0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Çorabı top yapıp televizyon ünitesinin altına atmak nedir yaaaa afedersiniz ayagindaki donu bile çıkarttığı yerde bırakıyo sınır oluyorum ama kaynanamda hata kadın öyle alıştırmış sürekli söylüyorum ama hala aynı

26 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Odur kalktim gece durum yapmis kendine mutfak 56ya dönmüş :(
(57 puan) tarafından
Allahtan benimki mutfakta acayip titiz ama diğer konularda kötü
(3,036 puan) tarafından
Ay mutfağı dağıtsa keserim onu tezgah takıntim var kuru olcak üzerinde bisey olmicak :D donları yetiyor zaten bizimkininde
(3,617 puan) tarafından
Yok bacim yer içer atar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahtan dağınık değil eşim oyle olsa kafayı yerdim herlade 
(57 puan) tarafından
Bende yiyorum kafayı kavga bile ediyorum kalmiyo aliyo bıraktığı yerden ama ertesi gün yine ayni
0 oy
(497 puan) tarafından
var var benim koca ben kizincada ben dağınık seviyorum diyor ama birgün bizim ufaklık evi bir dağıttı onun geleceği saatte bende ellemedim hani benim koca dağınık seviyorya içeri girdi bu evin halı neee dedim biz dağınık seviyor:)
(57 puan) tarafından
Öyle dediklerine bakma bi gün evi süpürmiyim ayağıma bişey battı evi süpür çıplak ayakla gezicem ben der adama terlikte giydiremiyorum
(497 puan) tarafından
aynen öle işlerine geldikleri gibi davraniyorlar
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Benimkide dağınıktır ama ben birgün biri işi yetiştiremeyim demediğini birakmaz sabah sabah deli etti beni allah sonumuzu aydin eylesin .
(57 puan) tarafından
Ya valla bebegim de var canm cikiyo akşama kadar onun mesai bitiyo geliyo eve benimki de asıl o eve gelince başlıyo
(2,351 puan) tarafından
Kayınvalide gelir baskın yapar gibi işini gücünü gör işini gücüne bak diye deli oluyorum o zaman isimi gücümü onunla biliyorum ya manyak kadın ya sabahin köründe gelirsen tabi işim gücüm bitmemis olur kaynanalarin en iyisinin cani cehenneme
(57 puan) tarafından
Aynen valla iyi dediklerimiz 3 gün yasiyo
(2,351 puan) tarafından
Çok doluyum kadına gerçekten dün hele evden kovmamak için zor tuttum kendimi
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Valla hep bu kaynanalar erkek bişi yapmaz die büyütmüşler biz uğraşıyoz dağınıklığıyla çok saçma ya su içer bardak yerde kalır çorap koltukta kalır sabah üzerini değişir giysi yerde olur bıktm valla arkasını topla dur ekmek yese poşeti açık bırakır bu ne yaa kaynanam annelik yerine hep hizmetcilik yapmış ondan bu köye gidiyoruz lavaboya gidip traş olmuyo annesi aynayı jileti suyu eşimin ayağına getiriyo salonda traş oluyo sonra gene annesi kaldırıyo traş malzemelerini hep diyorum o annen hizmetcin değil kendi işini kendin gör die ama ufaklıktan annesi öyle alıştrmş malesef
(1,337 puan) tarafından
Sorma daha neler neler yaa çok sinir bozucu ve o köyün erkekleri her işi kadına yüklüyo kendileri yatıyo bide bunu savunuyolar ya bizim burda evlat anne babaya hizmet eder kiz erkek fark etmez eşim diyo ki anne yapar işleri çocuk değil siz yanlış yapıyonuz dio ya kaynanam benim eve gelince hic oturmadan bana hizmet ediyo ben yalvarıyorum anne nolur otur ben yaparm biri görse benim lafimi eder filan die resmen yalvarıyom iş yapmasn die
(813 puan) tarafından
Burdada var o yetiştirme şekli canım
Biz 3 kız bı erkek kardeşiz babam erkek kardeşimin iş yapmasını istemezdi mesela önceden ama şimdi alıştılar annemle beraber halı yıkıyo babam şuan :)
O yüzden sende alıştırma kendi çocuğunu öyle babasıda illaki alışır yani her iş kadında olurmu öyle ya
(813 puan) tarafından
Erkeklerde yan gelip yatmak için mi yaratılmış
(1,337 puan) tarafından
Valla eşimin anasi alıştrmışta nolmus ben de tam tersi alıştrdm eşime evde temizlik yapıyo sofra kuruyo kaldırıyo anasi değilim yani tamam dağınık ama evdeyken evi temizletiyorum ona anasının şımark oğlu bende sökmez:D bugün işten gelip camlari silcek mesela ve bizim ailede 5 kardeşiz 3 erkek 2 kız ama her işi beraber yaparz onlar erkek die oturmazlar yani annem babam asla kız erkek ayrımı yapmiyolar babam bile ev temizler yemek yapar ekmek bile pişirdi zamanında
(813 puan) tarafından
Ay ne güzel ya
O aileden çıkıp geldiğin aileye bak bide :D
Allahtan eşini alıştırabilmişsin
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Benimki de aynı bi ara kapıya not asmistim kirliler kirli sepete. Çıkardığın kiyafetleride nereden aldıysan oraya koy diye. Ben demekten biktim artik kagida yaziyorum
(57 puan) tarafından
Bacım kağıda yazsan ne var hayatta aldırış etmez mesela ben kıyafet konusunda aşırı titizim bir gün giydigimi kirli olmasa bile ertesi gün giymem eşime de diyorum çıkart makineye aticam diye daha yeni giydim diyo
0 oy
tarafından

