0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından

Benim aglayasım var bu şarkıda eşlik etsin. Şarkısız asla ağlayamam ben siz dinleyin ama ağlamayın. Bugün babasını özleyen küçük kız çocuguyum. Babamı özledim kimi arıyacagımı kime gidecegimi bulamadım. Anneme gitsem aglar ablamı arasam ağlar abi aglatmaz kızar mezar yetmez. Size aglayım bari bende. Babamı çok özledim varlıgı kokusu sesi lazım sarılıp öpmem lazim derdime derman lazim bugun bana babam lazım. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana çok fena şarkılar atardım ama kıyamam ağlama canm 
(2,172 puan) tarafından
Oylede boylede aglıycam at dinleyim
tarafından
Konuşmak ister misin canm
(2,172 puan) tarafından
Konuşursan konusurum ben ama üzerim senide olmaz
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Ciğerimi yaktın canım:(ah ah hayattayken kıymet bilmiyoruz Allah'ım sabır versin canım sana 
0 oy
(576 puan) tarafından
Uzulme bacim RABBIMin takdiri n. bende diyorum keske ya keske bi an boyle sarilip son nefesime kadar kokusunu icime ceksem keske suan karsimda olsada gulusunu yesil Gozlerini seyretsem.. son gorusumun sabahn 4 du fenalsnca aglayarak bizi birakir korkusuyla  kosmustuk yanina ablamlaablamlabize bize bakisi aglamayin korkmayin deyisi ama gidecegini bildiginden mi aglayarak ALLAH in verdigi alir demesiydi babamin bizi birakmanin bizimde elimizden birseyin gelmemsn caresizlgni yasamistk o an gitti tam bi hafta gelir die umut etmstm ama bi hafta sonra battaneyesi gelmsti gorememstm son kez keske olsada gorsem ceksem kokusunu ...
(2,172 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah. Hastamıydı
0 oy
tarafından
Başlığı görünce icim cız etti gözlerim doldu baba özlemi bir başka o kadar çok özledim ki 5 sene oldu vefat edeli keşke şimdi olsaydı diye hayal kuruyom:(((((
(2,172 puan) tarafından
2sene olcak bizede ilk günler inanamadığımdan kolaydı sanki gun gectikce anlıyorum artık gelmiyecegini zor oluyo
tarafından
Malesef Öyle oluyor kuzum aylar geçtikçe özlem artiyor
0 oy
(137 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun bende kaybedeli 3 ay oldu ama asir gecmis gibi ne acısı diniyor nede aklindan çıkıyor baba lafı bile geçse içime oturuyor hemen agir geliyor yattiklari yerde huzur bulsunlar insallah tek temennimiz o artık
(2,172 puan) tarafından
Inşallah yattıkları yerde huzurlulardır insan baska bisey istemiyo bizi beklediklerini biliyoruz oda yetiyo bi gun kavuscaz hayırlısiyla
(137 puan) tarafından
Aynen canim kavusmayi bekliycez artık elden başka birsey gelmiyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Babam sağ  cok şükür  de ben de annemi cok ozledim...

Zaten ayrıydık ama ölüm  temelli ayırdı bizi.. Kara kızım derdi bana anneannemlere geldiğinde koşa koşa giderdim yanına.. beni gorunce bi cığlık atar öyle   bi sarılırdı ki  nefesim kesilirdi sanki... öpmelere doyamazdı gözlerimi öperdi en cok da zeytin gözlü kızım diye... resmen koltuktan koltuga zıplardık sarılırken... simdi ne gelen var ne giden ne de o kadar mutlu eden... onun verdigi sevgiyi kimse vermedi.. onunla gecirdigim 2 3 gunde yaşadığım sevinci kimseyle yaşayamadım.. kokusunu unuttum.. yüzünü  unutmak istemiyorum.. korkuyorum ona layık evlat olamazsam onun gibi anne olamazsam diye... o kadar cok özledim ki kayınvalideme anne derken icim sızlıyor :( kızımı severken annem.olsaydi  ne cok severdi diyorum kendi kendime. Her gece basimi yastığa koydugumda dua ediyorum  yasarken uyuyamadık ama simdi annnem yanıma gelsin de öyle uyuyayım  diye.. ah  annem ahh :((( yoklugun ne kadar kötü :(( kimse sen gibi degil.. kimse sen gibi dusunmuyor beni.. kimse sen gibi sarilmiyoor :(( oooof offff icim yanıyor  be :(((((( annemi cok ozledim benn :((

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 299 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde pembesever (103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 610 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap