0 oy
952 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok takıntılı sinirlimisiniz temizlik konusunda dağınık görünce sinirlenir msz yoksa öyle ddgilminiz

56 Cevaplar

+10 oy
(653 puan) tarafından
Ev kendi halinde takılıyor genelde 
(15,654 puan) tarafından
Hahaha iyi cevap
tarafından
+11111  aynen ya yapıyorum yapıyorum sonra diyom korona var kim gelecek niye yoruluyon bu kadar kendi kendime
(653 puan) tarafından
Sabah kalk topla bi daha ki  sabaha kadar valla hic caninida sıkma  boşver
-Reklam-
+5 oy
(2,091 puan) tarafından
Valla saldım çayıra mevlam kayıra ☺️çocuk varken evi toplamak kar yağarken yolu temizlemek gibidir ☺️
(924 puan) tarafından
Aynen canım gervekten öyle temizliyorum ardına oğlum meyvesuyu döküyor siliyorum yikatiyorum.ortuyu yine bukez küçük kızım çikolata sürüyor sinirlerim bozulunca yorgunken bazen ağlıyorum istemsizce :)
tarafından
Muthis benzetme  :)))  ×++++++
(2,091 puan) tarafından
:)))Öyle ama değil mi her çocuk olan evde
tarafından
Yani assiri doğru  :-)))
+3 oy
(961 puan) tarafından

Hep dağınık 

Çok nadir toplu 

O da 10 saniye falan :D

+2 oy
tarafından
Dağınık ne yazık ki
+2 oy
(123 puan) tarafından
Kaynanam yapıyor bütün temizliği o yüzden hiç sinirlenmem 
+1 oy
tarafından

Kendim dagnimdr ama eşim dagtnca çok sinir oluyorum aslında eşit derecede dagniz ama onun dagtti batiyo bana:Dgunduz toplu olur esim gelince hep beraber dagtrz:D

+1 oy
tarafından
Ben cok kızarım gece uyumadan önce bile ortalığı duzetirim 
+1 oy
(27,348 puan) tarafından

Ruh halime bağlı  ;)

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sinirlenmem. Dağıldıysa kalkar toplarım.
0 oy
tarafından
Hayır gayet rahatım bu konuda anneme çekmişim çocukluğumu hatırlıyorum annem asla kısıtlamazdı bizi dağıta dağıta oyunlar oynardık akşam babam gelmeden toplardık evi şimdi bende çocuğumu serbest bırakıyorum istiyorum ki en mutlu olduğu yer evi olsun ilerde güzel anıları olsun 
0 oy
(796 puan) tarafından
Ben çok sınır olurum ama çocuk dagitcak yani oyuzden alıştım sürekli arkalarından toparlarım hele bu çocuk ölümlerini duyunca dagitin dağıtın derim kurban olurum onlara
tarafından
Yok kızım küçük dha kurban olurum onaaa eşim çok dağınık :D cinnet geçiriyorum bi çekirdek çitler bu odada yiyosa üstün de döke döke gider
(796 puan) tarafından
Benim eşim hiç dağınık değil çocuklar dokunce kizar daha anneniz yeni temizledi diye ama 3 tane çocuk olunca dagiliyo
0 oy
tarafından

Sabah toplarım kızımla ama 1 saat sonra eskiisi gibi oluyor alistim her sabah toplamaya akşamları öyle olmasina:D

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Takıntılıyım sinirlenirim ama dert etmem salarım o an anın tadını cıkarırım mısafır vs yada cocugum oynuyo ıse yada ne bıleyım ıste bı sekılde dagılmıs ama o an yapamıyorsam dıyeyım snra guzelce temızler toplarım ve ferahlarım :D 
0 oy
tarafından
Oturma odası hariç bir yer dağınıksa eğer bana afakanlar basar oturma odasının da dağınıklığı en fazla koltuk örtüsü kayması bu huyumdan nefret ediyorum belim aprısa bile düzgün olmak zorunda her an kapı çalar biri gelir niye bu huy var 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Sürekli toplu dağınık olursa uykularım kaçar erkenden kalkarım huzursuz olurum uykum olsa bile yatamam sıkıntı ederim hemen eltimgil oğluma bakar bende yaparım 
0 oy
tarafından
Evet genelde toplu oluyo
0 oy
tarafından
Ben takıntılıyım hep düzenli ve temiz olmalı. mesela eşim ve çocuklar uyursa hemen gider heryeri toparlar temizler sonra uyurum sabah eşimi işe yollarım 2 saat tek uyuduysam dahi balkonu fln yıkarım kapısını fln açarım ev hep temiz olmalı temiz kokmalı ☺️ 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kadının en büyük görevi evini ve kalbini temiz tutmak dağılırsa toplamak derleyip düzeltmek 
0 oy
(501 puan) tarafından

Topluyorum topluyorum.. ama nasıl dağılıyor anlamıyorum :ermm:

0 oy
tarafından
Ay evet ya çok takıntılıyım işte bu büyüka sınır oluyom ev dağınık olunca pis olunca oturup aglayasim  geliyo her gün süpürge aciyom nerdeyse 
tarafından
Aynıı konu bendede süpürge

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 194 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 675 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 516 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu