0 oy
916 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Arkadaşım geldi evli çocuğu var 2.5 yaşında çocuk telefonu istedi diye onu bir dövdü bir dövdü var ya benim canım yandı vurma dedim sen karışma filan dedi bacağına bir vurdu 4 parmağının izi çıktı kip kırmızı oldu beline öyle bi vurusu vardı ki resmen ciğeri ağzından çıktı sandım coxuk hiç susmadan ağladı hiç te umursamadi Allah'ım kadına da sabır versin ona da birşey diyemiyorum birde 2 aylık hamile 

33 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Rabbim hakedene versin evladi ya, cigeri cikana kadar vurmak nedir, beni de annem cimcirirdi falan ama bu vicdansizlik artik
(655 puan) tarafından
Beline gerçekten 2 kere filan vurdu ama resmen ciğeri çıktı ya kaldırdı kaldırdı koltuğa çarptı çocuğu sonra da pişman oldu
(4,962 puan) tarafından
Ben olsam kadına bir tane gecirirdim ama hamile demişsin..
 O çocuğu alırdım elinden vicdansızlik ya .. nasıl izlediniz
(229 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk olabilirmi
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ne deyim ki yazık.. ne kadınlar var iki gözü iki çeşme bir evlat için ağlar ne kadınlar var ki evladı var ama anneliği yok Allah' ıslah etsin 
(655 puan) tarafından
Amin canım amin
+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Ben olsam o kariyi gebertirim 
(655 puan) tarafından
Kaç kere dedim vurma diye sen karışma dedi bağırdı hazır bana da birşey diyemedim sonra
(22,072 puan) tarafından
Allah akil fikir versin böylelerine ya cocuk bulamayan var bi dunya kadin
Bulanda dövüyo
(655 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin
+1 oy
(27,297 puan) tarafından

Öylelerine neden cocuk nasip ederki Rabbim ya :((((

(655 puan) tarafından
Çocuk çok inat cok ta şımarık ama çok kötü vurdu ta
tarafından
Kusura bakma da bacım çocuğun şımarıklığı da inadı da anadan babacan. Yetiştirme stilinden. Döverek büyütürse o çocuk inat olur tabi. Allah ıslah etsin ya.
(81 puan) tarafından
Cocugu dove dove agresiflestirio inatlastirmis. Sevgisiyle merhametiyle sakinlestirmesi gerekir
+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Ya bu insanlar anne olmayı hak etmiyor ya. !!!  büyüyünce isyankar ası bir çocuk olur dışarıya yönelir ozaman kadin anlar keşke iyi yetistirseydim der ama iş işten geçmiş olur 
(655 puan) tarafından
Aynen öyle çok içli ağladı ama ya
+1 oy
(880 puan) tarafından
Mendebur gari
(655 puan) tarafından
Katılıyorum sana arama mesafe koyucam artık inla
+1 oy
tarafından

Bak bağırırım çağırırım ama el kaldırmam vede kaldıranada asla tahammül edemem iyiki yokdum orda evden kovardım nett yani ne yani bende hamileyim 5 yaşındaki oğlum huysuz 8 aylık oğlum var bendemi döveyim şimdi yok artık yaaa Allah sabır versin değil vicdan versin olacakdı sinir oldum :angry:

(655 puan) tarafından
Arama mesafe koyucan artık tahmil edemem bende
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Çocuğu neden elinden almadın 
(655 puan) tarafından
Aldım almaz olur muyum kızı kucağıma aldım uyuttum susturdun 1 saat filan uyudu çocuk yemeğini filan da ben yedirdim sonra kahve yaparken vurmuş gelince farkettim ayağında parmak izi var sonra vurma filan dedim bana bağırdı
(6,136 puan) tarafından
Bazen tirmahanenin telefon numarasını bilmekte fayda var
(655 puan) tarafından
Eşinin numarası olsa kesin arardım çocuğun o halini görse kesin oldururdu kadini
(6,136 puan) tarafından
Bebegi Allah kurtarsin valla benimde yengem bize sinirlenir çocukları döverdi hala kafası kırıktır ama sanırım dövmesi bitti
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum bu da biran önce sakinlesir
0 oy
tarafından
Yazık  çocuğa ya telefonu istedi die dovulur mu oyle
(655 puan) tarafından
Çok yazık eşi olsa kadını öldürdü resmen kız ama vurma demiş kadın da iyice dövdü kaç kere yapma dedim bana da bağırdı
tarafından
Yazik günah  yaa
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Tövbe dur dersin durmaz  vurursun hadi diyelim zararlı şey yaptı dur dersin durmaz gene vurursun ama ufak ne hu şiddet bu celal diyeydin çocuk telefon istemiş se ne var Allah ıslah etsin yazık 
(655 puan) tarafından
Aynen öyle bir kere vursa hafif vursa tamam ama çok hızlı vurdu elinden aldım uyuttum sonra vurunca vurma dedim diye bana bağırdı
(12,773 puan) tarafından
Tuh bırak ne hali varsa görsün sana bağırdı use muhatap olma
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Birine bakamiyo ikinciyi ne diye yapiyor yazik degilmi .. tlfon istedi diye oyle dovulurmu.. bu kadar sinirliyse tedavi olsun. Evet onunda bi sabri var ama dovunce hic bisey degismiyor.
(655 puan) tarafından
Evet hamile Sabri dayanmıyor ama çok kötü yaptı ya
(5,519 puan) tarafından
Yazikk yaa cok uzuldum suan
0 oy
(118,895 puan) tarafından
Boylelerini sosyal hizmetlere sikayet edicen alicaklar ol cocugu elinden gorecek anasinin a..ni
(655 puan) tarafından
Valla aklımdan geçmedi değil ama babası çok iyi çocuğa ağzının içine bakıyor resmen
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Allahın belası. Şimdi bi şey dicem olmicak. 
(655 puan) tarafından
Allah islaj etsin de gec
0 oy
(6,735 puan) tarafından

Kadın resmen cinnet geçirmiş.:(

(655 puan) tarafından
Aynen öyle sonra da oturdu uzuldu
0 oy
tarafından
düzenlendi
Çocuk öle herkesin içinde dovulurmu ya o çocuğun piskolojisi bozulur ilerde yazık ya suç annesinde alistirmiski çocuk istemiş telefonu istiyincede çocuğu döv yazık ya nasıl dövmüş nasıl kıymış benim kızım var bazen delirtecek dereceye getiriyor beni daha bı kere vurmadım vurmamda bunlar çoçuk ya  güzellikle sole dövmek nedir 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kadinin biri yolda cocugu dovdu die birbirimize girmislimiz war sen dusun benim ewimde bu olsa ne olur du galiba 4 kattan atardim 2 bucuk yasinda senim vurdundan dovdunden ne anlar anca cani yanar mikrop kadin 
0 oy
tarafından
Hepsini TLF istedi diyemi yaptı
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Olmasada vurulmaz ki cnm nasil insan o 
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun oyle vurmamasi lazim helekide misafirlikteyse hic oyle davranmamasi lazim
0 oy
tarafından
Hamilelik zor

Dogum da zor

Büyütmek  de zor

Insan acaba evladına  hic elini kaldrabilegini tahmin edemiyor.  Ama demek ki kaldran varmış .ne bilim  ya bende cok uzuldum :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 974 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 506 göst.
18 Eylül 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 316 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu

376,740 soru

11,274,898 cevap

34,662 kullanıcı

...