0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Bebegim dogdugunda misafir kabul etme dedigim halde misafir bana geliyor sana degil diyip bebegimi gosterdi benim cadaloz kaynana kabul etme dedim o zmanlar virusun cikali daha 2 hafta falan olduydu ve o virus bize geldi zamninda bilenler bilir eskilerden neler yasadim 1 ay bebegimden ayri yasadim lohusaligim kesildi koca evde tek basima o piskolojiyle herkes korona olmus 13 gunluk bebegim elimden gitmisdi kaynananin akli fikride bendim kendisi hadtanede kayinlarimi esimi arayip beni sikayet ederdi karin beni arayip gecmis olsun demedi diye demem dedim esime asla demem sende israr etme ceker giderim bu evden dedim dedigimide yaptim ambulansi cagirip gittmisdim ozmanlar hastaneye onlar ilcede bende sehir hastanesinde tam bir ay yattim benim istegim belki hastanede durursam bebegimi bana gosterirler dusuncesiydi ama gostermediler 1 ayin sonunda doktor geldi dediki o kadar koronalilinin icinde sana virus bulasmadi bebegini alabilirsin ama sadice sen bak bebegin virusu atlatamadi dedi nasil sevindim bebegimi alcam emzircem diye eve geldi defalarca denedim emmedi benimde bebegiminde gunahina girdi o kaynana neyse simdi ben ona gene dedim evine misafir alma bak biz arada size geliyoz bize bulasir gene dedim onun dedigi senin evin ayri benim evim ayri dedi 4 gundur surekli kusuyormus gecede fenalasmis hastaneye kaldirilmis sabah geri gondermisler evine gene gelmis korona eeee beni dinlemedi düsman belledi

8 Cevaplar

+4 oy
(1,101 puan) tarafından
Koronaya doymamış :D
(2,765 puan) tarafından
Doymadi kaynana daha hayla ben korona degil ben titizim diyor
(1,101 puan) tarafından
Sende uzak dur gitme ne hali varsa görsün
(2,765 puan) tarafından
Dun esimi ariyor gel bizi hastaneye gotur diye esimde ben isteyim nasil gelim dedi kapatti telefonu bizede bulastircak
(1,101 puan) tarafından
Kafayı yemiş
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kesin bi dille uyar oda gelmesin sende gitme bebişe yazık yaa çok üzüldüm bebiş iyi dimi şimdi
(2,765 puan) tarafından
Iyi simdi sukur 10 aylik olduk
(5,220 puan) tarafından
iyi çok şükür yavrum yaa ne anlayışsız insanlar var canım allah yardımcın olsun
(2,765 puan) tarafından
Hem anlayissiz hemde herseyi bildigini iddia ediyor
(5,220 puan) tarafından
kusura bakma ama cahil insanların genel özelliğidir herşeyi bildiğini sanmaları bitane de bende var ama ben asla yüz vermiyorım =)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sende gitme evine nie gdiosun canim evini ayirdin ne guzel dikkat etmiosa viruse uzak dur gelmiosunuz dediginde soyle dikkat etmiosunjz benim kucuk cocugum var gelmioruz de kafanda rahat olur 
(2,765 puan) tarafından
Ben bazen mecbur arabayi almak icin gidiyoruz bi gece onlarda kalmamaizi istiyorlar herzaman ertesi gunde hastaneye gidip evime geliyorum ama gitmem artik
(5,913 puan) tarafından
Gitme canim.cok sukur evini ayirdin daha da sallama onlari
(2,765 puan) tarafından
Sukur ayirdim ama esimin aklina girdi kaynana bidahaki aya havalar iyi olursa tekrar tasiniyoruz onlarin iki mahalle uzagjna suanki evim onlara yurume mesafesinde yarim saat gelemiyorlar bana icine dert etmis kaynana
(5,913 puan) tarafından
Ne yap et tasinma sakın
(2,765 puan) tarafından
Valla elimden bisey gelmiyor daha evi gormedim ama gordugumde biseyler uydururum
0 oy
(578 puan) tarafından
Bu sefer bebeğinden ayrı kalma canım sakın eve alma gitme kimsenin gelmesinede izin verme 
(2,765 puan) tarafından
Bana daha kimse gelmedi canim bi iki hafta once kaynim geldi bize odun kesti onun harici 3 ay oldu eve tasinalai daha misafirim olmadi
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yanı 2. Kez mi korona olmuş.. ne cesaret bi kere olanlar kafasını camdan dışarı uzatmaya korkuyor
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Test yaptılar kuzum değil mi
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Geçmiş olsun ne diyem valla etme bulma dünyası 
0 oy
tarafından
Şakası yok bu illetin dikkat edilmeli fazla kalabalık ortama girilmemeli evine alma gitme de hem hamilesin hem de bebeğin var bebekler kolay atlatamıo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
16 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Biriiste (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.

382,963 soru

11,463,538 cevap

35,057 kullanıcı

...