0 oy
709 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,849 puan) tarafından
Nasıl gidiyor diyetler 

Diyet yapan hatunlar nerdesiniz

10 Cevaplar

0 oy
(3,748 puan) tarafından
Burdayım kaç gündür açmıyorum Hahahah 

Açamıyorum çok bitkinim halim yok hep uyumak istiyorum 

Diyet mi devam ama sonuç yok spor yapıyordum halsizlikden onu da yapamıyorm günlerce yemek yemeden uyusam iyi olucak

Ha bu arada sumaklı yoğurt diyetine başladım dün bakalm o nasıl olacak 

Doktora gittim randevu olmadan bakmayız dediler 
(2,849 puan) tarafından
Hmm bnde ceviz suyu iciyorum
(3,748 puan) tarafından
Faydası var mı
(2,849 puan) tarafından
Yeni basladim gorcez bakalim
(3,748 puan) tarafından
Faydası olur inşallah cnm
(2,849 puan) tarafından
Insallah canimm
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Esim dondurma sütlaç trilece poğaça kek çikolata alıp alıp gelmese çok daha güzel gidecek de sürekli sabote ediliyorum 
(3,748 puan) tarafından
Hahahaha seninki iyiymiş diyormuşm kız almasın söyle bn aldırmıyorm alma yiceksen dışarıda ye diyorm
(2,550 puan) tarafından
Alma diyorum ee yiyorsun diyo
Alıyorsun ki yiyorum diyorum
Yediğin için alıyorum diyo
Bizimki kısır döngü ☺️☺️☺️
(2,849 puan) tarafından
Bnm esimde diyette :)
(2,550 puan) tarafından
Benim koca tombik ya diyeti en son beni tavlamak için yapmıştı
(2,849 puan) tarafından
Hadi ya :))))
0 oy
(114 puan) tarafından
diyet yapmiyorum ama evde kosu bandim var gunluk 1saat vey fazlasi.yiruyus yapiyorm dusta kese ve sonrasindada vucut sıkilistirici krem suruyorum 1 beden inceldim 3 kilo verdim sanirim cunku 1 hafta once 2 kilo vermistm bide bir surahi suya sebzr tedoksu yapiyorum gunde bitiriyorum kiyafetlerimden anliyorm baya erimisim beni goren zayiflamissin diyo ama.en cok yuzumden zayiflafim biraz gobegim var tm gitmedi birazda basenler asil amacim sadece basrnler gitsindi ama.komple zayifladm :)) yapabilirsem mekik cekecegm gobek icin :) yalnizca yuruyusle degil ebde iki cocukla ve misafir icin kosturmadadanda zayifladm sanirim :))
(2,849 puan) tarafından
Oh ne guzel ya
(114 puan) tarafından
:))) suan 68 kilo oldum insallah hedefim 55 gerci bu arada yuzumden cok gidiyi ama napalim inceceik bedene sabahip olmak.cok.ii oluyo her giydigin yakisiyo :))
(2,849 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
tarafından
2 kilo gitti 2 haftayı geçti başlayalı inşallah devamı da gelir. 73 le başladım şimdi 71 olmuşum hedef 62
(2,849 puan) tarafından
Insallah veririz ya
0 oy
tarafından
Ben diyet yapmıyorum yani ekmek yemiyorum yemeğimi yiyorum ve acimtigim zamn meuve yiyirm hedefim 55 kilo suan 59 oldum boyum kisa diye yakismiyor bana gerci herkes cok güzel olmussjn kilo yakismis desede ben o kalin bacaklarimdan rahatsiz oluyorm:(bidr bi program yukledim orda hsreketler var yapayım faydasini görür sem sizede onerecem giren cokk bakalm bende görecekmiyim
(2,849 puan) tarafından
Bnde hareketler yapıorum yoksa kolay kolay gitmiyi
tarafından
Ben normalde cok cabuk veren biriyim nedense bu digumdan sonra vermedim oyle agir diyette yapamam bebgim var emziriyorm 40 günlük ona acıyorum yoksa ben acliktan olsemde diyet bozmam
(2,849 puan) tarafından
Bak ne dicem bn ilk dogum yaptigim zaman agzima lokma koymazdım esim cok kızıyordu ama sütüm vardi hemde boldu  cok sukur  yaptigim tek şey su ve uyku  hem doktorumda dedi hamur isi ekmek fazla yeme yüklenme kendine su ve uyku bol bol dinlen dedi sutun cok olur dedi dediği doğruymuş:)
tarafından
Canm nerde uyku bizde elime düşse keske gercekten uyku cok önmli bağışıklık kazandırıyor
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Bisiler kirmak istiyom 
(2,849 puan) tarafından
Nasıl yanii
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben istedigim kiloya ulastim suan koruma donemindeyim
(2,849 puan) tarafından
Maşallah insallah bnde ulasirim
(5,519 puan) tarafından
Insallah canimm
