0 oy
357 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (228 puan) tarafından
Özel bölge için hep kuaföre gittim hamilelik filan öyle böyle yaptırdım şimdi kendim ağda yapmak istiyorum ama nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz hangi agdayi kullanıcam çok korkuyorum yapmaya tek başıma 

6 Cevaplar

0 oy
(654 puan) tarafından
Doğum yaptın mı 
(654 puan) tarafından
Hm ben boncuk ağda kullanıyorum çok iyi sende dene istersen bende kendim alıyorum biraz karnım kaldığı için doğumdan sonra ayna kullanıyorum alırken yoksa alamam Bnde
(228 puan) tarafından
Bonuk ağda azar azar sürüp cekicez dimi
(654 puan) tarafından
Canım makinesi var isitiyosun onu ben çubuk almıştım doktorların kullandıklarından varya kuaförler gibi içinden az bisey alıyorum elimde döndüre döndüre soğutuyorum ufurerek basit yani googleden bak çıkar ağda
(228 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
(654 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalıp ağda ya da inci ağda. Makinası da var ısıtıyosun sürüyosun kuruyunca çekiyorsun bez vs kullanmana gerek kalmıyor 
(228 puan) tarafından
Onlar daha kolay galiba
tarafından
Evet. Alışana kadar zor. Alışınca hepsi kolay
(228 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından
Ben kendim yapıyorum hep ve bant kullanıyorum ilk başlarda küçük küçük kesip yapıyorum bölgelere, bir anda yüklenmiyorum acısı çok çünkü :(
(228 puan) tarafından
Bu kadınların çektikleri ne ya ☹️☹️bantları kollarıma Yapiyim dedim güzel almadı ama orayı güzel alır mi hangi markayı kullanıyorsun canım
tarafından
Veet kullanıyorum canım valla ben asla avucumda ısıtmıyorum çakmakla ısıtıyorum öyle yapıştırıyorum çekerken de gerdirip çekiyorum çok güzel alıyor
(228 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol deniycem
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Daha once agda yapmadinmi hic canim
(228 puan) tarafından
Ayy eldivenle yapamam yaaa☹️☹️dediğin sesuyla bacaklarımı alıyım dedim her yere damlattim doğru düzgün yapamadim
(10,026 puan) tarafından
Bence sen kuaföre devam et :)) weet agda bantlarida guzel onlarlada yapiyorum ben her yerimi
(228 puan) tarafından
Virüs var diye eşim yollamiyo onu deniyim bari
(10,026 puan) tarafından
Nerden bilcek kiz kendim yaptim de gidiver yarim saat
(228 puan) tarafından
Hahahahaha çocuk ne olcak
0 oy
tarafından

Bende dogumdan once kendim evde yapardim ama normal dogum yaptim agda atınca dehşet acıyor. Dikişlerim yırtıliyor sanki.:( Valla yapamıyorum artik. İlık ağda ile yapiyordum

(228 puan) tarafından
Ilık ağda nasil ya gerçekten çok mu açıyor bende normal doğum yaptım 2 dikişim vardı
tarafından
Valla benim canim cok yandi. Dikislerim sağ tarafta o yuzden sag tarafa hiç atamadım. Anlayacagin yarida bıraktim :/
0 oy
tarafından
Çam sakızını çok ısıt su gibi olsun biraz donmaya başlayınca tahta spatulayla sür pamuklu bezle çek daha az acılı ve kolay oluyor hamilelikte  çok sıcak olmasın bileğinde dene önce ısısını yakma kendini 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 186 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.
6 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
5 Ağustos 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 508 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...