0 oy
1,393 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (43 puan) tarafından

Bebegim dogmadan 20 haftalikken sepet besik aldim evim 1+1 ve kucuk oldugu icin 2 yasina kadar kullana bilirmisim ama ayaklanmaya basladiginda duser diye simdi telaslanmaya basladim :-/

image

17 Cevaplar

+1 oy
(112 puan) tarafından

image

ben bunu aldim canim :)
(9,227 puan) tarafından
Kullandınız mı beşiği memnun musinuz? Bnde bundan almayı duşunuorm ama rengi konusunda kararszm. Bej soluk duruo gbi sanki. Biraz bilgi verrsenz sevinrm ☺
(112 puan) tarafından
Canım  dahaca kullanmadik dogumum  agustosta oldugu icin yer kaplasin istemedik ozaman acip kullanicaz allahin izniyle mavi alicaktim kiz olursa ilerde mavi olmicak o yuzden ortak rengi aldim bej rengini zaten maviyle pembe bej rengi var ben o yuzden ortak renk  aldim cok hosuma gitti magazada gordum
(9,227 puan) tarafından
Evt bnde aynı şekilde duşunuorm. Şmdi kızm olck pembe alaym diodum ama ilerde oğlum olursa ona kullanamam die bej alsam diorum ☺☺ bakalm. Teşekkur ederm cvbnz için. Hayrlı doğumlar inşallah.
(112 puan) tarafından
Rica ederim canim amin cumlemizin  insallah ❤
(1 puan) tarafından
Peki memnunmusun bebde bundan almayi dusunuyorum dogumdan 5.6 ay sonra
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla cnm bu konularda hiç bir fikrim yok ben de çok istedim bu beşikten ama küçük diye almadim annem mobilya beşik yaptırdı büyük ama bu bnm çok hoşuma gidiyor 
tarafından
Canını sıkma canm bence kader kısmet büyük besklerdede düşüyor başına gelecek her türlü gelir
(2,423 puan) tarafından
Canım bunların ayakları cikiyo  büyüdüm ü yere koyabilirsin düşme ihtimali olmaz hem
(43 puan) tarafından
Yani haklisiniz
(43 puan) tarafından
Evet olabilir guzel fikir tesekkur ederim
(2,423 puan) tarafından
Rica eder.m:)
0 oy
tarafından

En fazla 6 7 aylık bence sepet besiklerin ömrü. Ayaklanmaya baslaynca cok tehlikeli. Bi de sonrasinda katlanip kaldirilan bsey de degil keske daha kullanışlı bsey alsaydn

image

Benimki böyle. Ilk 2 hafta salonda tutucam snra yatak odasina alicam

tarafından
Kız senin şu besigine hayranım ya çok tatlı bezen keşke bende bundan alsaydim diyorum ama annem yaptırmış bnmkini mobilya beşik
tarafından
Bende cok icime sinerek aldim 2.si oglan mi olur aklima bile gelmedi bu rengine bayildim :D
Valla ben park besiklere bayiliyrm oyle bi evim olsa uniteyi kaldirir yine park besik alirdim. En az 4 yasina kadar cok rahat yatar hem başını carpti mi düştü mü derdi yok. Kendim kurup kaldirabiliyrm. Aşırı rahat bsey
(43 puan) tarafından
Daha saglikli hic degil ben bu besigi 5 6 aylikken kaldiririm artij diye dusunuyorum yenisine saglik diyelim evlatlarımız saglikli olsunlar da
tarafından
Hayırlısı olsun bakalım kısmet kadr herşey yapacak hiç bişey yok artk alınmış herşey :)
(43 puan) tarafından
Aynen oyle dedigim gibi yenisine saglik :-)
0 oy
tarafından

image

ben böyle aldım oğluma asansörlü yatağın yanına koyacam en azından gece emzirirken kolaylık olur benim için uzun bi süre de kullanabilir diye düşünüyorum 
tarafından
Sallanabilir sabitlenebilir hepsiburada.com da 524 tl ama ben ikinci el aldım. 500 e
(141 puan) tarafından
Benimkinin aynısı ben içindeki uyku setiyle 750 ye aldım
tarafından
Benim  de uyku seti felan hepsi var içinde
(141 puan) tarafından
İyi almışsın o zaman güle güle kullan
tarafından
İnşallah sağolun
0 oy
(300 puan) tarafından
Bende bunlari cok begeniyorum ama malesef cok kullanisli degil 6 7 ay anca kullaniliyo hareketlenmeye basladi mi bunsa yatmasi cok tehlikeli
(300 puan) tarafından
Evet küçük biliyorum evim geniş diye hem bundan hem de normal büyük iki tane beşik alacaktım bu evimde çok rahat kullanırdım ama şimdi gideceğim evde odaya bu küçük beşik bile sığmıyor. O yüzden dedim ki iyi ki bundan almamışım boş yere iki beşik yazık  olacakti
(43 puan) tarafından
Hii anladim benimde evim cok kucuk oyuzden bunu aldim sadece ama bunu koyacak bile yer yok salondo orta bi yere koycam artik napiiim
(300 puan) tarafından
Olsun ya bebeğin sağlıklı sıhhatli olsun da bi orda burda yatsa da Allahın izniyle bi sekilde  büyüyecek
(43 puan) tarafından
Aynen oyle rabbim ömürlü etsin evlatlarimizi
(300 puan) tarafından
Amin amin insaAllah
0 oy
(158 puan) tarafından
Benimkide bundan canım kayınpederim aldı annemde oyun parkı beşik aldı oyun parkı yatak odamda sepet beşikte oturma odasında
(43 puan) tarafından
Anladim canim saglicakla kullanin insallah
(158 puan) tarafından
Kullanıyoruz canım 4 aylık oldu oğluşum inşallah sende sağ salim alırsın bebişini kuşağına:)
(43 puan) tarafından
Amim canim col teşekkür ederim:-)
0 oy
tarafından
Daha almadim ama.park besik dusunuyorum.son ayinda gidip.bakacm 
(43 puan) tarafından
Vallahi iyice dusunup tasinin almak icin sonradan pisman olmuyi degil insan
0 oy
tarafından

