0 oy
1,460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oncelikle mesaj atan soran destekte bulununaan herkese cok tesekkur ederim hepinizden Allah razi olsun Rabbim size asla ama asla böyle bişey yaşatmasın annemdeydim pazar gününden beri dun babamın yanina geldim antalyaya smdi onun evindeyim ve o karaktersizin arkadasiyla olan bi mesajini yakaladm o arkadaşı da evli ama surekli başkalarıyla birlkte oluyor aleyna fotograglarla mesajlari da yakalamismi itiraz et  gittim cay ictm ciktm falan de yazms zaten suan s arkadasiyla geziyor egleniyor heryerden engelledim biraz kendiimi toparlayıp hemen bosanma davasi acicam.

Birde onun facesine girdim birisi mesaj atms cok hosuma gitti kokusmuslar nasil bu kizi aldatirsin flan yazms baya saydirmis o kim acaba face adini vermiyorm belki soylemek istemez diye :)) 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,241 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin canim hakkinda hayirlisi olsun her kadin cok gucludur icin aciyo biliyorum ama gececek tek onerim mesaj resim ne varsa sakla hele o arkadasinin yazdigi itiraz et mesajini keske fotoğraf falan alabilsen ispat olarak cok net bisey cunku. diycek bisey kalmamis canim hayatini kur bebeginle cook mutlu ol insallah 
tarafından
+benden. Gercekten haklısın. Bazı kadınlar çocukları için katlanıyor. Tabi bir yere kadar. Bazı durumlarda evlilikten vazgecmek bile gerekebiliyor. Arkandayız şekerim üzme kendini geçecek bu günler. Allah'ım hayırlısını nasip etsin.
Kanıtları sakma mutlaka telefonundan silincek olursa ya biyerlere at yada flaşda sakla lazım olcak
tarafından
Arkadaşıyla olan konusamalari da aldm canim hepsi bende
-Reklam-
0 oy
tarafından

Iyi  yapmissin kuzum 

Bende merak ettim kim o baharım değil onu  facesi yok:D bulursan bana da de ha bide facesinin  adını kiz o adamın d3 bakam ne yazmış :D

tarafından
Mesaj atms canim goremezsin ki arkadas cikarsa ortaya izin verirse atarm :))
tarafından
Tamam kuzum:))
Annende niye kalmadın sorun mu.oldu :(
tarafından
Yok sorun olmadi ama orda kalsaydm rahat vermezdi buraya gelemez gelsede babam bize yaklasmasina izin vermez burda is imkanim flan var o yuzden
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Arkadaşı böyle mesaj yazdığına göre itiraz et falan eşin net o pis haltı yemiş  haram meraklıları .

Hep seni merak ediyordum nasıl yaptı diye RABBİM hakkında hayırlısını etsin canım benim ins yormadan üzmeden seni ferraha çıkarır <3
tarafından
Tesekkr ederim aminn suan kim dardaysa Rabbim hepsini feraha çıkarsın ❤️
0 oy
(1,826 puan) tarafından
İşte ben arkadas cok obemlı niye bosuna dusunmuyorm esimin de bı akradası vardı evli ve ıntwrnetten dul 3 coxuklu bı kadınla kacma hevesleri kuruyordu neymıs karısı evlendıkten snra kilo alms cocukları da olmuyorms falan bide karısını sıkatet edıyorms yeıdgı iyi bkmus gibi.. Bunları duyunca asla muhatap olma dedim esime cızgıyı koydurdum.. Sureklı anlatılır sa normallesıyı artık karsı tarafa Allah korusun.. İyi ypmıssın gitmekle Baska karının hem de leş karının koynuna giren adamla aynı yataga girmek tertemiz biz kadınlara ayıbımız olur.. INSALLAH cok kısa surede dimdik cok mutlu bı hayata baslar mesut olursun Rabbım bahtını acık o herifi de perisan wtsn 
tarafından
Allah razi olsun baska bişey olsa gene eyvallah ederdim cocugum icin ama bu durum migdemi bulandirdi beni uzen tek nokta o kadinlara dokunup sonra bana dokunmasi ama olsun bununlada kurtulduguma şükrediyorum Rabbim herkese hayirli kaderler hayirli es nasip etsin
(1,787 puan) tarafından
Canım bu bahsettiğin adamın adı ne ? Hani karısını aldatan
tarafından
Mehmet mankal
(1,787 puan) tarafından
Yok canım sana sormadım bayanefendi ye sordum yorumunda birinden bahsetmiş ya
0 oy
(503 puan) tarafından
O fotosunu koydugun urfali yer sofrali olanmisin canim.o fotofraftaki poskin bakiskar hala aklımda. Rabbim yardumci  olsun
tarafından
Benim profil resmimi sordun canm anlayamadim da

