0 oy
1,016 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar ben iki senedir evliyim

Bir kaynım var her gorduguyle evlilik dusunen biri 

Issız güçsüz dolasir 

Eşim hep para gönderir neyse sorun etmiyorum bunu 

Bir ayda tanıdığı bı kızla sozlendi 

Biz başka şehirde oldgumuz için gidemedik

Ben aradım kaynimi kutladım kız yanındaydı kutladım.

Aylar geçti kız hiç aradı sormadı bni 

Dedim utanıyor belki

Ben felsefe okuyorm

Arada whatsaba filozoflardan biseyler atıyorum genel olarak.

Neyse ben sabah eşimin aldığı çiçeği atiyrum akşam eltim atıyor 

Ben diğer gün annemi atıyorum oda atiyor 

En son araba surdugum videoyu attm oda attı

Millet beni aradı bu kız neden aynı şeyi atıyor ddi.

Neyse ben sıkıntı etmedim.

Sonra beni aradı sen bni sevmiyorsun bana gicik oluyorsn 

Tabi üstüne gelin gelecek kiskaniyorsun bna laf atiyrsn dedi ben şok asla böyle bişey yapmadım.

Sonra tartıştık falan 

Engelledim. Whatsaptaki herşeyi üstüne alinmis

Yani anlamiyorum. Nedn böyle bişey yaptı 

Akrabalr aradı ddi işte CK çocuk gibi falan herkesin içinde kahkaha atıyor durduk yere  sözlü olduğu halde gelip kaynimin evinde kalıyor bnde dedim banane

Geçende benim resmimi görmüş demiş bu gelininiz biraz güzel diye ukalaya benziyor
Kizlar ben biraz bakinliyim ve giyimime falan özen 

gösteririm. 
Kız biraz hoş değil herhalde ozguvenimi yok anlamadım.

Herkes dedi bu kızı nasıl kaynin almış falanda. 
Bence tıp tıp degil herşey ama icide kötüymüş  

Kız demiş tipi güzel olabilir de içi ne acaba demiş bNa

Bunları duydum yine bişey demedim.

Yani tipe yorum yapmak haddim değil hoş bı bayan değil herkes çirkin dedi bn dedim içi guzeldir

