0 oy
184 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

kızlar doğuma 4 günüm kaldı evde ağda yapıcmda bu ağdayı aldm ama bunu bikini bölgesine kullanıyomusunuz yoksa o pembe renk olan ağdayımı kullanıyorsunz bu da bikini bölgesnde kullanılırmı 

9 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Canım ben sadece bunu bacağımı alıyorum. Başka yere kullanılmıyor diye biliyorum. Ama kullaniliyo olabilir. 
tarafından
Ben gebelkten önce kuaföre gidiyrdm ordaki kadın bunu bütün vücuda süryordu ama bikini bölgesi için pembe renklisni sürüyodu bende kararsz kaldm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu bikini bölgesi için uygun değil tatlım sen pembesini kullan varsa 
tarafından
Pembesnden var kuzum bu hazır ağda bantları yokmu bikini bölgesi için onlrdn var
tarafından
Ama dikkatli yap bence tahriş olabilir güzelce ısıt elinde bide şimdi teninde hassas tatlim
tarafından
Tm cnm çok tşk ederm dikkat ederm
0 oy
(659 puan) tarafından
Bu bacak kol vs için bikini bölge için normal eriyen spatulayla sürülen ağda oluyor
tarafından
Tm cnm öyle yapaym bende
0 oy
tarafından
Kuzu bunla bacak koltuk altınalınıyo genital bölge alınmıyo
tarafından
Koltuk altını ve göğüs kısmını bunla alblrmym
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bu bikiniye olmuyor canım kıvrımlı bölgeler için uygun değil ılık agdayla yap bu canını çok yakar ve tahriş eder kıl gelmediği zaman
tarafından
Çok tşkr ederm cnm
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Canm biz bun bacağa veya koltuk altına kullanıyoruz,bikini bölgesine boncuk ağdayi makinede eritip kullaniliyor canm
tarafından
Tm cnm hamilelkten dolayı cildm hassaslaştı bacağma tek kullandm çok fazla acı oldu dayanmadm artk doğuma kdr jiletle devam edicm 4 gün kaldı ztn
0 oy
tarafından

Bende bununla bacağıma kolumu alıyorum canım bir ara bikini bölgesi için denedim olmadi :D

tarafından
Bende bacağma sürdm hamilelktn dolayı cildm hasaslaştı çok fazla acı oldu dayanmdm artk doğuma kadr jiletke devam edicm
tarafından
Canım bende öyle yaptım ama kalınlaşti ya
0 oy
(856 puan) tarafından
Bunu kol bacak genelde kullanılıyor. Bikini bölgesi için hazır bez agdalardan al onlar pratik oluyor canm. 
tarafından
Çok zorladı kuzum beni ya artk 4 gün jiletke devam edicm
(856 puan) tarafından
Jilete alıştırma kendini ya çok kötü. Ağda hem geç çıkarıyor kılları hemde zamanla seyreltiyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Pembe olan pudralı bir ağda yani hassas olan tenler icinn hassassa tenin pembe kullan birde kartuş ağda bikiniye uygun değil sürüşü kolay olmaz konserve ağda alıp spatula ile surmen daha kolay olur canm benm tenim hassas değil ben yeşil sarı. Siyah hepsini kullanirim
tarafından
Hamilelktn dolayı cildm çok hasaslaştı sadece bacağma sürdm çok fazla acıdı artk 4 gün boyunca jiletle devam edicm
(1,018 puan) tarafından
Ozaman sen pudralı kullan hep ve sıcak olmamasına doğru yönde çektiğine dikkat et

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
23 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
6 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
24 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 373 göst.
5 Ağustos 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,372 cevap

34,763 kullanıcı

...