0 oy
788 göst.
Aile kategorisinde (918 puan) tarafından
Kızlar geçen buraya yazmıştım gorumcemin bu cam kirliyken sabrın geliyor mu diye bana laf soktuğunu.o gün kırılıp odama gidip ağlamıştım.gorumcemle konuşmak gelmiyo içimden iki gündür hiç konuşmadım hala bizde.bu sabah Kayinpederim yanıma gelip kızımdan özür dile.benim altı çocuğum var bu kızım hepsinden üstün ama sende ondan üstünsün git abla özür dilerim de küskün bi şekilde gitmesin evine.simdi bizde olduğu için ben onu uyarmadım ama evine gidince bende 2 yada 3 gün sonra onun evine gider onu kendi evinde uyarırım dedi.bende baba ben özür dileyecek bisey yapmadım Gorumcem her gelişinde o benim kalbimi kiriyo dedim kızım sen eğer beni dinlersen Özür dile tamam mi dedi bende tamam dedim.allah var kayinbabam iyi ne onu kırmak istiyorum nede Gorumcemden özür dilemek istiyorum.ne yapacagimi şaşırdım 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence dile  kayinbaban iyiyse kırma onu 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bilmedim ki ya ne yazsam:angel:

0 oy
tarafından
Bence duygularını kimse yönetmesin kendin karar ver
0 oy
tarafından

Niye dileyeceksin ki ne yaptığın için. :ermm:

(918 puan) tarafından
Işte kuzum bisey yapmadığım halde özür dilemek ağrıma gidiyo
tarafından
Ben dilemezdim herkes sınırını bilsin. Kızına da deselerdi madem ayıp ettin diye. Bir daha yapmaya yeltenmesin. Konusurdum ama. Niye kusucem ki.
(918 puan) tarafından
Kayinbabam onu uyaracam ama burda misafir olduğu için yapmak istemiyorum baba evinde kırılmasın.evine gitsin ben sonra onu kendi evinde uyaracam dedi
(918 puan) tarafından
Konuşmamın sebebi her seferinde böyle yapiyo ama ben hep hiçbişey olmamaış gibi davrandım ama bu sefer konuşmak gelmiyo içimden çünkü her gelişinde kiriyo beni
tarafından
İşte bence sen o sana laf soktuğunda karşılık ver kavga gibi değil ama aynı onun yaptığı gibi oda sınırını bilsin. Sen konuşmaya devam ettiği için oda laf sokmaya devam etmiş aklinca
0 oy
tarafından
Özür dilerim deme ama bişi yokmuş gibi konuşmaya devam et 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kızz evine gelen misafirle iki gün nasıl konuşmadın dediği kötü bişey ama yinedr o senin evinde sende laf soksaydın. Ama kayın babanın sizin aranıza girip sana zorla bişey yaptırmak istemesini sevmedim bu durumlara çok sinir olyorum ben.
(918 puan) tarafından
Canım inan her gelişinde kalbimi kiriyo yemin ederim gelmeden önce geleceğini duyunca içimi yine korku sardı gelip yine laf sokacak diye her seferinde güler yüzümü eksik etmedim ama artık çok kırıldim canım
(1,925 puan) tarafından
Bunlar nasıl böyle yüzsüz yüzsüz gelebilyo sürekli anlamadım. Sen de sürekli laf sok gelmesin evine çağırma. Sevmeğini hissettir onu bildiği haldede gelmez her halde .
(918 puan) tarafından
Kaynanam gille birlik oturuyoruz canım gelmeye yine devam eder
(2 puan) tarafından
O soktumu lafı sende lafını asırgeme de laf sen sustukca o devam eder
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kayinbabaniz ne güzel konuşmuş 
(918 puan) tarafından
Kayinbabam çok kibar adam.ben iki üniversite bitirdim kızı hiç okumamış kızım onlar cahil sen uyma onlara ben  hep yanındayım dedi  ama kızım da baba evinden gönlü kırık istemem dedi
(4,961 puan) tarafından
Tam babaya yakışır laf kızını misafir görmüş gönlü kırık gitmesin istemis emin ol kızını da uyarır sen özür dlemesen bile laf at bari
0 oy
(13,890 puan) tarafından
özür değilde kusura bakma sen beni kırdın bende sana kırıldım de sadece bunaları de bence
0 oy
tarafından
Sen ne dedin peki 
(918 puan) tarafından
Kayinbabama mi
tarafından
Yok gorumcene ne dedin ki özür dileyeceksin
(918 puan) tarafından
Hiç bisey  demedim hani şimdi konuşmuyorum ya gorumcemle
tarafından
Konuşmadığın için mi özür dilenecekmjs
0 oy
tarafından
Kayinbaban çok ince bir adammış sırf onun hatrına dilerdim ben 
(918 puan) tarafından
Canım inan hata bende olsa özür dilerdim ama haklıyken şimdi Özür dilemek ne biliyim ya Insanın çok ağrına gidiyo
0 oy
tarafından
He tamm baba de geç bugun ozur diletir yarin elinj optururler
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Kayınbaban cok iyi niyetli onun hatrina dilerdim ben canım 
0 oy
tarafından
Özür dikeyecek bir sey dedın mı ben okudum ama goremedım. Neden yapmadıgın bır sey ıcın ozur dıleyesın ki. Laf sokan o ozur dıleyen sen. Kendınden ozur verırsen daha cok verırsın. Kayınbabanda adaletli ise kızını uyarsın senı degıl. 
(918 puan) tarafından
Yok canım hiç bisey demeden kırılıp  odama geçip ağlamıştım o gun
tarafından
Desen suc demesen suç. Ne dıyecekmıssın yalnız guzel laf koydunn haaa bide burdan koy gorumce mı dıyecekmıssın. Bu sacmalık boyle seylere cok sınırlenıyorum. Ikı unıversıte bıtırmıssın senı parmaklarında oynatmaya calısıyorlar aklın varsa ozur dıleme. Acıkca esınde varken konus. Bana bu lafı soyledın sana bır sey demedm gıttım odaya agladım dıye babam senden ozur dılememı ıstedı. Lafı sokan sureklı sensın alttan alan benım bu neyin bollugu boyle de. Kayınbabanda onlar cahıl ayagına senı ıyı kole etmıs. İnce adamsa hakkını yedırmez laf soyletmez. Gozunu aç kuzum
(2,634 puan) tarafından
A.sevfi hay ağzını öpeyim be kadın ne güzel yazmışsın
tarafından
Cahilin vezir okumuşun rezil edildiği iyi niyetin ve masumıyetın içine edildiği durumlarda sinir oluyorum gercekten. Sonra var olmak ıcın ınsanlara kendını kabul ettırmek ıcın cırkeflıgı art nıyetlı ligi motto edınmen gerekuyor. Neden ya neden iyileri sayılmazda cahillerr deger verılır. Cahılden kastum okumamıslık degıl zihni cahıl olanlar
0 oy
tarafından
Kayın baban iyi biriyse onu kırma bence ozurdilemek kimseyi yuceltmedigi gibi kucultmezde.