Bacım tam tersi olan var duzen hastası bu da zor emin ol bana yap demez kendisi yapar ama bazen heerwyın duzenlı olması beni boguyor:D

(57 puan) tarafından
Düzenli olsun ben boğulmaya da raziyim böyle daha çok boğuluyorum
tarafından
Uyar canım lıtfen yapamıyorum de gzuelce konus
(57 puan) tarafından
4 yıldır uyarıyorum canm benden annesi gibi olmamı bekliyo kadın buraya bile gelse hizmetçi gibi hareket ediyo banada aynısını yapmaya kalktı kaynanam onu da tersledim anne benim elim ayağım tutuyo sen hizmetçi değilsin otur diye ama yine ayni
tarafından
Sımartılmıs canım ama bu skeılde olmaz yani
(57 puan) tarafından
Çok şımartılmış canm kardesleri de öyle en küçük kardeşi 15 yaşında geldi 2 ay bizde kaldı herşeyi beni yapsın diye bekliyo güzel bi dille uyardım onu anladı kendisi yaptı herseyini ama benim öküz koca anlamiyo iste
0 oy
tarafından
Benim esimde oyle dolaptaki kiyafeflerini bile dagitarak aliyor sonrada bu dolabin hali ne diyor bulamiyorum kiyafetimi coraplarda ayni salonda cikiyor bi köşeye atar kavga edince goturur cok daginik anneler öğretmeli bence kucuklugunden 
(57 puan) tarafından
Benim iki tane kızım var inanki oğlum da olsa çamaşırdan bulasiga kadar herşeyi öğretirdim babaannemin bi lafı vardı yaptığın banaysa ögrendigin kendine diye aynen öyle valla
tarafından
Cok dogru bi soz canim kizlarada oglan cocuklarinada mutlaka anne oyretmeli
0 oy
tarafından
Ayyy hiç tahammül edemem öyle şeye eşim dağınık değil temiz titizdir sadece ben çorapları düzgün katlar renklerine göre ayırırım eşim üstünü giyerken pantolonuna uygun renkte çorap bulmak için en az 2 çorap dener çıkardığını da top yapıp koyar çekmece ye ben senin gibi katlayamıyorum der 
(57 puan) tarafından
Bizimkinin bi bahanesi de o zaten askim ben senin gibi yapamıyorum sen daha güzel yapiyosun diyo
tarafından
Bahaneler bahaneler hep hazır cevap zaten neyse ki sadece çorap dağıtıyor
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Var varrr kucuk kizim gibi mesela banyo yapinca banyodaki butun havlulari kullanir yada elbise giydi dielim begenmedi direk atip yenisini cikarr v daha bisürü sey
0 oy
tarafından
Tam tersi benim eşim :) 
(57 puan) tarafından
Ne güzel çok şanslısın
0 oy
(414 puan) tarafından
Yok cnm oyle sorunum yok  kendisi asker oldugu icin bazen utusunu bile kendisi yapar bana surasi soyle olcak burasini boyle yapicaksin der bende bilmiyormusum gibi aaa orasida oylemi burasida boylemi diye diye utuyu bitirtiririm hicte sevmem utu yapmayi
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Valla coj şükür cok düzenlidir eşim üstünü gider banyoda cıkarır kirli sepetine atar herseyini mesela yemek yerken üzerine bişi damlasın hemn temizler siler kaynanamdan allah razı olsun cok güzel yetiştirmiş
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Aşkim benimkide top yapar ama saklar gormiycem yerlere aliştim artik buluyom
(57 puan) tarafından
He bi de bulunmasın koksun diye de saklıyo yani : )
0 oy
tarafından
Senin ki yine televizyonun altına atio benimki yanında ya sepet yanında ama adam gidip dibine atio açıp içine atmio:)))
(57 puan) tarafından
Kız geçen siyah çorabı atmış ünitenin altına tv izliyorum gözüme bişey takıldı fare sandım yeminle nasl korktum bi de demezmi korkma askim benim çorap o
tarafından
Şuan nasıl güldüm anlatamam ya :))

Yakında canlanacaklar beslicez deseydin:)
0 oy
(813 puan) tarafından

Öyle çok dağınık değil ama çoraplarını nerde çıkarırsa orda bırakır. Evlenmeden önce babamla kardeşim kapının arkasına yığardı çorapları sinir olurdum şimdide eşim yapıyo. Hergün başka bı yerden çorap topluym :ermm:

Ama en sinir olduğum şey bornozunu insan yatırır gibi yatağa sermesi ;)
Ev alıp başını gtse bile öyle laf söyleme huyu yok ama zaten söylese bile kalk kendin yap derim yani :D yardım et dediğimde de eder sağolsun benim düşük tehlikem varken su içmek için bile kaldırmazdi beni kendi getirirdi 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Benimki işi yoksa dürer en azından dürmeye çalışır kenara veya dolabına koyar ben geçerim üstünden tabi ki makineye atilcagi falan ayırırım ama hoşuma gidiyor olsundu :)
0 oy
tarafından

Bizimki tam tersi temizlik benim isimdeki kadir gibi 

Bi kirlent yam uk olsa duzeltir :D

0 oy
(477 puan) tarafından
E biraz dagnikti ama bir kac gundur agrim.sizim var diye temizligimi fln kocam yapiyo 34+5 
0 oy
tarafından
Yok valla hani tamam erkek ne kadar toplu olabilir ama pantolonu bile düzgünce çıkarır aşar kocam

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,646 göst.
0 oy
7 cevap 288 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 268 göst.
0 oy
56 cevap 958 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru