0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiç anlasamiyonuz sevmiyonuz abinizin hatrina ona susarmiydiniz

25 Cevaplar

0 oy
(1,989 puan) tarafından

Kardesim yok tek cocugum ama

Abimin hatrina susar cevap vermezdim yengeme 

adam hesabına koymazdim yengemi.

Cevap versen abinle aranda da sorunlar olur bi sure sonra abini doldurur felan

Tabi bu yengenin ne yaptigina bagli cirkefse sende susma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok hayır kimse kusura bakmasın hatır için süs köpeği olamam
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Abim yok ama olsa öyle kötü bir durum olsa susmam 
0 oy
tarafından

Benim abim yok ama dayım var onun hatırına susarım ancak zaten ben ne gelip giderim nede arar öyle konuşurum fazla ara sıra belkş ararım bana bi zararını görmedim bişey desede ses etmem 

0 oy
tarafından
Abim hatrina susardim çünkü aileden olmuş yapacak bisi yok
0 oy
tarafından
Susardim.ben evliyim  evimdeyim .nasilki görümceler  bize karismasin diyorsak onalra da karışmamız dogru degil. Kalbimi mi kirdi ne abime derdim.ne de yengeme karsrdim pek sık  muhatap olmazdim
0 oy
(760 puan) tarafından
Evet sustugum çok oldu hatta benim ona iyiligimi görmedigi zamanlarda çok oldu ama yine de abim ona bir söz derdise hemen yengeyi üste çıkarır iyilerdim

Hem yenge için hem abim için başkalarını mutlu edicek halimiz yok her yer kötü insanlarla dolu
0 oy
tarafından
Valla benim ağzım hatıra bakmaz cevabı verirdim
0 oy
tarafından
Susarım ama hatır ıcın degil onu insan yerine koyup gaale almadığım ıcın canım mahalle karısı gıbu kavga edip onun tarzına ınmezdım asla tanı buyuk bırsey olursa bir Kez ınerdım seviyesine daha da agzını acamqzdı sabrın sonu selamet degil felaket tarzı 
0 oy
tarafından
Abim henuz bekar susmazdim gibime geliyo ama o zamanki durum neyi gosterir bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Evet susardım.
0 oy
(987 puan) tarafından

Abinizin hatrına değil de, Allah hakkı için susabilirsiniz. O zaman çok şey kazanacaksınız hem dünyada hem ahirette :) size tavsiyem hiçbir şeyi Allah'tan başka hiçkimse için yapmayın. Eğer insanlara dayanırsanız insanlar nankördür, razı olmazlar. Ama Allah için yaparsanız Allah sizi en güzel şekilde ödüllendirir

0 oy
tarafından
Abim hatırına susardım abimin huzuru bozulmasın diye ama yengemle de muhattap olmazdım 
0 oy
(114 puan) tarafından
Bende iki tane var ve hep susuyorum. Abilerim icin. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ay canım sorma ben neler yaşadım neler kadın Resmen beni babamın evinden kovdu kardesimin hatrina sustum yapmasaydim bende ona kizsaydim dedim Ama iyi ki de yapmamışım kardeşim abla sen bir tanesin Canımsın dedi Hatta o geri zekalı ya kızmış ablama bir daha böyle davranırsan seni boşarım demiş o da boş arsam boşa demiş evine gitmiş baba evine 1 hafta sonra kardeşimi aramış Gel bizi al demiş 3 tane de çocukları var kardeşim de nasıl gittiysen öyle gel demiş şimdilik iyi bir ters şeyini görmedim ama kalbim hep kırık Ona ölene kadar da kırık olacak
0 oy
(119,381 puan) tarafından
Ne bilim giii       
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim babam vefat edince annem evlenmisti 2 yil abimle yengemle yasadim evet abim icin hep sustum bircok seye 
0 oy
(582 puan) tarafından
Valla biz sustuk kardeşimizin hatrına..çok büyük hata yaptık..haddini bilecek böyle insanlar
0 oy
(228 puan) tarafından
Hicte susmam yapti mi bi yanlis veririm agzinin payini oturur
0 oy
(528 puan) tarafından
2 yildan fazladir görüşmüyoruz canim. Sen düşün. Görümcem yok ama bizde görümcelik yapmadik ona. Evlendikten sonra cok değişti. Abimlede arasi iyi değil ama devam ediyor.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 483 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,282 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,274 göst.