mi.derler kendin mi gdyon
tarafından
Beş dakika gitmesem ararlar
0 oy
(670 puan) tarafından
Ben bir sene boyunca orda kaldım eşim şehir dışındaydı şimdi 7 aydır doğum yaptım eşim buraya gelince yine orda yer ben kendi evimde oğlum uyuyor derim gitmem onların korkusundan oğlumu habire uyuttum seninde bebeğin olsa gitme artık 
tarafından
Bebek olunca dahamı düşerler üstüme diyorum ama zaten şimdide çok düşüyorlarda ne biliyim karışırlarmı acaba hem bebek büyüyünce yine devam
(670 puan) tarafından
Beşikte salla sadece beşikte uyuyor de emmiyor başka yerde falan de ben 7 ay Bi yere gitmedim sırf bu yüzden
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Yani ben haftada 1 gidiyom elimide biseye surmuyom prenses gibi oturuyom vala☺bekar gorumcem var o yapiyo herseyi
tarafından
Oo benim kaynanan oturtmaz
0 oy
tarafından
Valla oturmaya keyif yapmaya gidersem tabi mutlu olurum ama onun disinda mecburi olunca insan boğuluyor. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evin ayrıysa hergün niye gidiyorsun ki. Ha babanın evinde anne babayla hergün vakit geçirmişsin ha kaynana vakit geçirmişsin bişey farketmiyor bence. Bir kaç gün bişey uydur gitme
tarafından
Çok diyorum anlasalar biz aileyiz beraber olcaz diyorlar
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Eşinle konuşsan cnm halini arz etsen 
0 oy
(1,249 puan) tarafından
Neden esini mutlu etmek icin istemedigin seni mutsuz eden birseyi yapiyorsun ki esin haftada bir gitsen mutlu olmayacakmi bence cok muhabbet tez ayrilik getirir gitme bahane bul hastayi de canim istemiyor de ama esine durumunu soyle iyiler seviyorum ama hergun gitmek istemiyorum de 
tarafından
Kaç kez dedim gitsek ne olacak diyor kavga oluyor
0 oy
(242 puan) tarafından
Gitme niye gidiyorsun her gün her gün ne gerek var bizim evimizde çok yakın kaynanam arka mahallemde oturuyor biz her gün görüşmüyoruz  herkesin evi kapısı ocağı ayrı tabiki bir araya geliyoruz ama her gün değil
tarafından
Bunlar anlamıyor biz aileyiz beraber olmalıyız kafasındalar
0 oy
tarafından

image

image

image

image

image

Merhaba kızlar. Bi kurs önermek istiyorum. Bilenler vardır belki. 3 kurs 1arada diye birsey var. Diş hekimi asistani, eczane yardımcılığı ve tıbbi sekreterlik. Tek ücretle 3ünede kayıt olabilirsiniz kurs 5 hafta sürüyor. Eve kitap ve viedo gönderiyorlar oradan çalışıyorsunuz. 5haftanin sonunda sınavla gecerseniz (baraj 50 puan) 20gün icinde belgeler kargo ile size geliyor ama gecemezseniz ilk sınavda 5kez girme hakkiniz var ekstra ücret ödemeden. Devlet/özel hastanelerde diş hekimi yanında sağlık ocakları ve eczanelerde iş bulabiliyorsunuz. Gelelim ücrete ücret değişiyor ama şu an bunların hepsi 550lt. Taksit olabiliyor bilginize.. daha detaylı bilgi için fotodaki numaraları arayın

Umarım anlatabilmişimdir ve faydam olur sizlere 
tarafından
Ücretide fazlaymış
0 oy
(738 puan) tarafından
Eltim kaynimla her Allah'ın günü çıkardı biz çıkmazdik yukarı sorun olurdu arkadas evlendik bitti her gün benim kaynanayla ne işim var kaynım biraz ana kuzusudur eşim pek öyle değil sonuç olarak altlı üstlü oturduğumuz evden taşınıyoruz 
tarafından
Ne güzel ya benim eşim düşkün maalesef
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Haftada bir giderim kahvaltı hazır olur yerim mutfağı Bi tek toplarım gelirim 
tarafından
Bunlar beni görmeden duramazlar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 455 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy