0 oy
596 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar anneler günü geliyor ne hediye alacaksınız BN sadece anneme hediye alicam tek değer kıymet bilen kadına gecen sene kayinvalideyle anneme kazak almıştım annem hala daha giyer kaynana gitmiş başkasına vermiş terbiyesiz zaten konusmuyoruz da simdi bakalım sizler neler alacaksınız BN daha bulamadım bana da fikir olur :)

16 Cevaplar

+1 oy
(2,865 puan) tarafından
Birine alıp diğerine almamak büyük ayıp ya ikisine almalı yada ikisine almamalı taraftarıyım. Çünkü sadece kendi anneme alırsam eşime saygısızlık yapmış olurum ben. O yüzden ikisine çiçek sepetinde güzel bişey beğenip göndericem. Kadınlar gününde de ikisine kolye almıştım. Kaynanamı çok sevdiğimdendir değil eşimi çok sevdiğimden yapıyırum ben bunu
(2,865 puan) tarafından
Oralara inersek canım Ooo bende düğün yaparken tek kuruş paraları geçmedi bize. Herşeyi eşim tek yaptı dünya kadar borçla evlendik destek olmadılar. Bugüne kadar ne maddi ne manevi Bişilerini inan hiç görmedim. Zaten görmekde istemiyorum. Ama eşimin ailesi.. Ben anneme naparsam yapayım bi kere bile eşimin annesini ayırmadım annemden ne saygısızlık yaptım ne başka bişey. Bunu da eşim için yapıyırum ama. Eşimi seviyorum ve eşime saygı duyuyorum o yüzden ailesine de saygı duyuyorum. Yani bu durumda eşlerimiz için yapıyoruz aslında onların kara kaşı gözü için değil
(1,064 puan) tarafından
Oylede iste birde onlar bizi ayirmaya calisinca hepsi üst üste biniyor aklima geldkce deli oluyorm hic icimden gelmiyor. Sende ki o enerji bendede olsaydi keske herseyi ince ince dusunup kendimi bitiriyorum
(2,865 puan) tarafından
Düşünürsen anca kendini doldurup durursun sonra da psikolojik olarak kendine zarar vermiş olursun canım hiç düşünme boşver. Bende geçmişte kötü olumsuz şeyler gördüm yaşadım ama hiç birini bugüne taşımadım çünkü ne bana faydası var ne de başkasına. Ben rabbimin adaletine inanıyorum o yüzden hiç bişeye kafamı takmıyorum elimden geldiğince de iyi olmaya çalışıyorum. Kıymetim biliniyor mu bilmiyorum ama eşim en azından görüyor ve onun saygısını daha çok kazanıyorum ben bu bana yeter. Kaynanam sevsin sevmesin umurumda değil. Eşim biliyor ve en ufak bişeyde benim yanımda oluyor beni destekliyor bu bana yeterli
(350 puan) tarafından
Benim eşim asla anneme niye almadin diye basıma kakmaz annesinin huyunu suyunu çok iyi bilir kıymet bilse neler alırım neler ama hic kıymet bilmiyor ki ya çöpe atar yada başkalarına verir
(1,064 puan) tarafından
Bende allah icin arayip soruyorum sadece rabbim obur dunyada versin mukafatini insallah
-Reklam-
+1 oy
(2,447 puan) tarafından

İkisine de almicam. İkisi de birbirinden illet. Kendime alicam. Canım kendim<3:D

(207 puan) tarafından
Simdiye kadar ne cicegini ne cikolatasini ne hediyesini eksik etmedim kaynana kendini bir sey sandi tepemize cikti. Kadir kiymet bildigi de yok. Simdiye kadar yaptiklarima bile pismanim. 2 senedir sadece kendi anneme aliyorum. Arama falan da yapmiycam tonla sebebim var. Kisi kendi degerini kendi belirler.
0 oy
(328 puan) tarafından

bende sadece anneme alicam ne alsamda azdir ama bende çanta almayi düşünüyorum cok sever cantalari<3

0 oy
(3,529 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ve en büyük merakım taze anneyim bana ne alınacak =)))
(382 puan) tarafından
Valla bende onu merak ediyorum :D:D
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Bendede kaynana yok anama alcam oyyyss kurban olurum ben onaaa annem yaaa <3

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Annem vefat etti ziyarete gidip kutlayacağım kayinvalideme de bir sey alamam gibi cunku carsiya filan çıkmıyorum. Esime anneler günü geliyor plan yaptin mi dedim sert bir sekilde  her gune bi sey sigdirmaya çalışıyosun dedi ama ben bugüne kadar dogum hediyesi istedim sadece... Annesine bir sey alacak mi onu kerak ediyorum beni o kadar kırdı bakalım ama kesin  alır bi sey  annesine..:getlost:

(105 puan) tarafından
Ay ne üzücü yaa.. İnşallah seni şaşırtır :S
0 oy
tarafından
ikisinede almicam arar kutlarım yeter
0 oy
(195 puan) tarafından
Herkes kendi annesine alsın eşim de kendi annesine alsın beraber aldık derim ben :-) doğum günlerinde de öyle yapıyoruz ortak hediye gibi 
0 oy
tarafından
Valla kaynanama almayı düşünmüyorum ama sırf eşim için alacam. Geçen sene ben eltim eşim eltimin eşi ortak altın yüzük aldık gitti sattı ikide bir niye aldınız diye başımıza kakıyor. Anneme etek gömlek almıştık eşimle annem sevinçten ağlamıştı. Değer bilenlere almak lazım da işte orayada eş olunca mecbur kalıyor insan 
0 oy
tarafından

Annemede kayinwalideme de kıyafet alıcam elbise begendim bayramda da gysinler:D

0 oy
tarafından
Ben ikisine de alıyorum ztn ama annemle kaynanam çok farklı ikisine de farklı biseyler alırım. 
0 oy
(545 puan) tarafından

Valla daha karar veremedim bence suracikta bekliyim bakim nasil fikirler gelio :)

0 oy
(673 puan) tarafından
Kayınvalidem değişik bluzları çok sever kayınvalideme bluz alıcam annemede güzel bi mesaj yazarım Anneme hediye almam zor hakkaride çünkü görev sebebiyle  :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kocamın birikmiş 3 hediyesi  var bide bunu ekliyim ben bari :) anneler günü hediyesi de istiyimm.. anneme anlamlarla birlikte sarzli  süpürge almayı dusunuyoruz
0 oy
tarafından
Bu sefer bişey alamıcam malesef zaten kendide ankayış gösterir 

Onlara gittiğim zaman annem bana para verir eşim yanımda olmadığı için
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben iki annemde ferace almistm kayinvalidemle bu sene konusmuyorum onun yerine onun kaynanasina aliyim bari :) ne alacagim bilmiyorum ama

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 469 göst.
+1 oy
24 cevap 478 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 195 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 271 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu