0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,737 puan) tarafından
Kizlar ben diyet yapamıyorum. Her dolabi acişimda yarin baslarim diyorum birde emzirirken cok susuyorum. Onuda aclikla karistirip fazladan yiyiorum. Farkındayim ama engek olamiyorum. Bana istah kesen ama bebeğe zarari olmayan önerileriniz var mı ? 

5. Ayinda kizim sezeryan dogurdum. Ve suan 98 kiloyum .  

Lutfen emzirirken 2 cocukla uygulanabilir tavsiyeler rica ediyorum kizlar 

5 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bol bol su ic 

Akşam 7 den sonra yeme

Leslie yap gunde 30 dk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyetisyenden habersiz diyet yapma emziren anne sütüne bir şey olur asla önermiyorlar
(1,737 puan) tarafından
Diyetisyene gidiyordum aslında ama esimin cimriligi tuttu . Bende hak veriyorum bir yandan O yuzden  evde kendim biseyler yapmal istiyorum
tarafından
Sütun çok değerli. Sütunden olma sakın kilo vericem diye. O kilolar verilir Allah'ın izniyle. Bende kilo aldım bebeğimin ayaklanma zamanını bekliyorum.
(1,737 puan) tarafından
Ama cok zor bu kadar kilolu olmak . İlk cocugumdada cok aldim cogu gitmişti 2. De de ayni cok aldim.
0 oy
(42 puan) tarafından
Canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer fıçı gibi geziyorum etrafta olmayınca olmuyor 
(42 puan) tarafından
Iste seninde yazdıgın gibi veremiyorum ki sürekli acıkıyorum suda iciyorum ama olmuyor elbet veririz ya sağlık olsun
(530 puan) tarafından
Hersey beyinde bitiyor cnm kararli olursan verirsin
(42 puan) tarafından
Bi tatlı bagımliligım var 6 ay oldu daha adette görmedim. Hepten hormonlarım bindirdi. Biraz daha zaman gecince hersey yoluna girer insallah
(530 puan) tarafından
Girer ama bekleme başla bi yerden sonra insan veremiyor dahada ekleniyo uzerine ben yaşadimnhepsini
(1,737 puan) tarafından
Allah büyük o zaman ek gidaya gecince deniycem
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Ben Diyetisyen eşliğinde diyet yaptım sütüm asla azalmadı bebeğim 7 aylıkken başladim 3 ayda 14 kilo verdim tabi yanında evde yürüyüş videoları var onları yaptım ilaç çay hap kullanma bebeğe geçer sütten
(1,737 puan) tarafından
Yok yok onlafi zaten düşünmüyorum bile arada yesil cay flan iciyorum ama
tarafından
Neler yaptıniz
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Bebegim 6 aylık olduktan sonra basladm cnm ek gıdada verebildiğim ıcın bebegımn ac kalma durumu olmadı sut olsun diye herseyden yiyordum hic dikkat etmedim. Zaten dıger hamilelikten kalan kilolarım vardı 2.hamılelıkte eklendı ıyıce arttı. Ben şöyle yaptım yediklerime dikkat ettim ekmek cok az tukettım herseyden yedm ama az ve ölçülü sekilde. Hergun 45 dk leslıe yaptım bol su ıctım bu sekilde saglıklı kılo verdm devam da ediyorum. 84 le basladm hamilelıge 96 ile dogum yaptım. Oglum 6 aylıkken 92 idim. 1,5 ay gectı 84 kiloyum sımdı. Arada bıraktığım zamanlar oldu tabı tkrr basladm. İstegınce gayret edince cok guzel gidiyor kilolar. Suan hamıle kaldıgım kılodayım bı 10 kılo daha versem yeterli benm ıcın. Sana tavsiyem. Leslie - saglıklı beslenme-bol su bunları yap 
(1,737 puan) tarafından
Cok iyi yaa masallah.
(1,737 puan) tarafından
Deniycem canim bende 109 dum galiba dogumda :(
(4,115 puan) tarafından
Emzirirken cok guzel gidiyor kilolar ekstradan sute de kalori harcanıyor. Emzirme donemin bitmeden gayret et ver kılonu cnm yaparsın 3 4 ay dısını sık. Bnm kardesım diyetisyen kac kere liste yazdı bana yapamadım. Ben bu sekilde verebiliyorum. Listelwre baglı yasayamam. Bıde sureklı evdeyim gunluk yedıgım yaktığım kalori bellı ee noluyo kılo gıtmıyo fark olusturup yedıgımız yaktıgımızdan az olacak ki kılo verelım. Yanı az yıyıp hareketı arttırmak gıbı :) Yaparsın sen, hadı kolay gelsn:D
(1,737 puan) tarafından
Cok sagolasin
(4,115 puan) tarafından
Sende sagol cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 484 göst.
5 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemyasin (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
2 cevap 261 göst.
0 oy
10 cevap 718 göst.
21 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...