Kız bni gormedn kiskanlik sergiliyo kıyaslama yapıyor 

Bir aya oraya tasinicaz bakalim ne olck

Ben 28 yasindayim o 20 yani ses etmedm de benimde sabrım var 

Siz olsanız ne yapardınız kizlar 

25 Cevaplar

+2 oy
(847 puan) tarafından
Ben olsam benden 8 yaş küçük bir bebeyle asla muhattap olmam. Çok doğru tavırlar sergilemişsin canım.  Bende söylenen kaynımın sözlüsunu karşı hiç. Muhatap.değilim.  umrumda bile değil. Eltiyle samimi olunmaz cajim bu bir gerçektir. Uzaktan meraba meraba diceksin bu. Kaynım salağın teki çünkü onu hayatımdan def ettiğin icin sözlüsü.de umrumda değil. Benimle tanışmak işçin can arıyor instagramda istek atıp.duruyor ben tanımam etmem köyüm değil kanım değil. Yaşi küçük 18 yaşında bebe. Ufacık yaşta eclllvliligi düşünenler yaman oluyor. O yüzden mesafem hep olacak.. Kaynım yüzünden sözlüsü.de yandı malesef gözümde. Umrumda değil .  Seninde öyle olsun. Bir araya gelince.goz teması bile.kurma havlarsa kemik bile atma... oralı olma onu takma.
tarafından
17 yaşında evlenim 19 yaşındayım şuan yamanmiyim bebemiyim kız ahahsgx:)))))
(847 puan) tarafından
He kız yamansın:)))) hahaha benim eitim olmadığın icin sorun yok
-Reklam-
+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Ses ederdim hemde kulak zarini patlatirdim
(528 puan) tarafından
Keske sana oy verebilsem puanim yok:))
(1,250 puan) tarafından
Vermis kadar oldun canim tesekkur ederim
(1,250 puan) tarafından
Valla kayninda abisi icin ses ettirmesin o zamn o ettiriyosa sende et aslinda muhattap olma ama illaki olacaksands hic altta kalma canim
tarafından
Kiz merna  neden kulak zari merak ettim :))
(1,250 puan) tarafından
Birdaha duymaz karismazda kalici hasar :)
+1 oy
(14,091 puan) tarafından
Hiç muhattap bile olma. Sen büyük gelinsin , ağırlığın olsun. Yokmuş gibi davran.
(847 puan) tarafından
Ayy süper sende bendensin.  Kesinlikle arkadaşa yaptığım yorumun özeti:)
(14,091 puan) tarafından
Bende senin yorumunu okudum , aynen dediğin gibi yoklarmiş gibi davraniyorum. Mecbur kalıp görüşürsem sadece selamlaşırım . Asla samimi olmam , ne derdimi bilirler ne sıkıntımı anlatırım. Benden büyük üç eltim var , mecburen hepsi saygı duyuyor bana.
(847 puan) tarafından
Bak iste en güzeli canım. Saygı bekliyorsan böyle davrancaksin. Laubali olmak saygısızlık getiriyor.. mesafe en iyisi. Bacım değil bişeyim değil çok da tin yani.
0 oy
tarafından
İşte aradığım yazı şekli aralarda boşluk var ki aklımıza soka soka okuyak birawo soruna gelecek olursa eltim yok olsa kirdis gbi oloroz dmicem
(64 puan) tarafından
Arada boşluk olmasa ben okuyamıyorum canım
(1,590 puan) tarafından
Baştan tavrını mesafeni koru yoksa snra daha kötü oluyo seni böyle tanımadn konuşan kıskançlık yapn ilerde evlenip geldğnde neler yapar daima mesafeli ol derim bn ***** gibi baştan iyi oldum tepeme çktı konuşmuyoruz şimdi nefret ettim yüzünü görmek bile istemiyorum
0 oy
tarafından
Çok saçma geldi bana hepsi 
0 oy
tarafından
benim eltimde hep kiskkanclik yapti konusmuyoruz sinsiyle :D
0 oy
(528 puan) tarafından
Allahtan eltim yok dicem ama suanlik kaynimla aramda 8 yas var  muhtemelen elticimle daha cok olabilir. Bende senin gibi Cok takmam sakin ve sogukkanliyim ama yeni nesil bi tuhaf oluyo. Sözlenmiş de ne olmuş acaba herseylere bi yorum. 
0 oy
tarafından
Öncelikle laf taşıyan akrabaların hepsinin numarasını engellerdim. Ne ayıp ne demişse demiş neden yetiştiriyorlar? Ve sonra asla muhatap olmazdım belli ki cahil hiç arayıp sormaz samimi olmazdım baktim o samimi olmaya çalışıyor adım atıyor o zaman bende adım atardim
0 oy
tarafından
Eltım yok canim ama arama mesafe koyarım yani aynı ortama pek girmem ve onunla ilgili birinin bana laf demesine musade etmem ki benim uzerım de dondurmesınler
0 oy
tarafından
Benim eltim de başta beni öğrendiklerinde arkamdan yok onun boyu kısa onun teni esmer okumuş olsa ne vs sürekli arkamdan konuşuldu kendine bakmıyo diye halbuki makyajı bakım sanıyolar ben makyaj yapmam namaz kıldığı için abdest sıkıntı oluyo diye neyse ben takmadım tabi bunlar olduğunda eltim de ben de nişanlıydık eltimin düğünü oldu sonra değişti artık hep bana iyi davrandı ben de uzatmadm hiç çünkü ben de nişanlamınca kendi düğünü olmucak istedikleri yapılmıcak sandı hepsi olunca değişti. Şimdi iyiyiz çok şükür bu anlattıklarım bundan 4-5 sene önce olan şeyler. Yani yaşına ver biraz değişir mutlaka
0 oy
tarafından
Benden uzak ceheneme yakın olsun
0 oy
(5,436 puan) tarafından
20 yaşında da olsa yaptıklari fazla çocukça bence sen boşver takılma bence 
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Eltim yok esim evin tek oğlu heh he:D

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aklı bi karış havada bence fazla muhattap olma 
0 oy
tarafından

Annemin en büyük nasihattidir,

O yüzden eltilerimle aramda baya bir mesafe var ...

0 oy
(3,754 puan) tarafından
Daha baştan böyleyse mesafeni koy boşver cnm en iyisi uzak olmak bnm eltim yok ama isteyecektim Virüs var diye ertelendi tanıştım şimdilik iyi bakalm zaman ne gösterir bilemem 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Ver agzinin payini bi guzel hadddini bilsin kiz kendini bir b.o.k sanmasin 
0 oy
tarafından
Biz 4 eltiyiz en küçüğü benim. Allaha şükür hicbir sorunumuz olmadi hepsini ayrı severim sayarım. Ama nu işler karşılıklı tabi ki. Senin yerinde olsam güler geçerim asla muhattap olmam öylesi daha iyi 
0 oy
tarafından
Yerinde olsam onu görmezden gelir ne yaparsa yapsin karşılık vermem ha bu ezdir anlaminda değil yok gibi davran
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Benim de var düşman başına Allah tan ayrı yerlerdeyiz yine de her türlü fitne fesat lık yapıyor tabii. Ben nişanlandığım dan beri beni çekemiyor. Bende dediğin gibi bakımlıyom ve ailede seviliyorum diye çekemiyor :(uzak kalmak en iyisi 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 383 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 444 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 667 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 175 göst.