image

image

ben bunları aldm cnm biri odası için diğeri yan besigi

(493 puan) tarafından
Rabbim bagislasin uzun omurler versin  insallah canim :)
tarafından
15gn kuvezde yattı sdce şükür Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etti. o dünyaya gelene kadar çok cktk kaç kere düştüm. kanama gecrdm hastanede yattm fln
(493 puan) tarafından
Oy canim vallahi kolay degil ana olmak :) bosa cennet annelerin ayaklari altinda degil :)
tarafından
aynen öyle canım:) o gelene kdr neler cktk şükür sağ salim oda bende kurtldk iyiz
(43 puan) tarafından
Gule gule.kullanin insallah
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Park beşik aldım bu modelleri cok seviyorum cok guzeller ama uzun sure kullanamam diye almadım buyuyen besik dusundum onuda dar gelir duser diye vazgectim. Park besikte kirmizi oldu bidaki erkek olursa diye ama bakalım :)

(43 puan) tarafından
Gule gule kullan rabbim hayirli evlat nasip etsin :-)
(2,172 puan) tarafından
Amiiin inşallah cümlemizin evladinı :) sende gule gule kullan
0 oy
(581 puan) tarafından

image

benimki de böyle canım 
(43 puan) tarafından
Bu besikler kucuk mu oluyo yoksa park besik gibi buyuk.mu?
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bnde böyle Beşik almayi düşünüyorum hem evim de küçük ilerleyen zamanlarda  bakarız bi çaresine diyoruz :)))
(43 puan) tarafından
Bende oyle.dusunup aldim hayirlisi bakalim :-))
0 oy
tarafından
düzenlendi
Canım ben hem sepet beşik aldım hem mobilya. Sepet beşiğin ayakları çıkıyor ayaklandığı zaman ayakkarını söker yere koyarsın ayaklıyken de alçak zaten yerde çok rahat kullanırsın düşmez.
(43 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim fikirleriniz icin icim rahatladi vallahi :-)
0 oy
(493 puan) tarafından

Benim de bu sekil 3 yasa kadar bine biliyor yapboz gibi sokulup takiliyor RABBİM nasip ederse bebis buyudukten sonra kutusuna katip bazanin altina katacam cok begenerek aldim :) 

image

(43 puan) tarafından
Arkadaşımın da boule gule gule kullan canım:-)
0 oy
tarafından
Kendi tutup kalkmaya baslayinca kullanmazsin canim
(43 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(82 puan) tarafından

Benim evimde çok küçük o yüzden bende sepet alıcaktım fakat çok yatamayacağı için fikrim değişti yakın zamandada ev değiştiremeyeceğim için bu şekilde aldım bu beşikte  3 4 yaşına kadar yatabiliyo 

image

tarafından
Tüh ya cnm yok ben Ankaradayım ama beşiği çok begendim kafamda tam oturtmamıştım nasıl olsun diye görünce çok begendim üzüldüm valla neyse yavrun içinde sağlıkla büyüsün inşallah
(82 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama alabilirsiniz yani internetten siparişle ben görerek almak istediğim için yerine gittim ama zaten aynı mallar geliyo güvenilir yani kendiniz de kurabilirsiniz işiniz bittiğinde tekrar toplanıp saklanabilir bi bakın isterseniz sayfaya
tarafından
Aynen cnm şimdi bakıyorum hemen siteye
(43 puan) tarafından
Gule gule kullan cok guzelmis gercekten:-)
(82 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim❣️
0 oy
(3,151 puan) tarafından

image

ben mor olanı ilk kızıma almistim onu yatak odasına koyucam yatağın yanına diğer ahşap olanı da yeni aldık bu bebiş için buda salonda durcak devamlı gündüzleri onda yatırırım geceleri odada mor beşikte yatar yanımızda 
(43 puan) tarafından
Anladim canim gule gule.kullanin insallah
(3,151 puan) tarafından
Sağ ol canım Teşekkür ederim inşallah içine Sinen bir model bulursun sende
0 oy
(673 puan) tarafından

image

Ben büyük aldım oda kurduğum için cekmeceleri de var bezlerini ve bütün bebek ürünlerini koyuyorum simdilik çok memnunum 
(43 puan) tarafından
Cok guzel ev buyuk olumca oda da kuruluyo tabi bizim.oyle bi imkanimiz yok gule.gule kullanin :-)
(673 puan) tarafından
Saolun teşekkür ederim:))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 243 göst.
0 oy
10 cevap 216 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Baby kiz (33 puan) tarafından soruldu

380,109 soru