0 oy
1,182 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Benim sezeryan olunca ve beşik oturma odasında olunca ayrı yattık hala da öyle araya soğukluk gircek diye korkuyorum ama tek yatmaya da alıştım sanki :))

43 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ben hiç yatak ayirmadim benegimizde doğduğu günden beri beşiği bizim odada 6 buçuk aylık su an 
(369 puan) tarafından
Keşke basta ben de ayirmasaydim
tarafından
Bende soğukluk girer diye düşündüm beşiğini de tekerlekli taşınabilir beşik aldım gündüz salona taşıyordum gece yatak odasına su yerde yorganin üstünde yatıyor ama kendini beşiğinden attığı için
(369 puan) tarafından
Ayy maşallah ona benim ki de dönsün artık yaa yuvarlansin dursun :))
-Reklam-
+1 oy
(161 puan) tarafından
Ben hiç ayırmadım yatağımı yanlış anlama ama ben ayrı yatmaya karşıyım kocam rahatsız oluyor diyenlerede ayrı bir kılım yaparken gayet zevkli doğunca mı rahatsız benim eşim 24 saat aralıksız mermiye kafa tutan bir insan bir kere dahi demediki ğit diyer odada yat demez diyemez biz anne baba olduk her zorluğunu üstlenemeyip of diyiceksek ben annemyim veya babayı demenin manası ne.... 
(369 puan) tarafından
Ay maşallah sana da eşine de ben öyle olamadım daha hamileyken başlamıştı gece kalkmam demeye ses çıkaramadım bende nasıl alıştırsan öyle gidiyor ***** kafam
(161 puan) tarafından
Aynen canım Ben baştan söyledim ama herşeyi anlattım asla öyle bir şey demez maşallah diyim:D
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Hep aynı yataktan yattık
(369 puan) tarafından
Keşke bende ayirmasaymisim
(3,458 puan) tarafından
Biz hastanede doğum yaptığım gece bile beraber yattık ☺️☺️
0 oy
tarafından
Hemen

Ayrı yatak olunca ne oluyor ki 
(72 puan) tarafından
Aynen yaaa:)
0 oy
tarafından
Hiç ayırmadık ki. 
(369 puan) tarafından
Yorumlara bakınca bi ben ayirmisim  canim
tarafından
Beşiğinde uyumaya alıştır bebeğini canım yoksa sonra çok zorlanırsın
(369 puan) tarafından
Tasincaz diye ayağımda uyduruyorum dalınca yatağına koyuyorum..şehir dışına gitcez eşyam ne zaman gider filan belli değil.. yine de yatağına mi alistiriyim sencee
tarafından
Yani bende ayakta sallayıp kendi yatağına koyuyordum öyle alıştı. Hatta gece bazen emzirerek uyuyordum bende kzım gece kendi uyanıp beşiğine geçiyordu uyuyordu benim anne yanı beşik hemen yanıma yapışık. Sen öyle devam et
0 oy
(107 puan) tarafından
Hiç ayrilmadikki ben ona diyodum git salonda yat rahatsz olursunn falan ama gitmedi
(369 puan) tarafından
Benim ki de korktu dönerken bile karnına vururum diye istemedi
(107 puan) tarafından
Ha anladim kuzum ben normal.olmştm
0 oy
tarafından
Ben hiç ayrı yatmadım. Anne yani var onu yatağın yanına sabitledim bi de salonda beşiği var sallanan. Salondakini hiç kullanmadı ama gece anne yaninda yatıyor 
(369 puan) tarafından
Çok küçük yatak odam
tarafından
Anladım canım. Yani anne yani yataklar.cok ufak zaten pek yer kaplamıyor. Bir bak durumun varsa al derim. Ama ayrı da yatsan yapcak bi şey yok yani
(369 puan) tarafından
Alınır da eşimden bekliyorum biraz bikac dedim yanına gelim diye pek istekli değil
tarafından
Bence geç almadan yanına git uzadıkça uzar çünkü bu süre iyice kötü olur
0 oy
tarafından
Ilk gunden beri hala beraber yatarız 17 gun oldu dogum yapali bende sezeryan oldum ama yatmaya sıkıntı vermiyo bende 
(369 puan) tarafından
Dönerken karnıma vurur diye korktuk keşke ayirmasaymisiz
tarafından
O bi kosede ben bi kosede bide Benimkinin  uykusu agirdi ama dogumdan sonra cit sesine bile yataktan firlar oldu kaldiki vursun :)
Keske ayirmasaydiniz alismis oluyo insan bi nevi
(369 puan) tarafından
Belki de bahane etti bilmiyorum çünkü hiç demiyor gel yanıma diye
tarafından
Belkide dedigin gibi kormuyodur kötü düşünme hemen sana sevgisi ilgisi varsa bahane oldugunu sanmam
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadık 
(369 puan) tarafından
Ayy tüm yorumlar öyle bi ben ayrı yatmisimm
(5,938 puan) tarafından
Keşke yatmasaydin canım.
0 oy
tarafından
Bi 10 gün falan ayrı yatmıştım o da doğumum yaza gelmesine rağmen çok üşüyordum ısıtıcı açıyorduk o yüzden sonra gene aynı devam ama ben yatak ayırmayı doğru bulmuyorum
(369 puan) tarafından
Keşke baştan ayirmasaydim
tarafından
Keşke canım ama eger üşümen falan yoksa konuş eşinle beraber yatin
0 oy
(119,326 puan) tarafından

Hastaneden cikar cikmaz yattik :D

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Sadece 3 gün annem yanımdaydı diye hiç ayırmadım 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hep beraber yattık 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ilk geldiğimiz de bir kaç gün ayırdık şuan 10 aylık hala ayni yatıyoruz oğlum beşik de yanımızda yatıyor 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Annem gidene kadar ayri yattık 10 gün falan
0 oy
tarafından
Bende sezeryan oldum eşim deli yattığı için bi müddet iyilesmemi bekledik 
0 oy
(907 puan) tarafından
Valla ben hic ayirmadim canim, ciftlerin cocuklari olduktan sonra yatagini ayirmasina karsiyim ben.Besigide yatak odamizda sezeryandan sonra egrilip dogrulamadigim icin bebek agladihinda esim alip bana veriyordu.Yani sogukluk giriyordur mutlaka
0 oy
tarafından

Ben annem evine gittikten somra yattim beraber annem antepteydi dogum icin geldi yanima o gidince beraber uyuduk zaten esimin uykusu ağırdi o yuzden sıkıntı olmadı 

Ama yorumlara baktim bende sasirdim cunku eskiden bi cok kisi ayri yattiginu söylemişti simdi yoklar :D

(369 puan) tarafından
Aynen bi kişi bile çıkmadı:)))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İlk Bi hafta odada yattık ama gene yan kanepe de yattı sonra direk odama geçtim 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Biz hastanede de evde de ayrılmadık canım sezeryandı benim de ama zaten bebıs uyutmadıgı ıcın korkmadım

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 854 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,001 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,043 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Balli_lokum (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 683 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...