0 oy
1,619 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Fikir olsun banada almayı düşünüyorum ama karar veremedim halâ

25 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından

image

bizim böyle canım mor olanı ilk kızımda almistim yatak odasına kurucaz diğeri de salonda durcak gündüzleri ahşap olanda salonda durur geceleri yatak odasında morda yatar büyük kızımın da kendi odası var zaten 
(224 puan) tarafından
Maşallah şimdiden pyuncaklarla doldırmuşsun :)
(3,151 puan) tarafından
Büyük kızımın odasında duruyor şuan onun oyuncaklarını dizdik :)
-Reklam-
0 oy
(493 puan) tarafından

Bizimde boyle 3 yasa kadar bine biliyor yapboz gibi sokulup takiliyor ben ck sevdim :)

image

0 oy
(673 puan) tarafından

image

ben böyle çekmeceli büyük besik aldım çocuk odası kurduğum için yerim müsaitti yerin varsa büyük al uzun süre kullanır
(224 puan) tarafından
Canım benim de yerim müsait bende seninki gibi düşünüyorm komodini ile bilikte ama ben yatak odama koyum diyorm sakıncası yoksa ne kadara aldın
(673 puan) tarafından
Dolap sifonyer beşik 1500 tl ye aldım
(224 puan) tarafından
Baya iyi almışsın canım hemde dolabıda var ayrı  yatıracaksın sen heralde değilmi
(673 puan) tarafından
Evet cnm uygun aldım indirim vardı birde kurulumu bize ait olduğu için uygunsa denk geldi diğer postlarıma bakarsan dolabı da görürsün oğlumu gündüzleri odasında yatırmayı düşünüyorum geceleri yatak odasına yanıma alırım ufak bi beşik bulursam alıcam odalarda gezdirmek için ama şuan pusetinde yatıyor
0 oy
(1,350 puan) tarafından

image

Bu bizim küçük beşiğimiz birde büyüyen beşik var 

(224 puan) tarafından
Cok tatlı oluyor bu küçük beşiklerr
(1,350 puan) tarafından
Teşekkürler canım oda için güzel oluyor
0 oy
(112 puan) tarafından

image

bunu aldim ben canim :)
(65 puan) tarafından
Ben de bundan aldım kullandiniz mi??
0 oy
tarafından

image

Sunny baby Tiamo modeli

(112 puan) tarafından
Çok pahaliydi bu besik alamadim :(
tarafından
Bütçeye bagli tabi ama 500 tlye aldim kuzum. Bize baya uygun gelmisti diger modellere göre
(112 puan) tarafından
Internette 600 700 yaziyor pahaliydi baya alamadim bundan napalim hayirlisi olsun artik sen iyi fiyata almissin ama canim
tarafından
Magazalarda daha uygun oluyo bu tarz seyler bi de arabayla birlikte aldik pesin vericez fln deyince indirim yaptilar ic yatagini bedava aldk
(112 puan) tarafından
Ne guzel ya alamadim ben fiyati gorunce hayirlisi olsun artik napalim saglikli gelsinlerde
0 oy
(13,662 puan) tarafından

image

bebişi sallıyorum ayağımda o yüzden düzgn çekemedim ama baby2go 6105 park yatak
0 oy
(170 puan) tarafından

imageben hep böyle istiyodum bazasi var ileri doğru korkuluğu çıkarıp koltuk olarak kullanabilecek odasından hic cikmayan bir parça olcak :)

(458 puan) tarafından
Kaca aldiniz
(224 puan) tarafından
Bayıldm valla cok güzelmiş
(170 puan) tarafından
1200 canm uyku seti yatağı hepsi olunca 1400 oldu
0 oy
(82 puan) tarafından