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben de bugün başladım boy bir 68 kilo 97. 700 Yani anlayacağınız camış yolunda hızla ilerliyor um Ama dur dedim hayatımda iki kez bu kiloya çıktım İlkinde 5 ayda 40 kilo verdim 57 kiloya kadar düştüm 6 sene 1 gram almadım evlendim ilk Çocuğumda sadece 9 kilo aldım çocuğumu doğurdum da yine Eski kiloma döndüm bir hafta içinde sonra süt icin yeyeyeye dediler bir baktım ki 74 kilo olmuşum arada yine hamile kaldım 83 kilo oldum ama Düşük yaptım 1 ay sonra tekrar hamile kalmışım yani 83 kilo ile hamile kaldım ve 93 kilo ile doğum yaptım 85'e dustum süt olsun diye akabinde yine hamile kalmışım o da düşük oldu Ben 89 kiloyu bulmuştum sonra da kış di çocuğa bakmak da evden çıkamamak da derken bir baktım 97 kiloyum yüze üç var ya  Spor yapmak istiyorum çocuklar bırakmıyor diyet yapmak istiyorum eşim sen yemeyince benim de yemeyesim geliyor diyor Ama bu sefer kararlıyım eliptik bisikletin var Sabahtan beri bir dilim ekmek bir salatanın yarısı bir domates peynir ve yarım biber yedim şimdilik iyi gidiyor iyiyim yani patates Hasliyorum Akşama patates haşlaması yiyeceğim 7'den Sonra da ağzıma hiçbir şey sürmeyi düşünmuyorum gece çocuklarıda yatırınca Eliptige çıkıp bir saat spor yapacağım bakalım inşallah bu kez istikrarlı olurum 3 çocuğu istiyorum Bu arada arada da hamile kalırsan kaldığın kiloyu korumaya çalışacağım 3 çocuktan fazlasını da istemiyorum zaten bağlanır iyice zayıflarım Hayaller Adriana Lima gerçekler Akrep Nalan
(2,849 puan) tarafından
Ya şu yazış stiline öldüm  sanki roman okuyorum sandim ayrica patates yeme canm kilo yapiyo bn hic yemiyorum
(1,250 puan) tarafından
Kalori hesabi yapinca patates haslsmasi diger yemeklere gore daha az kalorili canm ve tok tutuyor derken aksam gomdum yine yemegi sporda yapamadim diyete degilde olum kampinda esir alinmisim hissi uyandi aksam bi an yedim ya Valla zayiflayamiycam diye cok korluyorum koz bizim burda obez coktu anam hepsi 130 130 150 kiloydu kadinlar ben onlara gore zayiftim hwpsi mide amelyati oldu citir cerez geziyolar ben simdi kiloluyum dedim amwlyat olayim hem cok pahali hem riskli simdiye kadar hicbirine bisey olmadi ama 2 cocugum var korktum esimde asla musade etmem diyor mecbur zayiflamaliyim akşam yatıyorum Sabah kalkıyorum belim kollarım bacaklarım hep ağrıyor kilodan çünkü daha önce hiç böyle bir şey yoktu uyumuyorum da sabaha kadar Çapa yapıyorum sanki ay motive olmam lazım Bir an önce zayıflamam lazım Hiçbir kıyafetim olmuyor :( O benden sonra zayıflayanlardan gidip Kıyafet mi istesem kız acaba aahhaha :)
(2,849 puan) tarafından
Hahahah yok canm be sende ha gayret başarmaz basaricaz zayifliycaz motive olunca insan daha bi hırs yapiyo
(1,250 puan) tarafından
Insalllaaaahhhhh
(2,028 puan) tarafından
Waww dedim okurken resmen kilonun 2 katına çıkmışsın. Ama sendeki bu azim verirsin canm hatta hızlı bile verirsin .bnde başladım sabah 1 kahve bir yumurta gün icinde hep salata bismillah dedim bakalım bugün ne olacak
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Oooo gömdüm 2 gündür pzrt başladım cmrt akşam bıraktım 3 3.5 kg verdim geri almışım dır ahahaha pzrt devam 
(12,773 puan) tarafından
O uyuduğu zaman yapsan esin baksın yada
(2,849 puan) tarafından
Eşime bak diyemem onun yanında spor asla yapmm
(12,773 puan) tarafından
Vallahi ben akşamları 1 saat eşime al diyordum çocuğu odaya koyuyordum bunları salona geçiyordum yapıyordum
(2,849 puan) tarafından
Hadi ya ay bn utanıyorum bnm esim biraz gıcık izlemeyi bakmayı sever
(12,773 puan) tarafından
Hayır canım bakmayacaksın de kapıyı da kapat geç içeriye 45 dakika yap çık ondan sonra eşim de bakmak isterdi utanırım bakma dedim bilerek baksada sorun olmaz yani günde 1 saat kendini ayırmalısın o da bebeğine baş başa kalsın
0 oy
tarafından

Ben 59 kiloya kadar düstmustüm bügün baktim 1.5 geri almistim cok misafir vardi ye geri aldim:(

Simdi geri vermeye calisiyorum ama inanki biktim diyet den ama PES etmek yok :D

Sende nasil gidiyor diyet canim nasilsin 

(2,849 puan) tarafından
Hahahaha haklisin
(2,028 puan) tarafından
69 um canm  bnde
(2,849 puan) tarafından
Hmmm bnde 71.400 ağlamak istiyore
(2,028 puan) tarafından
Ben aylar önce 74 dum kuzum şimdi 69 da sabitledim baştan bismillah dedim  65 e dogru insaAllah :D bizde bu istikrarla omur boyu diyete devam :D
(2,849 puan) tarafından
Aynen öyle ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 353 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.
18 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 413 göst.
0 oy
6 cevap 317 göst.
18 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,504 kullanıcı

...