0 oy
2,626 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından

Herşey dün gece olmuş 11 bucuk da babam kardeşimin odasının kapısının önünde namz kılarken kardeşimin odasından Bi horlama sesi kardeşim de salonda oturuyormuş babam içerde biri var dmiş kardeşim de kuştur o demiş babam Bi kaç defa aynı sesi duyunca kapıyı açmış kapı kitli kardeşime kapıyı aç demiş kardeşim açmıyormuş içeriden sevgilisi aç Rukiye demiş kapıyı açmış manzara adam şortla sadece eşyaları kardeşimin dolabında babam neye uğradığını şaşırmış abim hastanelik olmuş dövme kavga yok eski sevgilisi babamı mahkemeye vermişti kardeşimi dövüyor diye mahkeme devam ettiği için kardeşim şikayet eder diye elini bile sürmemişler sadece babam beddua edip durmuş birde babam sara haftası dün gece o kadar çok hastalanmiş ki hüngür hüngür aglamış adam bugun de bni aradı bnmle konuşurken bile aglıyo o kadar güçlü ve herkes korkar babam dan ki Bi kardeşim onu yıktı... Eşimi aramiş akşam gelin diye oraya gitcem anlatacağım kimsem yoktu durup durup agluyorum babama abime annme üzülüyorum babamin felç kalma olasılığı var hiç bunu düşünmüyo bu kız :((((((((

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
hic bisey anlamadim
(1,630 puan) tarafından
Kız kardeşi eve oğlan atmış. Sözün özü bu. Millette kardeşini linç ediyor. Erkek kardeşi olsaydı sorun olmazdı ama.
-Reklam-
0 oy
tarafından

:( :( ahhh seni öyle iyi anlıyorum ki :( Rabbim babana ailene sabır versin ☹️

0 oy
(7,270 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun canım yüz vermişsiniz belli 
(7,270 puan) tarafından
Öyle deme canım hayırlısı inşallah bi anda kalkıp başlıcam de her zaman başlarsın
tarafından
Diyorum da lafta kalıyor be canım
(7,270 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı şeyleri uzun yıllar çektim çok başlayıp bıraktım çok başlamak istedim olmadı bu sefer de çok zorlanıyorum ama pes etmicem her namazdan sonra dua ediyorum rabbim bu sefer geri çevirme diye sana da ederim bol bol inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım bılıyorım birgün olacak ama hangi gün bakalım
(7,270 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısıyla
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Yok artık. Kardeşin çok watpatt okumuş sanırım. Eve erkek atmak nedir abi. Baban için çok üzüldüm. Allah kardeşine akıl fikir versin 
tarafından
4 sene olmuş kizz posta sjsjs
(1,088 puan) tarafından
Biri hortlamış sonradan fark ettim de silmedim
0 oy
(271 puan) tarafından
Valla başta kardeşinizi erkek sandım kız olduğunu anlayınca nasıl cesaret dedım valla ya 
0 oy
(276 puan) tarafından
Bu nasıi bir ev baban var erkek kardeşin var annen nerde bu adam eve yerlesmiş kimse duymamış baban kızkardeşini öyle o şekil dimdızlak o adamla atmalıydı dısarıya ibreti alem olurdu
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Baban kardeşini dövüyordu yani onu anladım çünkü şikayet ederler diye korkudan hiç bişey yapmamış yazmışsın. Zaten burada ilk başta  büyükte bir sıkıntı var ki çocuk da böyle hatalar yapıyor. Sonra da olay olunca anne babalar yok benim kalbim var tansiyonum var beni hastanelik edeceksin diye acıtasyon yapıyor. Yanlış anlaşılmasın asla kardeşinin yaptığını savunmuyorum ama en baştaki sorun baban kusura bakma. 
0 oy
(1,032 puan) tarafından

Allah ailene sabır kız kardeşine de akıl versin çok yazık genç bedenler nslda çürüyor eve erkek almakda ne inan şok kaldım:wassat:

0 oy
(1,435 puan) tarafından
Kınamak istemiyorum Allah korusun başıma gelir diye Rabbim akıl fikir versin 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 663 göst.
0 oy
5 cevap 386 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 609 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (781 puan) tarafından soruldu