Hem sana onun evinde onunlada konuşulan demiş seni de daha üstün tuttuğunu söylemiş 
0 oy
(449 puan) tarafından
Özür dile derken, belki tavır yapma anlamında söylemiştir. Git normal gül konuş gönlü olur
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Niçin özür dileyeceksin hiç koca bu hiç için sakın dileme 
0 oy
tarafından
Hayir dileme..
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kayınbabanı dinle canım, annem hep der evinize düşmanınız tüfegi ile gelirse eve buyur edin küslük eymeyin.. Canım görümcen arkandan iş cevirerek söylememiş, ne görümce ler var yüzüne gülüp arkadan kuyu kazar.. Sana nazı gectiği için demiştir, bizde gelin getirdik annemlerin killeri hep farklı baharat takımları ile doluydu bende geline bu ne canım güzel kavanozlar al koy bunları dedim gelinimiz abla ben alayım diyorum annen izin vermiyor dedi, bende annem gerek yok der desede sen al dedim, bir ay sonra gittim killer çiçek gibi bana kızıp darilmadı da sağ olsun 
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım kimse için değil kendin için özür dile hiç birşey yapmamissin emin ol için rahat olsun yeter eşin ve kayinpederin için dile gitsin benimde başıma gorumcemle ilgili bir mevzu geldi ve büyüklük yapmıştım umrumda degil inan sırf eşim için yaptım onuda çünkü kardeşine ve ailesine çok bağlı olduğu için.
0 oy
tarafından

Bence hem özür dile ağız ucuyla. Hem de laf sok. Çocukla bütün evi senin temizlediğini onu da görememişim de. Hatta başkaları çocuğuna zor bakıyor bırak temizlik yapmayı de;)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 205 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu

382,455 soru

11,450,266 cevap

35,025 kullanıcı