Evim küçük olduğu için bu şekilde aldım 3 4 yaşına kadar kullanılabiliyo ve işin bittiğinde tekrar parçalarına ayırıp saklayabilirsiniz 

image

(224 puan) tarafından
Canım bu nevresim takımını ve yan korumalıklarını falan nerden alıyorsunuz beşik aldığınız yerde oluyo mu yaptırıyor musun
(82 puan) tarafından
Uyku seti olarak aldım civilden ama ayrıyetten beşiğin kendi uyku setide var beyaz güpürlü falan moroğlu bebe sayfası var instagramda ordan aldım ben yerine giderek aldım ama sipariş de verebilirsiniz kargo yapılıyo
0 oy
(41 puan) tarafından

Kızımın beşiği fiyonkları pembe

image

mk

0 oy
(9 puan) tarafından

image

bende bundan aldım 4 yaşa kadar yatılabilir 70 e 120 ölçüleri 
0 oy
(394 puan) tarafından

Annem mobilya  alacaktı  ben istemdm sevmiyorum besigi 4.5 aylik oldu bebisim gündüz  salona gece yatak odasina getrydm simdi tamamen yatak odasunda kaliuo gayrt iyi yni 

image

0 oy
(581 puan) tarafından

image

benimki de böyle canım 900 liraya aldım 
(224 puan) tarafından
Canım bende 900 verdikten sonra hani şöyle çekmeceli falan olsun istiyorm en azından kıyafetlerini koyarım diye bakalım bulabilwcwk miyim
(581 puan) tarafından
Haklısın canım o da doğru ben bebeğime oda yapmadım o yüzden öyle almadım yatak odamda duracağı için çekmeceli çok kaba dururdu o yüzden çekmecesiz aldım
0 oy
(751 puan) tarafından

image

image

bu ikiside benim kızımın canım biri yatak odasında biriside salonda olcak allahın izniyle ❤️
tarafından
rabbim hayirli sağlıklı sekilde kucağına almayi nasip etsin canim engelli diye boyle güzel besikte yatmayi haketmicek mi oype dusunme canım insallah saglikli dogar yavrusun
tarafından
tiroitlrrijde bi sorun var mi canim senin
(751 puan) tarafından
Hayır canım Bi sıkıntı yok
(751 puan) tarafından
Elam engelli diye beşik diye alakası yok ben başka kötü şeylerden korkuyorum ne bilim Allaha korusun ameliyat olur ölüm olur onlardan yoksa engelli de olsa benim evladım 1 değil bin yaparım ben ona ❤️
tarafından
saglicakla al kucagina canim yanlis anlamisim kusura bakma insallah yatar keyifle besiginde
0 oy
(2,564 puan) tarafından

image

image

uyku setini sermemiştim içine şuan oğlum yatiyo karanlık  böyle resim vardı yolladim 
(224 puan) tarafından
Ne kadara aldın canım
(2,564 puan) tarafından
Uyku seti cibindirik hepsi içinde 700 tl ye aldım cnm
0 oy
(594 puan) tarafından

Bizimde böle canım

image

(224 puan) tarafından
Herkes salona kurmuş  daha mı iyi oluyo acaba
(594 puan) tarafından
Öle canım benim ev kücük yatak odasına koycak yer yok. Ayrı bir odan yoksa mecbur oturma odasına kurcan.
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Doğumdan önceki bir fotoğraf :) 

image

(224 puan) tarafından
Maşallah herkes cok güzel
0 oy
tarafından

suan bu oturma odasind ayatak ofasinda kucuk besiginde uyuyor bunu bir ay sonra falan yine yatak odasina alicam canim

image

0 oy
(278 puan) tarafından

Birde beyaz mdf hemen

image

hemen herkeste olab besigimiz var su an kizim ayaklarimda uyudugu icin odasini cekemedim :D
0 oy
(328 puan) tarafından

canim ben bunu begendim siparis verdim cok hafif heryerde taşınabilir 

image

(4,875 puan) tarafından
Ne kadara verdin siparişi?
(328 puan) tarafından
n11.da 250tl canim
(4,875 puan) tarafından
Pahalıymış canım  kaynanamlar 150 tlye almslar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 321 göst.
0 oy
7 cevap 115 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
18 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

379,056 soru

11,345,710 cevap

34,812 kullanıcı

...