0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Kizlar ya ana dizi besik var aminenin sallanma aparatinin orasi yaglanms siyah yag hali ortusunden gecmis halinin altina halinin bircok yeri siyah yag olmus nasl gecer ya yeni yikamadan gelmsti 2 bucuk ay oluo yikanali beyaz hali bide ya 

image

imagebunlar uctaki az olan yerler hali ortsunu az kaldirip cektm daha buyuuk yerler var ya nasil gecer sirkelim deterjaniyla sildim ckmadi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcı ile dene bide bi şişe sade sodayi döküp fircala dene 
(2,104 puan) tarafından
Parlatici yarn alcam denicem de sodayi ilk defa duydm icilen sodadanmi kiz
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bulasik makinasi parlaticisi cay lekesini falan sadece o temizlemisti bi dene istersen 
(2,104 puan) tarafından
Şansa ondanda suan evde yok yarn gdip alaym bi deneyeym insallah cikarir ya
0 oy
tarafından
Beyaz hacı şakir sabunuyla dil sıcak suyla fircala sabunla birlikte 

Daha sonra temiz havluyla durula sil yani 

İnşallah gecer
(2,104 puan) tarafından
Insallah sari leke kalmaz ya bi kere yatak odasinin kucuklerni yikadim sari lekeler oldu elde yikanmio bu hali heralde ya
tarafından
Sarı lekeler iyi durulanmadigi için birde suyunu iyice salmadigi için kalyor bilere benimde başıma gelmişti
(2,104 puan) tarafından
Banyoda yikamistim baya bide suyla kopukleri gitsin die sonradan yikamistm hali yikamaciya sordm dedi elde yikamayn beyazlari
tarafından
Kız o yalan söylüyor ki onlara yikatasiniz  temiz durulama tek çözüm kaynanam kapıda bana az Beyaz halı yikatmadi 3 sene halı yikamacilik yaptım bedava :)
(2,104 puan) tarafından
Aman valla bende sasrdm kaldm ☺️
0 oy
tarafından
Mulasik makinesine koyduğumuz parlaticiyla üstüne dök parlaticiyi ovala 
tarafından
En son durulamayi çok iyi yapaniz lazım bide suyunu iyice saldigina emin olun pis suyu
(2,104 puan) tarafından
Aman bi kere yikiyim dedm dahada yikamam☺️ hem sezeryanliyim agir falan kaldrmam kaldrinca oram agrio belki daha yeni diedir bide amine var hic sanmiom hali yikamaya firsattm olsun ☺️ yarn sabunla bi silim bakim
tarafından
Aynen inşallah işe yarar iyice fircala bastıra bastırarak sil cik kurula bitti
(2,104 puan) tarafından
Insallah ya sen hani gtmistin kiz ☺️
tarafından
Bağımlılık yapması benim suçumu adminin suçu böyle güzel program yapmış :)
İnsan gidemiyor
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Beyaz kalıp sabunu rendele sıcak suyla kopurt tül gibi kese gibi biseyle bi silmeyi dene geçer inşallah üstünden de temiz suyla siler kopugunu arındırırsin 
(2,104 puan) tarafından
Aynen arkadasta onu onerdi saol canm insallah gecer ya yarn denicemmm  smdi amine uyuyo anadizinde oturma odasinda hemde yemek fasli falan yarna kaldi insallah gecer
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Bulasik parlaticisiyla gider
(2,104 puan) tarafından
Insallah ya yarn denicem cok saol canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,171 soru

11,318,454 cevap

34,765 kullanıcı