0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

kkizlar sehpam krem rengi ama kenarlati falan siyahlasti foto da cok belli değil ama boyasam olurmu ve masil boya kullanmam lazim onerirmisiniz litfen ♥️

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben anneminkileri yağlı boyayla boyadım yeni gibi oldu
(3,163 puan) tarafından
aa gercektenmi ayni rengindemi boyadin peki
tarafından
Modeli ayni senin sehpalarin gibi rengi kahverengiydi kapıları boyuyoduk krem rengine artan boyaylada sehpaları olursa olur olmazsa sağlık olsun diye boyadım yeni gibi çok güzel oldu
(3,163 puan) tarafından
tamm canim deniycem cok saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunlara uygun mobilya boyasi var canim kulana bilirsin 
(3,163 puan) tarafından
tamm canim tesekurler
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Candece marka boya var her eşyaya rahatlıkla uygulayabilirsin ben kızımın dolabını onunla boyadım birde vernik alıyorsun tabi boyanın atmaması için 
(3,163 puan) tarafından
aa tamm cok saol canim
0 oy
(813 puan) tarafından

Benimkiler de böyle oldu ya sık kullanmamamıza rağmen üstü çizildi hep ;)

(3,163 puan) tarafından
inan bende cok kullanmadim koltugum yaninda kucuk yer var hep orayi kullandim nasil oldu anlamafim
(813 puan) tarafından
Bende öyle canım yeni evliyim zaten 1 sene oldu sehpayıda sonradan aldk yani 1 kere kalabalık misafirim geldi sadece onda kullandım sonuç mahfolmus bı sehpa :/
Boyasıyla ilgili sorun var bence bu sehpalarda hemen çiziliyo
Bende eşimden istedim boya boyamak için
(3,163 puan) tarafından
boyayinca burda paylas olurmu canim merak ederim
(813 puan) tarafından
Sen benden önce boyarsın bence canım boyarsan sen at :)
Bizim taşınma durumumuz var o yüzden yapamayabilirim bu sıralar
0 oy
tarafından

Sununla boyucaksın canım 

image

(3,163 puan) tarafından
ya Allah razi olsun senden farkli renk alsam kotu durumu sence
tarafından
Ne demek canım senden de alabilirsin kuzum 2 kat akrilik boya bile kapat bırsey kalamaz
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benimde boyle bir sehpam var bende bunun icin fikir ariyorum
(3,163 puan) tarafından
ustte bi boya onermis arkaadas bakabilirsin kuzum
0 oy
(90 puan) tarafından
Boya işi göründüğü ve sanıldığı kadar kolay değildir. Bu işi profesyonel olarak değil amatör olarak yapıyorum. Mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekiyor yardım derken yönerge almanız gerekiyor. En azından videolarını izlemeniz gerekiyor zira aldım elime fırçayı boyadım bitti diye bir şey yok.kullanılmış ürünleri tekrar boyayıp onarmaya geri dönüşüm deniyor bende ilk defa  Sandalyelerimi boyadım geri dönüşüm olarak daha önce ham ürünler boyuyordum onlar çok keyifliydi ama sandalyeler günler sürdü ve bir çok aşamadan geçti. Size bir sayfa ismi vereceğim bu konuda uzman biri çalışmalarını takip edin sehpalarınızı sadece boyamakla kalmaz bi sanat eserine çevirebilirsiniz. Artık insanlar çöplerden 2. Ellerden eski eşyaler alıp geri dönüştürüyor . Bende yeni ev aldım tablolarım vardı girişimdeki halılarımla uyumlu bir renge boyadım uğraltırıyor ama çok güzel oluyor. Sayfanın adı gozdegoyukbalık. Gözde göyük balık. Hem instagram hem Facebook sayfası var ilgilenenler mutlaka takipe alın ağzınız açık kalacak insanlar neler yapmış diye. Hatta bu gece rüyamda bir kadın çocuk odası takımını boyuyor ama kötü boyamış hayır öyle olmaz diyip başlıyorum anlatmaya halbuki 6 aydır gebelikten ötürü boya yapamıyorum. Bu posta yorum yapacakmısım demek :)) 
(3,163 puan) tarafından
ya cok tesekur ederim Allah razi olsun canim takip ettim bike
0 oy
tarafından
Canım sana tavsiyem onların  kendi boyası var  vede çizilmiş desenler var şekilli onlardan al değerlendir bence eşim ablaminkilerini  yaptı o kadar güzel  ki keşke resmi olsaydı  atsaydım sana 
(3,163 puan) tarafından
uzerine yapistiyor sekli oylemi canim
tarafından
Yok canım kağıt gibi şekil bölümleri boş  istediğin boyayla içini dolduruyorsun ilk önce sehpayi komple boya sonra şekli yapıştır boya kuruduktan sonra şeklin içini istediğin renkle  boya ister çiçek papatya gül  deseni  içini doldur sonra  kağıdı kaldır çok güzel  oluyor
(3,163 puan) tarafından
cok saol canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Cadence nin akrilik boyasını al ince uclu rulo ile  boya yepyeni olur 
(3,163 puan) tarafından
cok tesekur ederim
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
tarafından
Cadence hibrit multisurface boyalar kullanılıyor canım bunlarda. Pirinç dekopajlar da var üzerine desen vb yapabiliyorsun 
(3,163 puan) tarafından
tamm canim tesekur ederim :)

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 904 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ranagul (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
7 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu