0 oy
2,616 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından

Herşey dün gece olmuş 11 bucuk da babam kardeşimin odasının kapısının önünde namz kılarken kardeşimin odasından Bi horlama sesi kardeşim de salonda oturuyormuş babam içerde biri var dmiş kardeşim de kuştur o demiş babam Bi kaç defa aynı sesi duyunca kapıyı açmış kapı kitli kardeşime kapıyı aç demiş kardeşim açmıyormuş içeriden sevgilisi aç Rukiye demiş kapıyı açmış manzara adam şortla sadece eşyaları kardeşimin dolabında babam neye uğradığını şaşırmış abim hastanelik olmuş dövme kavga yok eski sevgilisi babamı mahkemeye vermişti kardeşimi dövüyor diye mahkeme devam ettiği için kardeşim şikayet eder diye elini bile sürmemişler sadece babam beddua edip durmuş birde babam sara haftası dün gece o kadar çok hastalanmiş ki hüngür hüngür aglamış adam bugun de bni aradı bnmle konuşurken bile aglıyo o kadar güçlü ve herkes korkar babam dan ki Bi kardeşim onu yıktı... Eşimi aramiş akşam gelin diye oraya gitcem anlatacağım kimsem yoktu durup durup agluyorum babama abime annme üzülüyorum babamin felç kalma olasılığı var hiç bunu düşünmüyo bu kız :((((((((

49 Cevaplar

+4 oy
(5,519 puan) tarafından
Yuhhh nasil casaretmis kardesindeki eve erkek atmak nedir allah annene babana sabir versin kardesinede akil fikir.
-Reklam-
+4 oy
(1,630 puan) tarafından
Kardeşin erkek olsaydı sorun olmaz mı ama, kız olunca sorun oluyor. Yaptığı hoş bir şey değil, ama bunun cinsiyeti olması kötü. Kız yapınca küfürü yiyor ama erkek yapınca erkek adam oldu oluyor. 
(1,630 puan) tarafından
Linç yemeyi göze ala ala yazdım valla
(947 puan) tarafından
Sizce kızın yaptığı doğru bir şey mi???
(264 puan) tarafından
Valla kız erkek farketmez çok yanlış bişey bizimde evlatlarımız var
(947 puan) tarafından
Tabi ki çok yanlış bir şey... diğer taraf erkek diye normalleştiriyor diyorsunuz siz de kız dediğiniz için normalleştiriyorsunuz...
(5,285 puan) tarafından
Post sahibi abim olsa sorun yok diye bişey yazmamış buda nerden çıktı. Bir kızın eve erkek alması asla normal değil cinsiyet ayrımcılığıda yapılmamış
+3 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ne okudum  lan ben :angry:

+3 oy
tarafından
Arkadaşlar kınamayın evladınız var. Benim kızım olduktan sonra zorda olsa bu tür şeylere yorum yapamaz oldum. Allah korusun tüm evlatları. Rabbim ailenin yardımcısı olsun inşallah bi an önce feraha çıkarsın sizi 
(365 puan) tarafından
Katılıyorum canım hatta eşimde insanları çok elestirir normalde ama onuda çok uyarıyorum oda hatirladikca susuyor eleştirmiyor h3pimiz insaniz herşey olabilir
tarafından
Öyle vallahi insan kınadığı başına gelmeden ölmezmiş Rabbim tüm kötülüklerden korusun çocuklarımızı
(365 puan) tarafından
Amin amin
+1 oy
tarafından
Anlamadım kız kardeşinin odasında erkek mi varmış 
(1,633 puan) tarafından
Evet canm
tarafından
Allahım ya rabim baban bi dovseymis ya
(1,630 puan) tarafından
Oğlan olsaydı da dövseymiş der miydin acaba çok merak ettim
+1 oy
(143 puan) tarafından
Kardesin madem boyle yapacak gitsin evleniyo mu sevgilisiyle mi yasiyo napiyosa yapsin babani bu sekilde yıpratmaya ne hakki var
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Okurken nefesim kesildi. Allah hayırlı evlatlar versin offf
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yuuuh kizdaki cesarete bak 
(1,633 puan) tarafından
Bn nişanlıyken utanırdım Bi araya gelmeye ya
tarafından
Biraraya gelmek derken
(1,633 puan) tarafından
Bn eşimle dışarda gezip tozamadım maalesef severek evlendim ama babmm izin vermedi onlar bize geldiği zaman Bi odaya kapı açık dursun oturun diyorlardı öyle birara canm,
0 oy
tarafından

Ohaaa kardeşinin babana kastimi var şok oldum:woot: annen yokmu eve nasıl girmiş o 

0 oy
tarafından
Ay hangi cesaretle yapmış bunu allah aşkına... allah yardımcısı olsun ailenin 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Senin kardeşin yürek mi yemiş ? Eve erkek almak ne lan ne cesaret ne akla hizmet ayakta alkisliyorum  pes
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Pislik. Ne hakki var ya ana babaya bu evlatlarin bunu yapmaya! Rabbim evladında hayırlısını versin.
0 oy
tarafından
Aklıma Kadın dizisindeki şirin geldi yeminle.. Babası Envere yapmadığı kalmadıydı..
(22 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(996 puan) tarafından
Kardeşin'deki de iyi cesaret bizi de olsa kan çıkardı yemin ederim
(996 puan) tarafından
Soruyu 3-4 kere okudum erkek kardeşin kız kaçırdı sandım ama en son okuduğum da anladım ki kız kardeşin eve adamı atmış
(6,136 puan) tarafından
Valla bende ilk başta öyle anladım sonuna kadar okuyunca hiç bişey anlamadım yorumlara bakıyorum
tarafından
Noktalama işaretleri bu yüzden önemli..ben de birşey anlamamıştım yorumlardan anladım
0 oy
tarafından

Allah evladın hayırlısını versin çok zor yazık adamcağıza :'(

0 oy
tarafından
Yok artik kusura bakma ama oyle evlat olmaz olsun
0 oy
(9,204 puan) tarafından

Dizi senaryosu mu ulan bu :D 

Tovbe tovbe adama uzuldum valla yazık..

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kimseyi kınamam herkes hata yapar ama bu biraz kotu olmjs uzuldum baban için. S
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben sok yurek felan mi yiyo bu kız okurken ben korktum hicmi korkmuyo babandan felan oğlan nasıl sizde kalmış ya 
0 oy
tarafından
Çüş ya odada adam yatıyor kız içerde oturuyo eve nasıl almış hangi akılla bişi yapmış olmasınlar 
(9,204 puan) tarafından
Bende ona takıldm.. madem adamı eve atıon yanında yat bari :D sinirlerim bozuldu valla
tarafından
Yatmıştır kız eve almış o kadar
(9,204 puan) tarafından
Yok o an içerde oturuyormuşya ondan ddm
tarafından
Kimse anlamasın diye çıkmıştır odadan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 662 göst.
0 oy
5 cevap 384 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu