0 oy
1,430 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
bir yere gidilecek ailecek öne kim oturur kaynanami kayinpedermi sizmi esimin kendi arabasi yok babasi ninkini kullaniyo cunku babasi almis ama surme bilmiyor ehliyet yok kayinbabam oturur öne o yoksa gidişde ben dönüşte kaynanam öyle sira ile oturuyoruz bazen de hep kaynanam ama bizde arabA aldik şükür kndi araban gibisi yok

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi arabaları var ama bizim arabaya bindilerse Kayın pederim varsa o oturur genelde canm yoksa ben otururum  ama artık kızım var ve arabamıza binmiyolar çünkü kızım arabada ya emerek gidiyo ya uyuyarak 
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Ben otururum. :)) ama babamlar varsa onlar oturur. Saygıdan geçerim ama.hic.gecmek istemiyorum banane ya :)))) 
tarafından
Kız çok oturma toton şişer en iyi cvp seç bni diyorum sannnnnnnaaaaaaa
(847 puan) tarafından
Yaaa yağız efem ya :))))))❤❤❤❤ kız diğer kızlar kırılır allah seni ne yapmasın. Arada koyma beni seviyorum seni ❤❤❤❤
0 oy
(228 puan) tarafından
Kayinpederimin arabası var kimin kocası kullaniyosa onun karısı oturur
0 oy
(1,234 puan) tarafından
 kayinbabam kaynanam varken oturamam ayni sekilde babam varkende oturmuyom
0 oy
(10,432 puan) tarafından
K.pederim oturur ben otursam rahat edemem 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla arabada benden başka erkek varsa her zaman arkada otururum kayinpederim.veya başkası olsun mesela eşimin arkadaşıyla karısının arabasi yok bazen biyere giderkenndenk geliyoruz adama geç öne diyorum çünkü baskasinin arabasıya adam çekinmesin diye one geç derim yılda 2 kez kaynanamlara gidiyoruz zaten o kadarda otursun oğlunun yanında:Ddf
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Çocuk olduğu için ben her zaman arkada ☺️
0 oy
(658 puan) tarafından
Biz ailecek bindiğimizde ben öne otururum kaynanam ve kayinababam arkaya oturur kendi istekleri böyle. Kaynanam çocuğun yanına oturur onunla ilgilenir. 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
kaynim kayinpederim yada baska bir erkek varsa hep arkaya kendim gecerim. suan bebek olduğu icin hep arkadayim. kaynanama bir iki kez saygidan dedim öne oturmaz benimle arkada oturur onunda benimde takintimiz yok gidiyoruz sonuçta gidecegimiz yere ön arka ne farkeder
0 oy
tarafından
Kayınpederim ve babam öne oturur. Annem ve kaynanam arkaya oturur.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Valla kim isterse o otursun Allaha sukur oyle takintilarim yok
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Babasi varsa o oturur. Annesi varsa da o otursun ne olacak sanki. Onun derdine mi düşücem bacım. Otursun oğlunun yanına işte. Biz mesela annemi hep öne oturturuz. 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Kayinpeder varsa o hemen kurulur zaten öne :D bebe olunca artık kim oturursa oturuyor ben arkadayim

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Önde her zaman ben oturum onlarda öyle ister zaten 
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Geçen yıl bir akrabamiz gelin kaynana on için birbirlerine demedigini  birakmadi  o aklıma geldi :Dkayın baban varsa o biner kaynana Görümce varsa ben hep 

0 oy
tarafından

Kayınpederim varsa o oturur saygıdan dolayı o geç dese bile geçmem. 

Kayınpederim yoksa kaynanam oturur . 

Ikisi yoksa ben otururum :D onlar varken zaten utanırım öne geçmeye 

0 oy
tarafından
Kaynanam varsa o oturur hep bana sen otur der bazen ama ben direk arkaya binerim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benn otururum  tabikideee valla kayınvalidem kayinpedrimde  öyle  bi yere gitsek bile  beni oturtular  öne :D

0 oy
(583 puan) tarafından
Arabamız yok bizim esiminde zaten ehliyeti yok ama öyle bise olsaydı kayınbaba otururdu önde o yoksa kaynana otururdu kayinlar otururdu hiçbiri yoksa ben otururdum heralde simdi düşündüm de iyiki yokmus :)
0 oy
(170 puan) tarafından
Eğer bizim arabaysa hemen arkaya geçer kayınvalidem ama eşim onların arabasını kullanıyorsa kesinlikle beni oturtmaz öne:))))

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,117 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 901 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 679 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 987 göst.