0 oy
971 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

image

Eşimle konuşmamız ayrılıyoruz demiştim ya çocukları vermem diyor 

26 Cevaplar

+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Delilin var ise mahkeme direk sana verir. Hakkinda hayirlisi olsu insalah uzuldm .
-Reklam-
+1 oy
(996 puan) tarafından
Canım benim eşim de senin eşin gibiydi hatta eşimde polisti sürekli beni çocuklarımla tehdit ediyordu alırım vermem çünkü onlar benim dünyam olduğunu biliyordu bir gün gerçekten ama gerçekten kafam attı dedim hiçbir şey istemiyorum çocukları da al kimliklerini suratına fırlattım dedi istemiyorum seni ben gideceğim boşanacağım oturdu saatlerce ağladı bırakmadı beni o da biliyordu yapacağımı hem çocukları al senin olsun ben senden almasını bilirim çocuklarımı sana bırakmam ama şimdilik senin yanında kalsın dedim baktım etekleri tutuştu yani erkeklerin %90 abi laf yapıyorlar yıldırma politikası kaybedecekleri anladıkları zaman geri vitese takıyorlar
(403 puan) tarafından
Ayni seyi ben yazacaktim canım.benim arkadasim da öyle anlatti.bunun kocasi iciyormus falan akrabalriyla gorusmesine izin vermiyoms.cocuklarida sana vermem diyormuş falan.kadın diyor beni cocuklarimla tehdit ediyor.en som canıma tak etti.vermem çocukları diyince.cocuklari almicam zaten ben annesiysem sende babasisin bakicaksn tabi çocuklarına zaten ben bakamam calisicam yeni bir hayat kurcam sen bakarsn bem kararimi verdim dedigi an.adam tam dönüs yapmış.simdi ne içiyor ne bana karışıyor bosarim dedimmide bosarim beni biliyor dedi.

Sende cok iyi yapmissn.gercekten bunlar kadını yildirma çabaları.
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Hem başına silah dayadi hem  sürükledi yazmissin öyle adama cocuk emanet edinmez 

0 oy
(184 puan) tarafından
Cocuklar kac yasinda canim
tarafından
Biri 7 aylık hamileyim karnımda, birisi de 2 yaşında
(184 puan) tarafından
Canım bebisler  küçük zaten sana verirler
(4,961 puan) tarafından
Korkacak biseyiniz yok ki çocuklardan yana..
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Neden ayrılıyorsunuz canım, sen boşanma diye çocukları vermem diyodur öyle olabilir mi
0 oy
tarafından

Mahkeme sana verir çocukları eğer daha önce polisde şikayetin varsa eşinin seni darp ettiğine dair ona vermezler 

0 oy
(13,889 puan) tarafından

çocuklarını sana verirler sen merak etme ne vicdansız adam yaa:angry:

0 oy
tarafından
Eşin bence ayrılmak istemiyor gibi 
(1,403 puan) tarafından
Bana da öyle geldi :/ ama yaptıklarından sonra da böyle yaşanmaz ki belli adamın psikolojisi bozuk :/
tarafından
Evet Ayşe ayrılmak istemiyo mesajlara göre sevmese derki boşan umrumda olmaz ama adam seviyo belliki yinede hayırlısı olsun haklarında
0 oy
tarafından
Canım onun demesiyle olmuyor çocuklar küçük mahkeme sana verir

İnşallah düzelir herşey
0 oy
(2,241 puan) tarafından
konusmalari silme delilleri topla sana siddet uyguladigini . vee icin coook rahat olsun o cocuklar sende kalacak kuzum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Alip kime baktiracak elin cocugunu kim.ne kadar kahrini ceker anne gibi kim bakablir afkursun da dursun sen sakın verme cocuklarini delilin vadsa eger zaten direk sana verirler al nafakani otur bak cocuklarini mahkemeler geneldr hem anneye verme taraftari zaten 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Seni korkutuyor canım. O adama çocuk vermezler.
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Böyle bi adama çocuk vermezler cnm çocuklarda küçükmüş allah yardmcn olsn 
0 oy
tarafından
Ay bide hak ediia ederler ya.cocuklari ustunde
0 oy
(499 puan) tarafından
Darp raporun var mı hiç? 
(499 puan) tarafından
Bosanma diye diyor. Bzimkide hep der. Anamın evindeyim dini anlamda bosadı beni kavga anında. Birde şiddet uyguladı. Cocugu elimden alcagını soyleyen adam 5 gundur daha bi kere arayıp cocugunu sormadı... Allah akıl fikir versın bunlara. Ben dava accam yakında
0 oy
tarafından
Boşuna laf anlatmaya çalışma çocukların süt çocuğu oldugu için sende kalırlar mahkeme direkt sana verir hele hele polislik olmuşsunuz kanıtın vs var eşine vermezler çocukları 
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun

0 oy
(670 puan) tarafından
Adam boşanmak istemiyor sanki kimseyi at demiyorm beni dinle demiş
0 oy
tarafından
Çocuk anneden ayrılır mı ya Allahım korusun bu ölümden beter bişey. O çocuğun bir gece bile annesiz kalması dayanılmaz bişey. Sen her türlü alırsın çocukları için rahat olsun. Mesajları silme sen silah demişsin oda anlat anlat dmeiş bak inkar etmemiş. İşine yarar bu mesajlar sakın silme 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
cocuklari asla alamaz senden delilerin varsa cok daha guclu olursun.. bu adamla konusmana deymez kafana silah dayamis suruklemis daha ne yoruyon kendini engele mahkemede gorusuruz de alabilirsen al cocuklari .. 

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 886 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,659 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 288 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...