0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya son haftalardayim 5 dakka ayakta dursam ayağım şişiyor :( bel fıtığı+kuyruk sokumu var biliyo bunları konuşurken de kaç defa dedim ayakta dursam belim ağrıyor hiçbir iş yapamıyorum diye ona rağmen ariyo geliyoruz çayı koyun diye geliyoruz yemek var mı diye demiyorki evden yemek yapıp gotureyimde birlikte yiyelim diye bir şey deyince ben kotu oluyorum:( eşimle aram bozuluyo:( 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,096 puan) tarafından
Allahim merhamet versin kaynana ne diyim akil fikir versin kendi kizlarina yapmazlar oyle o zaman bir akilli bir dusunceli oluyorlar ki sorma gelinlere gelince onlar agac kovugundan cikti zaten
-Reklam-
+1 oy
(898 puan) tarafından
Sen de onlar gelince kalkamiyor gibi yap onlar yapsın nereye kadar yapacan halden anlasınlar yani içinde de tutma .yaptirmaya çalış  anne şunu koy anne şunu yaparmisn de bakım gelcekmi yine
0 oy
(680 puan) tarafından
Hepsi böyle bacım ben hamile halimle ev taşıdım yardıma gelmedi iş bittikten sonra aradı oraya gelip kalıcam dedi geldi 2 gün kaldı 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sen de suç  yatcaksin agrim sancim var diyceksin agliycaksin onlar sana baksin sen onlara degil ne yemegi ne çayı misafir mi agirlanir hamileyken
0 oy
tarafından
Yok de kuzum valla insanlara söylemeyibce anlamıyorlar 
0 oy
tarafından
Yemek yok erken gel madem beraber yapalım ben yapamıyorum de bidaha gelmez bence :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 702 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 236 göst.
6 Haziran 2024 Aile kategorisinde Esence (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.