0 oy
1,191 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Benim sezeryan olunca ve beşik oturma odasında olunca ayrı yattık hala da öyle araya soğukluk gircek diye korkuyorum ama tek yatmaya da alıştım sanki :))

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hic ayri yatmadik canım eşim kendi dedi sakın başka odada uyuma 
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Bende sezeryanim ilk günde yattık yan yana eşim hiç ayrı yatmaz
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben ayıralım dedim eşime ise erken gidiyo diye

Yok olmaz dedi kızdı

Bende ayirmak istemedim ama bı soram dedim

Ben eşimin benim ailemin yanına gidince bile ayrı yatalım 

Diyorum eşim çok kızıyor 

Snde artık yavaştan ayırmayı birrak canım 

Erkek bı alıştım yalnizliga iyi olmaz 
(369 puan) tarafından
Ben daha hamileyken ben gece kalkmam diyordu..Senin eşin iyimis masallah
0 oy
(421 puan) tarafından
Eşim ayri yatmaya  karşı doğumdan sonra da yine beraber uyuduk yani oda hiç sorun etmez ki bazende uyumayıp bebegimizn  başının ucunda uyukladigimizi  biliyrm ilk çocuk olunca ne yapacağımızı bilmediğimizden  beşikte uyumazdi yanımızda uyutrdk  snra birkaç aylık olunca yer yatağında uyuttum hep
0 oy
(38 puan) tarafından
Ben hiç yatak ayırmadım. 10 gun beraber yattik sonra esimin görevi icabı 30 gun ayrı kaldık. Sonra yine beraber yattik. 
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Biz ayirdik 4 ay boyunca iliski yasaklamisti doktor gebeligimde esimde uzak durdu benden:D

Ayri odada yattik sonra bebek dogunda 40 cikina kadar yine ayri yattik sonra odaya gectik yani ayirmamak daha mantikli

0 oy
(13,980 puan) tarafından
Hiç ayrı uyumadık biz. Benim uyanamdiğım yerde eşim uyanip bakıyordu bebeğimize.
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kac aydir ayri yatiyorsunuz cnm 
(369 puan) tarafından
2 buçuk aydır canim
(6,672 puan) tarafından
Cok olmus cnm ya sensizlige alistirma hic iyi degil öyle
0 oy
(1,250 puan) tarafından

Hic ayri yatmadim besikte yanimizdaydi iki cocugumuzunda gerci benim normal dogumdu senin biraz hassas uyurken karnidlna deger falan bence dikislerin iyilesir iyilesmez birlikte yat esinle not : bende yalniz yatmayi daha cok seviyorum:)

(369 puan) tarafından
:) ilk sarılıp uyuması güzelde sonra tek daha iyi oluyor
(1,250 puan) tarafından
Ayy hic sevmem sarilmayi esim cok sever nefesim daraliyo sanki ben yatinca biri bana degsin hic istemm esim bu yuzden cok kiriliyor bana ama napiyim oldum olasi sevmem en kucugumuz bende 12 yas kucuk cok isterdi benle uyusun uyutur hemn yatagina koyardim uyanir aglardi sabahladigimi bilirim ahhh bekarligim ahhhh ahhh ozledim ama bunada Hamd olsun
0 oy
(434 puan) tarafından
Dogum yaptigim gun dahi ayni yatakta  yatmayi tercih ettim
0 oy
(10,585 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadım cnm doğduğu günden beri yatmayı da düşünmüyorum 
0 oy
(2,576 puan) tarafından
10 gün falan herhalde kayınvalidem kaldı beşik oturma odasındaydı ama işte ilk tecrübesizlik şimdiki aklım olsa ayrı yatmazdık eşim hiç istemez ayrı yatalım ben de öyle tabi 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Vay arkadaş kimse ayrı yatmamış.  Biz 5.5 aydır ayrı yatıyorduk 3 4 gündür artık bebeğimi kendi odasında uyutuyorum ve eşimle yatmaya başladık. Yatakları ben ayırmak zorunda kaldım.  Eşimde uyku apnesi var anı solunumu duruyor tekrar nefes aldığında çok yüksek sesle horluyor bebegim geceleri korkup aglayarak uyandigi icin ayirmak zorunda kalmıştık oyle zor ki ayri yatmaya mecbur olmak.. Esim ayırmak istemedi geceleri ayrı yatsak bile hep öteki odadan gelip bana yardım etti ama işte uyuduğu zaman yan daireden horlaması duyuluyor çok şükür kavuştuk birbirimize
tarafından
Bi ayrı yatan senle beniz galiba her kes eşiyle uyumuş))))
(2,548 puan) tarafından
Maşşallah kimsenin kocası da horlamıyor anlamadım gitti ☺️
0 oy
tarafından
Kırkım çıktı hemen aynı yatağa girdik
0 oy
(2,812 puan) tarafından
Hastaneden çıktım gün başladım yatmaya 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hic ayri yatmadik oglum 1 yasina gircek kizimda 3 yasinda
0 oy
(5,436 puan) tarafından
1. De 1 hafta çünkü annem kaldı başımda 2. De 3 gün görümcem yattı yanimda okadar ayırma cnm bence 
0 oy
(55 puan) tarafından
Daha doğurmadım ama hiç ayırmadim  yatağı bazen yatak odası sıcak oluyo klima olan odaya gidiyo eşim o zamn bile bni  kaldırıyor gel   sıcak oldu orda yatalım diyo acıyo koltuğu üzerini seriyo yatıyoruz  ayırmadim doğumdan sonra da ayırmam iki beşik aldım zaten bir yatak yanına birde diğer odalarda kullanmaya küçük beşik o yüzden sorun olmaz diye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Ayırmaya gerek yokki 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Biz hic ayirmadik yataklari hatta saolsun gece benden cok o bakmistir bebege hem ben tasinabilir besik aldim istedigim yere goturuyordum ben biraz bu yatak ayirma konusuna iyi bakmiyorum ya 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 861 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,009 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,076 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Balli_lokum (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 687 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

382,714 soru

11,457,741 cevap

35,039 kullanıcı

...