0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Adana'dan Bingöl'e gidiyoruz Polis olduğu için orda çalışıyor Arayı düzelttik falan zaten bana zehir oldu 20 gün. Şimdide dönerken Yola atılmış cam kütlelerine çarptık arabanın ön kaportası falan kırıldı. Mecbur kaportacıya götürcem oda bizim komşu apartmanda kaporta işini yapıyor Evdeki salçamı istiyorlardı ben vermiyordum o salçayı ver adama işim düştü dedi . Dedim ben salçamı vermiyorum organik doğal salça bulamam bidaha Adana'dan da bana salça gelmiyor bidaha ben yemek yapamam. Dedim kaportanın parasını ver yaptır senin işin o dedim. Salçadan falan soyacak yer aramasınlar insanı uzak dursunlar dedim. Gerekirse git başka kaportacıya yaptir dedim allalalalalalalal moralim sıfır sıfır sıfır

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne yazacgimi bilemedm 
tarafından
Bende, hem kazayı yap, hem o kadar arabaya tamir için para dök sonra evdeki salçadan da ol afedersin herkes parasını alsın gitsin salça falan veremem kb
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşiniz Bingöl' demi çalışıyor kusura bakmayın anlamadım 
tarafından
Evet Bingöl'de çalışıyor eve dönerken kaza yaptık, arabayı kaportacıya götürcek ya komşu da kaportacı benden organik biber salçası istiyordu bende vermiyordum benimde az diye, oda diyor ver bana salçayı onlara verim diyor dedim ben salça falan veremem, git parasını ver arabanı yaptır salçayı unut dedim. Ben rezil olacam sonrasında yemek yapamıcam
tarafından
Geçmiş olsun. Ama yanlış bir düşünce verseniz bile adam yine parasını alır. Doğru diyorsun verme bence de öyle saçma şey mi olur.. Hiçbir şey organik gibi değil  domates bile bahçe de koparırken güzel kokusu bile farkediyor bunu güzelce izah edin
0 oy
tarafından
Çok küçük meselelerden büyük problem olusturuyorsunuz kendinize. 
tarafından
Bacım keriz miyiz biz hem 400,500 TL arabanın parasını verecek bide ben evdeki salçamdan olcam. Yani komşu keriz yerine koyuyor resmen bizi ben ona sinir oluyorum bende vermicem sadece arabayı yaptır gel dedim, zaten Hamileyim daha yeni boşanma evresinden döndük kafam bir trilyon bide bu çıktı
0 oy
(2,035 puan) tarafından
 Evin mutfağındaki salçadan kaportacıya ne??
 Evin hanımının parasından kaportacıya ne??
Neden en yakındaki insan en olmaz şeyden canını yakmaya çalışır ??
0 oy
tarafından
Verme kız salcanı illa para alacak hem para hem salca Baska kaportacıya gıt
0 oy
tarafından
Nasıl bir sinirle yazdıysan öyle hızlı hareketli okudum ki ANLAMADIM
0 oy
(235 puan) tarafından
Verme cnm hata git arabayı başkasına yaptır paranla rezil olma çok istiyor sa alsın zamaninda salça çıkarıp satan çok 
0 oy
tarafından
Biri bana anlatsın nolur 
0 oy
tarafından
Kaportaci adam maanyak mi salca alip araba yapcek cok garip
(13,101 puan) tarafından
Kaportacının karısı işitiyordur diye düşündüm :))
tarafından
Olabilir valla millet kicini skip yapmiyo ohh el yapimi salca istiyo bide
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Komşuda çok yüzsüz muş insanın evindeki salça istenir mi ya  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 253 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayatnezor (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 752 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 849 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

381,122 soru

11,409,920 cevap

34,946 kullanıcı

...