0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (901 puan) tarafından
En çok korktuğunuz yani ödünüzün koptuğu film varmı ve gece izlermisiniz ben bugün ikindi vakti üç harfli filmler izledim de ne korktum ne korkmadım ama insan etkileniyor bir kaç tane izledim biri yarım kaldı şimdi devamını merak ediyorum hem çekiniyom 

9 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kız bu saatte izleme git yat
(901 puan) tarafından
Demi ya bu merak varya offf
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
siccin curmu ask.....

diyecek kelimem yokkkk
(901 puan) tarafından
Mührü cin yarım kaldı bugün polisler le alakalı ve çok pis küfür lü
(2,479 puan) tarafından
yok ya bulamadim ://
(251 puan) tarafından
Tüh ya neyse aklına gelirse artık yazarsin
(9,172 puan) tarafından
Kızlar şeytanı racim sizin dediğinz :) butun korku filmlerni izleyen biri olaraktan hepsni biliyorumm;D
(2,479 puan) tarafından
ay evet baktim oydu
bende izledim hepsini o yuzden hepsinin ismini birbirine karıştırıyorum:DD saol kuzum
0 oy
tarafından
Ceset yiyen yamyamlar böööö hem midem bulanır hem tirsarm
tarafından
Nişan dedin ya buda peçeteli Nişan olayisi :D
(251 puan) tarafından
Hee hepsine baktım hatta biri Orkid atmıştı duydum hemen meraktan arayıp bulup baktım ahahah
tarafından
Allah seni ahahahaga iğrenç kız burdakiler çok tuhaf Utanma yok eşiyle ne yapmış sonuna kdr anlatırlar o dediğin şeylerde ayrı ayrı iğrenç :)))
(251 puan) tarafından
Napalim anacim atanlar utanmiyorsa ben merakima yenik düşüp bakiyorsam bu onların sorunu ahahah
tarafından
Çok haklısın +++++
0 oy
tarafından
Cinli filmlerden falan hiç korkmam da lanetli tepe diye bir korku filmi vardı ondan baya korkmstm:)
0 oy
(798 puan) tarafından
Bn cinli filmleri izlemiyorum korkuyorum ama zombi filn diger korku gerilim severim
(901 puan) tarafından
ANLADIM CNM illa insan etkileniyor
0 oy
(251 puan) tarafından
Bütün üç harfli filimleri izelrim hiçte korkmam ama dappenin filimleri beni çok etkiliyor 1 hafta uzerimden o etkiyi atamıyorum siccinin tüm serisini izledim bidaha olsa yine izlerdim hiç korkmam ama deppe dedinmi orda bir durrurum
(798 puan) tarafından
Bn sinemada izledikten sonra daha izleyemiyorum orda daha korkunc oluyor
(901 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(251 puan) tarafından
Ay hayatta izelyemem sesler yüksek ortam karanlık valla gidenlere hep ozenmisimdir ne cesaret ya valla evde bile korkunç yerlerin seslerini kısıp sonra gözümü kaçırıyorum ama akşam izleyemiyorum çünkü akşam yatamam diye
0 oy
tarafından
Korku filmi izlemek bana aşşırı mantıksız geliyor  korkmak için bi insan neden film izler
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Dabbe çin çarpması en etkilendiğim film di birde serdar gökalp in böö programlarını youtube üzerinden dinliyorum onda da güzel şeyler oluyor gerçek yaşanmış olaylar 
(901 puan) tarafından
Bende takip ederim ilgi alanım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben normalde korkmam ama the nun beni baya etkiledi yusuf yusuf olmuştum :D

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,243 göst.
0 oy
10 cevap 243 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,190 puan) tarafından soruldu
0 oy