Allah razi olsun cumlemizin yardimcisi olsn Rabbim
(503 puan) tarafından
Yok esinin 2 adey fotosunu koymustu biti urfadan.ondanda ses cikmadi.2 sarisin hatun 3 erkek yerde limonlar .ustelik yerdeki kirmizi  battaniyeyi adam fakir arkadasimin evine diye almisti
Helindi onun nick adi.sensin iste.ah canim
tarafından
Evet benim o
(503 puan) tarafından
Sabret canim.belki pismsn olur.çok yalvarir.bi kapi scarsin belki hatasiz kul olmaz.sadece i madde testi iste kocandan donmek isterse.nuh de peygamber deme.herhangi bihastahanede madde kullanim testi istiyorum de.jadindan daha tehlikelisi o.varsa yanasmaz.yoksa yaptırır srnde affedersin bi hatadir olmus diye.en korkuncu madde.bunu iste
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Çok zor allah yolunu açık etsin.  Inş bundan sonraki hayatın güzelliklerle geçer 
tarafından
Allah razi olsn inşallah ❤️
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Diğer postlarına yorum yapmasamda senin için çok dua ettim bir kaç gün baktım göremedim seni bir haber alayım diye hep aklımdasın Allah sana öyle bir hayat yaşatsın ki herkes imrensin bebeğine ve kendine çok iyi bak ❤
tarafından
Allah razzii olsunn beni merak eden insanların oldugunu bilmek beni cok mutlu etti bana en iyi gelecek şey şuan dualarınız zaten kendim icinde degl evladim icin ❤️
0 oy
(9 puan) tarafından
Aa burdan biri mi saydrmis
tarafından
Evet cunku baska kimse bilmiyor hani bilsede face tanidik olurdu tanimadigim birinin facesi ama icimin yaglari eridi o kadar hoşuma gittiki o arkadasin samimiyeti onu tanimak isterim :)
(9 puan) tarafından
Oh iyi etmis . Benden heo.dua ettim yanlış  anlaşılma olsun diye .. yaziklar olsun ona. Dilerim senin degerini anlar basini dagalra taslara vurur  ve dilerim Allah ona bu yaptığının  karşılığını  ceza kat ve kat verir
tarafından
Benden uzak olsun bana bulasmasin da ne hali varsa gorsun artk ben esim cocugum baska yerde olacak gezicem eglenicem ne kadarr yazikkk
(503 puan) tarafından
Aynende gez eglen.hayatini yasa oda foto alip cocugun velayetinibistemiycek kadar coş. Asiriya kacmadan.ama yasa elbet hayat yeni basliyor yupppppppiiiiii
0 oy
(671 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah cnm
tarafından
Aminn inşallah canm
0 oy
tarafından

ALLAH yardimcin olsun canim INŞALLAH daha guzel bi hayatin olur hakkinda hayirlisi olsun<3

tarafından
İnşallah Rabbimden tek istedigim huzurlu bi hayat kızımla
tarafından
INŞALLAH olucak canim sen guzel seyler hak ediyorsun)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Çok zor birşey ama hiç takma emin ol köpek gibi pişman olucak 

Zina davası ac ekran görüntüleri al seni aldattığına dair 
tarafından
Biraz aratiricam zaten nelere yapabilirim flan diye cnku o kabul etmeyecek ugrastiracak en kolay ve çabuk sekilde bitirmenin yollarını aricam
(1,254 puan) tarafından
Sen net misin peki
tarafından
Evet kafamda sadece artik bu adamdan kurtulmak var
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum yolun açık olsn..❤
tarafından
Allah razi olsun Rabbim darda olan herkese bi yol göstersin
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Valla cnm kanitiyla bulmussun aetik de msjlari filan nerde okudun arkadasiyla olab 
tarafından
Onun Instagram inda gordm hemen ekran görüntüsü aldm
(6,671 puan) tarafından
Ne diyeyim cnm bu durumda hala gezip tozuyorsa affetme
tarafından
Evet geziyor tozuyor komik komik videolar atıyor
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Neyine itaraz edecek pislikler aleynada salakti hemen inanir.. onlar bizim aleynayi tanimiyor daha 
tarafından
Hahahahahaha canim benim yaaa :D ❤️
(5,519 puan) tarafından
Aleyna onlar gibi 10 taneyi cebinden cikarir.
Yolunda bahtinda acik olsun sakin uzulme kurtuldunn ♥️♥️
tarafından
Sagol canim Rabbim kim dardaysa onu feraha cikarsin insallah hakkimizda hep hayirlisini versin ❤️
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin gülüm ne diyeyim iğrenç bir insan hem kumar oynuyor Hem Karı kıza gidiyor evinin çocuğunun rızkını haram yerlerde harcıyor ondan zaten hayır gelmezmiş kalsaydın Kendine eziyet ederdin çocuğun da rezil perişan olurdu En iyisini yaptın Bundan sonra da Hakkında hayırlısı olsun
tarafından
Aynen oyle sadece idda olsa neyse oda cekilebilecek bisey degil ama cocugum hatrina eyvallah ettm ama bu migde bulandirici
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(657 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun allahın izniyle boşan kendi ayakların üstünde de durursun bebeğinede çok güzel anne baba olursun inşallah hep iyi insanlarla karşılaşırsın 
tarafından
Amin inşallah canim kendimi kızıma adicam gerekirse bulaşık yıkarım ama ona guzel bir hayat vermeye calisicam elimden gelenin en iyisini yapicam her zaman babasizlik ne bilmesin kuzum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun elinde ne kadar delil varsa sakla donuna kadar al
tarafından
Aynen oyle yapicam acimicam asla
0 oy
tarafından
Kız valla dünya güzelisin o mendebur kendi kaybetti ne hali varsa görsün kendine yeni bi hayat kur takdir ettim seni valla bir kere yüz versen elli kere daha yapardı . Donuna kadar al çocuğunun rızkı senin.  Rabbim sana en güzel kapıları açsın inşallah 
tarafından
Allah razi olsun insanin kaderi guzel olsun herseyini feda edersin emek verirsin hatalarinda sabır gosterirsin ama ne yazikki sonu bu olur Rabbim yardim etsin butun kadınlarımıza benim gene imkanim vardi arkamda duran ailem vardi olmayanlar ne yapsin Rabbim darda olanlara ferahlik versin inşallah
tarafından
Amin canım inşallah . Rabbim kimseyi zorda bırakmasın iyi ki arkanda destekcilerin var şükür
tarafından
Aynen öyle iyiki varlar Rabbim onlardan bin defa razi olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 704 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
+4 oy
53 cevap 2,681 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy