0 oy
1,429 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
bir yere gidilecek ailecek öne kim oturur kaynanami kayinpedermi sizmi esimin kendi arabasi yok babasi ninkini kullaniyo cunku babasi almis ama surme bilmiyor ehliyet yok kayinbabam oturur öne o yoksa gidişde ben dönüşte kaynanam öyle sira ile oturuyoruz bazen de hep kaynanam ama bizde arabA aldik şükür kndi araban gibisi yok

56 Cevaplar

0 oy
(134 puan) tarafından
Hic takilmadim boyle seylere.Inadina kayinvalide ye veya babaya verdim yerimi.Bos isler.bunlar.Arkasi da ayni yere gider onude.Bir de mutlu oluyorlar basit birsey ama.

Inatlasmadigim icin bizde cok onemsiz bir konu olarak kaldi.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşimin arabası değilse öne lap diye geçemem   :D  

0 oy
tarafından
Bi kadının çocuğu varsa tabikide arkada oturmalı gerekirse ön boş olsun.... Ön arka fark etmez Allah kaza bela vermesin tek istegim odur 
0 oy
(675 puan) tarafından
Hep ben otururdum ikinci kızım oldu ben arkaya geçtim bi tarafıma pusetiyle küçük kızım diğer tarafıma araba koltuğunda büyük kızımı oturuyorum kaynanam kilolu ikisinin arasına sığamaz o yüzden ben oturuyorum arkada ama önde kötü oluyor arada arkaya geliyor büyük kızımı kucağına alıyor değişiyor yani ihtiyaca göre 
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Bizde Kayinbabam varsa be direk arkaya geçerim. Gelişde de gidişde de öyle olur. Benim kendi ailemde de öyleydi. Abimin yanına araba da yaşça büyük erkek varsa o oturur ön tarafa. Ama onun dışında hep ben otururum. Nişanlıyken  bilerek beklerdim önce kayinvalidem binsin diye. O da direk arkaya otururdu. Orasi senin yerin derdi. Hâlâ da öyle kayınvalidem hiç bişey demez hemen geçer arka koltuğa. 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bebekle mecbur arkaya otruyorm canm ama normalde hep on benimdir gulucuk onlarn yada kendi arabmz farketmez esim kullandiginda yanina otururim
0 oy
tarafından

Kayınpeder vefat etmiş olsaydı o otururdu tabiki.

Genelde ben oturuurm kayınvalide yer verir sen geç otur diye bende seslenmem:)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kaynanam kayinbabam ben eşim bı yere gidersek (ki istisna) eşim kullanır kayinbabam önde oturur benle kaynanam da arkada. Sadece kaynanam olsa ben önde otururum kaynanam oturmaz önde. Hatta bı ara dedim anne sen gel öne otur diye. Bana dedi ki kocam sürse hoşuma gider otururum ama sen kocanın yanında otur dedi. Yani kayinbabam yokken arkada oturur kendisi
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Onların oldugu yerde ben arkada otururum
0 oy
(503 puan) tarafından
Sofor koltigumu yanimami :))) sukur oturacak kimsemiz yok.ya esim esim varsa o surer  ben yayilirim.heke gebelikte en sevdiğim sey esimle drva gitmek.arac surmek biraz zor geliyi 
0 oy
(10,184 puan) tarafından
Kayınvalidem varsa o oturur canım kaç yaşında kadınla yer iddiası yapmak bana makul gelmıyor pek. Hatta ben anne gec otur der yerine oturmasına yardım ederim. 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bizin araba yok babamin annem varsa annem oturur yoksa ben otururum 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben otururum eşimle ama kayınpeder varsa arkaya otururm . Kaynana arkaya oturur
0 oy
(256 puan) tarafından
Bizzim iş arabamiz var ona binmem pis çünkü :) ama kayinbabanmi arabasını biyere gideceğimiz zaman eşim kullanır bazen binerim öne babası geç der bazen kendi biner kaynanam hiç binmez öne hemen arakaya geçer sorun olmuyor ya 
0 oy
tarafından
Kayinbabamla kayinvalidem çok az görüyorum farklı sehirdeler. Eğer tek araba bi yere gidiyorsak kayinbabam oturur. O yoksa ben otururum genelde annem pek oturmaz. Sen otur anne desemde arkaya geçer 

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,116 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 901 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,915 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 678 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 987 göst.