0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Evleneli bir yıl bile olmadi bebeğimiz var dışardan baksan bi sorun yok şükür işi var durumumuz da iyi ama eşim nisan döneminde ki gibi değil.. Yemek yapıyorum temizlik yapıyorum kendime bakıyorum ama görmüyor.. öyle kavga gürültü yok işten geliyo telefon elinde sürekli bebeği sevip yatiyo..yoruluyor desem telefon bakmaya oyun oynamaya yorulmuyor..kendimi eksik hissediyorum çok zayıfladın diyor gün içinde hiç doğru dürüst yemek yiyemiyorum ki..işin kötüsü bunları ona soyleyemiyorum çünkü kendimi ezik gibi hissediyorum belki lohusa kafası bilemiyorum..burayı uzun zamandır okuyordum üye olup icimi dokim dedim..burda bi yorum yapmak birini teselli etmek çok güzel aile gibisiniz kalp kazanmaniz  güzel.. 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum zaten ne geliyosa başımıza konuşmamakatna geliyo konuş adama söyle bizle ilgilen ben yalnız hissediyorum falan de 
tarafından
Wllh eşini bilmem ama ben esimle konusamyrm dinlemyr duymuyor beni sanki bazen ayni evde msj atyrm hissettiklermi
tarafından
Bazen benim eşin de yapıyo canım adamın çocuğu telefon karısı televizyon ben artık bıktım bağırıyorım böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah canım ah kadınlardan cok erkekler lohusa döneminden çıkamazlar aynı benim kocam valla sal gitsin ben öyle yaptıkça o peşimdem ayrılmıyır
tarafından
Bende saldm ama gene ayni cnm ki biz dogum yapyrz biz ilgiye muhtaç iz onca ağrı çeken biziz anne olan surekli bebeğe bakan uyjusuz kalan
(369 puan) tarafından
Onu ben de dedim canım doğumu ben yaptim tribini sen attın dedim hem çocuğa hem ona baktım valla
tarafından
Ah erkekler ah işte ha rahat büyütmüşler bunları evlenmeselerdi keşke
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kız söyle niye söylemiyon
0 oy
tarafından

Canım benim lohusalıktan hepsi :angel: geçiyor 

0 oy
(184 puan) tarafından
Konuşunca niye ezik oluyorsun ki canım konuş içinde kalmasın 
0 oy
tarafından

Sana tavsiyem açık açık ve sakin bi şekilde kocanla konuş. Bak normalde ben asla kocamla iletişim kuramazdım bende hep sinirle kavgayla derdimi anlatırdım çünkü kocam başka türlü anlamaz derdim. Meğer anlıyormuş sakince derdimi anlattım ve anladı çok acayip :wassat: 3 yıldır bana şşş çay koy diyen adam şimdi canım sana zahmet çay doldurur musun diyo mutluluktan havaya uçtum resmen. Sende konuş sakince

0 oy
(27,488 puan) tarafından

Gecer merak etme karsina al konus 

0 oy
tarafından
Konus onla bende yeni dogum yaptim 41 gun oldu bi baktim benm koca benle yataklari ayırmış ortada buyuk oglumj yatırıyor 5 gun önce artik baktim yok kendisi akil etmiyor onu ufak bi uyardim hayrdir yataklari ayirmissin bundan sonra girusurz madem oyle benden bsey bekleme dedim 5 gündür gelio bana sarilip yatıyor halbuki esimn baska bi niyetten oyle yapmadiginj biliyirum oglum küçüğünü kiskanmasin diye kucağında yatıyordu sadece ama ne olursa olsun konuş bak fayda ediyor bazen
(369 puan) tarafından
Evet insanlar konuşa konuşa demişler.. özellikle erkeklere direk demek gerek
0 oy
(907 puan) tarafından
Haha ayni ben ama canim erkeklerin bazilari donem donem oyle oluyor,bemim esimde dogumdan sonra oyle degisti gidiyordum yanina kolyuga uzaniyordum sariliyordum don don televizyona bakiyordu,hatta konusurken baska laf aciyordu kizdim birden icimdekileri doktum farkina vardi,simdi tekrar eskisi gibi olduk )) sendd konusmazsan seni anlamayacak hatta yaptigi jayati gormeyecek canim bunun grur yapilacak bir yani yok siz ailesiniz ve rahatsiz oldugun herseyi konus.Ben surekli esime beni sevmiyormusun aryik derim )) piskolojik baski ne yapacahini sasirir,biraz cilve yap lafla sozle toparlar
(369 puan) tarafından
Ahh ah inşallah yapabilirim yaa fazla gurur bi tarafa vurur derler ya benim ki o hesap
0 oy
tarafından
Ya neden kocanla konuşmayıp susmayı tercih ediyorsun içinizde mi şişmiyor ben böyle hissediyorum de konuş o senin kocan onun içinde ki durumu biz ne kadar yorum yapsak da anlayamayız eşini en iyi tanıyan sensin 
(369 puan) tarafından
Yorum yapmanız beni rahatlattı ama..ben de böyleyim yani bisey demeden görsün istiyorum oysa o çalışıyo yoruluyo konuşsam çözüme ulascaz ama çıkmıyor kelimeler karşımda ki kocam ama yapım böyle.. yine de bi cesaret konuscam
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Canim lohusasin biraz hassas bir donemdesin esinle konusmaktan cekinme guzel bir dille anlat duygularini oda anliycaktir elbet boyle üzme kendini
(369 puan) tarafından
Evet çocuğumu kendimi düşünmem lazım konuşmam lazım
0 oy
tarafından
Soylesene kocan sonuçta yabancı mı? Sıkıntı sende gbi kuruntu yap konuştukça rahatlarsın 
(369 puan) tarafından
Yabancı değil de ne bilim canım ya sevgi ilgi talep edilmez ki içinden gelir gösterilir.. bi haftasonu da evde otursan özlüyoruz seni dedim ben yoruluyorum bi gün nefes alıyım dedi zoruma gitti..ben de de sorun var konuşmam lazım
tarafından
Her haftasonu yapıyorsa haklısın sende bunalıyorsun bebek bakmak daha zor valla
(369 puan) tarafından
Her fırsatta gidiyor öyle olunca bende eksik hissediyorum evde tutamıyorum gibi oluyor..zor kuzum yaa
0 oy
tarafından
Ay inanmyrm canm bi an ben mi yazdm buraya mi gondermişm dedm yemin ederm suan ayni seyleri yasyrz esim tam böyle bende beni sevmedgni hissdyrm ve kendimi vcaresz hissedyrm bende kendime bakyrm bebegm kucuk demyrm eve yemege de kosyrm ama isten gelip tıpkı söylediğin gbi telefon elinde yada ogluyla ilgilenyr sonra da uyuyoruz ne ypcz biz boyle bizde evleneli 1 yil oldu bu arada 
(369 puan) tarafından
Aa gerçekten ayniyiz canım.. benim ki bide arkadaşlarıyla çıkar sende de var mi o huy.. biz 5  dakika oturmadan hem eve hem çocuğa hem ona bakarız ama karşılığında bisey yok..
tarafından
Yok canm bizim kuslarmz var bide damimiza kus getirdi ya telle oynyr ya çocukla yada uyanksa hala damda kuşlar la bi fark o
(369 puan) tarafından
Sizin kuş bizim arkadaşlarmış kuzum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 928 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurnisaam (40 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 391 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 593 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Glsum2555 (1 puan) tarafından soruldu